Головна / Написання наукової статті на замовлення

Написання наукової статті на замовлення

Замовити у нас наукову статтю по Вашій дисципліні дуже просто

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

+38-044-247-02-30 Київ

+38-032-290-30-02 Львів

+38-093-955-10-00 Life:)

+38-067-462-05-40 Київстар

UA / RU

Внесення авансу за написання наукової роботи Заповнення заявки для замовлення наукової роботи Повідомлення точної ціни наукової роботи

Заповніть заявку

Ми повідомимо вам точну ціну

Якщо влаштовує -

вносите аванс

Як замовити наукову статтю?

Щоб зробити замовлення необхідної вам роботи, достатньо заповнити заявку в он-лайн режимі.

Чи напишуть мені наукову статтю із дотриманням всіх стандартів?

Ми дотримуємось вимог ВАК і ДСТУ відносно оформлення та викладення матеріалу, інакше такий науковий продукт просто не приймуть до публікації у виданні чи не зарахують на кафедрі. Згідно вимогами ВАК, автори додають посилання на джерела, які використовувалися та формують бібліографічний апарат у відповідності з ДСТУ, ГОСТ та вимогами ВАК.

Яка ціна статті?

Ціна залежить від складності теми роботи. Вартість статті класу Стандарт для публікації у фаховому виданні коливається в межах 100-120 грн. за сторінку; у престижних виданнях типу Scopus із врахуванням вимог таких видань – 120-150 грн. за сторінку. Точну ціну можна дізнатись, заповнивши заявку для замовлення.

Наукова стаття

  100-120 грн. / 1ст.

від 1-2 днів

автор: викладач ВУЗу

Якщо вам потрібно прикріпити певні матеріали до замовлення, ви можете надіслати їх на нашу пошту:

У вас можна замовити термінову наукову статтю за 1 день?

Так, ми можемо написати статтю по ваших вимогах в досить короткі строки (до 1-2 днів) без втрати її якості. Ціна за термінове замовлення буде дещо вищою.

Ви пишете наукові статті до дипломної чи дисертації?

Так, ми можемо написати статтю для публікації як окрему роботу чи як доповнення до захисту дипломної роботи або кандидатської дисертації. В такому випадку вам буде вигідніше оформити пакетне замовлення дипломної роботи або дисертації.

Приклад оформлення наукової статті

Ми напишемо наукову статтю з дотриманням вимог видавництва

Наукова стаття – найбільш поширений вид наукової публікації, в якому викладається зміст та результати власного дослідження або групи досліджень чи практичних експериментів на одну тему. Наукова стаття виконується науковим автором. Вимоги до оформлення статті залежать від видання, в яке вона буде подаватися. Майже всі електронні чи друковані журнали публікують вимоги до оформлення статей, відповідно до яких вона повинна мати просту та логічну структуру, а її текст – поділятися на розділи та підрозділи лише умовно.

Нами написано >12 000 наукових статей. Як показує практика, зовсім не кожен студент чи аспірант, перед яким постало завдання написання наукової статті, має час та знає як це вірно зробити. Звісно, можна пошукати в Інтернеті готову статтю, але немає гарантії, що ви знайдете потрібну Вам тему. Під час перевірки статті, в будь-якому разі, Вас звинуватять в плагіаті. Тому краще й ефективніше буде довірити цю справу професіоналам і скористатися послугами написання наукової статті на замовлення. Ми пишемо наукові статті трьома мовами – українською, російською та англійською.

Кожна авторська наукова стаття повинна складатися з таких частин:

  1. Анотація (Вступ) – невелика, але важлива частина наукової статті, в якій висвітлюється постановка проблематики даної теми та обґрунтованого актуального напрямку публікації, її актуальність, значення для конкретної галузі науки чи практичної діяльності.
  2. Основні (останні за часом) дослідження й публікації – структурний елемент наукової статті, в якому наводяться сучасні погляди, невирішені питання та труднощі в межах даної теми.
  3. Формування мети (постановка завдання) – важлива частина роботи, в якій викладається основна ідея публікації, її мета та завдання для проведення аналізу чи власного спостереження.
  4. Викладення матеріалу – найбільша та найвідповідальніша частина наукової роботи, в якій розкривається зміст авторського дослідження, його найважливіші результати з їх повним обґрунтуванням.
  5. Висновок – короткий логічний блок, в якому підводяться підсумки авторського аналізу указаного проблемного напрямку та коротко подаються перспективи розвитку тематики наукової статті.

Ми чітко дотримуємось вимог ВАК України щодо оформлення наукових статей

Наші автори, під час написання наукової статті на замовлення, дотримуються вимог ВАК і ДСТУ відносно оформлення та викладення матеріалу. Вони стежать за тим, щоб список використаних джерел був оформлений правильно, інакше такий науковий продукт просто не приймуть до публікації у виданні чи не зарахують на кафедрі. Також наші автори, обов’язково в тексті додають посилання на використані джерела інформації та формують бібліографічний апарат у відповідності з ДСТУ, ГОСТ та вимогами ВАК (Вищої Атестаційної Комісії України).

У відповідності зі Стандартами України, публікації у списку джерел розміщуються різними способами:

  • у порядку, в якому вони з’являються в тексті;
  • в алфавітному порядку (по прізвищу першого автора або назви джерела);
  • у хронологічному порядку;
  • список використаних джерел повинен містити не менше десяти позицій мовою оригіналу;
  • посилатися слід на останні видання публікації.

Якщо публікація містить велику кількість сторінок, автор вказує номер сторінки, таблиці, рисунку, додатку чи схеми, які було використано під час написання. В тексті наукової статті при посиланні на джерело автор вказує його порядковий номер за списком використаних джерел.

Ми пишемо тільки авторські наукові статті

В онлайн режимі можна оформити замовлення авторської наукової статті з будь-якого куточку України

Для цього просто необхідно залишити заявку на нашому сайті. В результаті ви отримаєте якісно і логічно правильно написану наукову статтю з дотриманням всіх вище перелічених вимог до її написання. Ми надамо вам гарантію на виконану роботу та доведемо її до захисту і публікації у обраному вами виданні.

Ми виконуємо написання наукових робіт в короткі строки

Термін виконання статті на замовлення буде залежати від складності теми та обговорюється при оформленні замовлення. За необхідності термін може бути скорочений.

Ваше замовлення виконуватимуть автори – викладачі ВУЗів

В нашому Агентстві працюють лише високопрофесійні наукові дослідники та викладачі найпрестижніших ВУЗів України. Після замовлення наукової статті, вони старанно виконають всі ваші вимоги, Держстандарти, вимоги ВАК, врахують рекомендації наукового керівника та, за необхідності, внесуть зміни до тексту наукової статті.

Наше Агентство гарантує дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

+Автореферат

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  15-25 000 грн.

від 30 днів

Замовити

Дипломна робота

+Реферат (анотація)

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  4 000-7 000 грн.

від 3-5 днів

Замовити

Дипломна робота

+Звіт із практики

Безкоштовно

  4 000-7 000 грн.

від 3-5 днів

Замовити

Курсова робота

+Презентація

Безкоштовно

  900-1500 грн.

від 2-3 дні

Замовити

Наукова робота МАН

+Презентація

Безкоштовно

  900-1500 грн.

від 2-3 дні

Замовити

  +38-044-247-02-30

  +38-032-290-30-02

:)   +38-093-955-10-00

  +38-067-462-05-40

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney
Оплата через Liqpay від ПриватБанку
Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)

Внесення авансу за написання наукової роботи Заповнення заявки для замовлення наукової роботи Повідомленняя точної ціни наукової роботи

Авторське агентство ДИПЛОМКА