Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / Послуги / ​Замовити дипломну роботу для європейського ЗВО

Замовити дипломну роботу ​для Европейского ЗВО (Bachelor's/Master's Thesis)

Чітке дотримання стандартів (APA, MLA, Chicago/Turabian, IEEE, OSCOLA, Vancouver, Harvard), методичних рекомендацій та супровід до захисту

Замовити дипломну роботу ​для Европейского ЗВО (Bachelor's/Master's Thesis)

Чітке дотримання стандартів (APA, MLA, Chicago/Turabian, IEEE, OSCOLA, Vancouver, Harvard), методичних рекомендацій та супровід до захисту

Заповнення заявки Узгодження всіх вимог та термінів Початок написання наукової роботи

Обговоримо
ціну/якість

Починаємо 
написання

Залиште 
заявку

від 22 - 30 000 грн
       від 10 - 14 днів
       автор: аспірант+перекладач

🛒 Замовити ​Bachelor's/Master's Thesis

 ​Детальніше...

 ​Детальніше...

 додати файли
FileExample.pdf

* затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.

Найчастіші запитання:

Скільки коштує дипломна робота (Bachelor's / Master's Thesis) для європейського ЗВО в 2024 році?

Ми пишемо англомовні дипломні роботи рівня Бакалавр чи Магістр для Європи (Bachelor's/Master's Thesis). Середня ціна роботи класу Преміум для європейського ЗВО на 55-75 сторінок коливається в межах 22 000–30 000 грн. У варість включено переклад з української мови на англійську і залежить від термінів, обсягу роботи, складності теми, складності плану до роботи та необхідного показника Ціна/Якість. Чим раніше ви замовите дипломну роботу, тим меншою буде її вартість та більшою імовірність написання.

Точну вартість вашого наукового проєкту можна дізнатись, заповнивши заявку. Наш менеджер зателефонує вам та узгодить необхідну складність проєкту, якість та його кінцеву вартість.

Чи можна замовити англомовну дипломну роботу швидко, без реєстрації?

Можна. Просто залиште заявку. Ми зателефонуємо вам якомога швидше.

Хто у вас пише англомовні дипломні роботи європейського рівня?

Всі наші автори є викладачами провідних ЗВО України і мають науковий кандидатський чи докторський ступінь. Вашу роботу ми напишемо українською мовою, і перекладемо її на англійську. Перекладачами у нас працюють викладачі та носії мови, що вільно володіють розмовною та профільними напрямками англійської мови. Всі перекладачі мають рівень володіння: C2.

У вас можна замовити план (​​​Table of contents) до англомовної дипломної роботи (Bachelor's / Master's Thesis)?

Так, написання будь-якої роботи починається із затвердження плану у вашого наукового керівника, хоча в більшості випадків європейські дипломні роботи не потребують погодження повного плану, тільки основної частини (Research proposal, Main questions).

Чи напишете ви таку дипломну по розділах?

Так, досить часто англомовні роботи складаються з двох основних частин: теоретичної та практичної і пишуться окремо одна від одної і поетапно.

Чи дотримаєтесь ви стандартів написання, які надав ЗВО?

Так! ЗВО повинен надати вам вимоги по оформленню та структуруванню наукової роботи (Applied Research Project Assessment або ін.). В цьому документі указана логіка та структура проведення наукового дослідження та описані основні питання (Main questions), які варто розглянути в роботі. Також є ряд стандартів за якими варто оформити цитування в роботі та References (APA, IEEE, Harvard, Chicago/Turabian, MLA, OSCOLA та Vancouver).

Як відбувається оплата?

Всі не термінові роботи оплачуються в обсязі 50–100%. Термінові – 100%. Проводити оплату варто після узгодження всіх нюансів та термінів з менеджером.

Чи можу я контролювати процес виконання замовлення?

Так, ви в будь-який момент можете дізнатися, на якому етапі знаходиться розробка наукового дослідження.

Чи гарантуєте ви унікальність тексту дипломної роботи?

Так, кожен україномовний рукопис дипломної роботи, написаний нашими авторами є унікальним (авторським) з посиланнями на джерела інформації, навіть у Стандарт-класі. Під час перекладу роботи на англійську мову контент автоматично стає у Преміум-класі, оскільки набирає природну унікальність.

Також, ми надаємо  повні гарантії якісного написання дипломної та доведення її до захисту. Нами розроблена Політика доопрацювання наукових робіт всіх типів.

Дипломна робота для європейських закладів освіти – це наукова праця, оформлена відповідно до міжнародних стандартів, таких як APA, MLA, Chicago/Turabian, IEEE, OSCOLA, Vancouver, Harvard. Виконання такої роботи є завершальним етапом навчання і вимагає від студентів дотримання специфікацій щодо структури та оформлення роботи, які відмінні від діючих норм в Україні.
Для багатьох студентів, що прагнуть отримати освіту в Європі, оформлення дипломної роботи за зазначеними стандартами стає справжнім викликом, особливо коли вони або зайняті пошуками роботи в Європі, або вже активно працюють.
Наша команда готова допомогти вам, дозволивши вам зосередитись на більш важливих і приємних аспектах вашого життя :)

Приклад дипломної роботи для європейського ЗВО на замовлення

Гарантії чесного та якісного написання дипломної роботи для європейського ЗВО

Авторське агентство "ДИПЛОМКА" є офіційно визнаним на території України і проводить свою діяльність у відповідності до діючих норм, стандартів і законів. Наше агентство дотримується найвищих стандартів конфіденційності, гарантуючи повну анонімність для наших клієнтів, що захищаються в Європі. Ми беремо на себе всю юридичну відповідальність під час створення контенту для дипломної роботи для європейських вишів. Оплата за послуги здійснюється через банківський рахунок ПриватБанку або через електронні платіжні системи, відповідно до міжнародних стандартів безпеки.

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.
Стандарт 🌟

Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по реальній літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде реальний. Жоден ДСТУ та ГОСТ в нашій державі та світі не передбачає норм кількості власного тексту. Відповідно, даний клас написання не нормує ніяких коефіцієнтів. Основною вимогою є дотримання ДСТУ 8302-2015. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО України.

Півпреміум 🌟🌟

Півпреміум – це Стандарт + власний текст 60%. Даний клас якості є "золотою серединою" між Стандартом та Преміумом. Оскільки Преміум на великих обсягах тексту матиме високу ціну, а Стандарт може бути занадто "простим" для вашого керівника, тому нами розроблений клас Півпреміум, за яким ми напишемо вам 60% власного тексту у вашій роботі і відзвітуємо перед вами за його дотримання. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву сервісу, яким буде перевірятись наукова робота. Або, якщо ви хочете мати роботу кращу за ДСТУ, але без суттєвої переплати.

Преміум 🌟🌟🌟

Преміум – це Стандарт + власний текст 80-85%. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також, Преміум-якість актуальна для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не нормує ніякий відсоток власного тексту). По закінченню виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіаризм чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.