Головна / Написання наукової статті на замовлення

Написання наукової статті на замовлення

Замовити у нас наукову статтю ВАК для публікації дуже просто

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA / RU

Внесення авансу за написання наукової роботи Заповнення заявки для замовлення наукової роботи Повідомлення точної ціни наукової роботи

Заповніть заявку

Ми повідомимо вам точну ціну

Якщо влаштовує -

вносите аванс

Як замовити наукову статтю?

Щоб зробити замовлення необхідної статті у Києві, Львові, Харкові Дніпрі чи іншому місті України, достатньо заповнити заявку в он-лайн режимі. У заявці укажіть всі ваші побажання, ми їх обов'язково дотримаємось. Всі дані заявки та ДСТУ підлягають безкоштовному доопрацюванню.

Чи напишуть мені наукову статтю із дотриманням всіх стандартів?

Ми дотримуємось рекомендацій ВАК і ДСТУ відносно оформлення та викладення матеріалу, інакше такий науковий продукт не приймуть до публікації у виданні чи не зарахують на кафедрі. Згідно вимогами ВАК, автори додають посилання на джерела, які використовувалися та формують бібліографічний апарат у відповідності з ДСТУ, ГОСТ та рекомендаціями ВАК.

Наукова стаття

  100-120 грн. / 1ст.

від 1-2 днів

автор: викладач ВУЗу

Надіслати вимоги:

Яка ціна статті?

Ціна залежить від складності теми дослідження. Вартість статті класу Стандарт для публікації у фаховому виданні коливається в межах 100-120 грн за сторінку; у престижних виданнях типу Scopus із врахуванням вимог таких видань – 120-150 грн за сторінку. 1ст = 270 слів (Times New Roman 14 кегль, 1,5 відступ). Точну ціну можна дізнатись, заповнивши заявку для замовлення.

Можна замовити термінову наукову статтю за 1 день?

Так, ми можемо написати статтю по ваших вимогах в досить короткі строки (до 1-2 днів) без втрати її якості. Ціна за термінове замовлення буде дещо вищою.

Можна купити статтю до дипломної чи дисертації?

Так, ми можемо написати статтю для публікації як окрему наукову роботу чи як доповнення до захисту дипломної роботи або кандидатської дисертації. В такому випадку вам буде вигідніше оформити пакетне замовлення дипломної роботи або дисертації.

Приклад наукової статті на замовлення для журналу (ВАК)

Ми пишемо наукові статті з дотриманням вимог видавництва

Наукова стаття – найбільш поширений вид наукової публікації, в якому викладається зміст та результати власного дослідження або групи досліджень чи практичних експериментів на одну тему. Наукова стаття виконується науковим автором. Вимоги до статті залежать від видання, в яке вона буде подаватися. Майже всі електронні чи друковані журнали публікують вимоги до статей, відповідно до яких вона повинна мати просту та логічну структуру, а її текст – поділятися на розділи та підрозділи лише умовно.

Нами написано >12 000 наукових статей. Як показує практика, зовсім не кожен студент, аспірант або здобувач кандидатського або докторського ступеня, перед яким постало завдання написання наукової статті, має час та знає як це вірно зробити. Звісно, можна пошукати в Інтернеті готову статтю, але немає гарантії, що ви знайдете потрібну тему. Під час перевірки статті, в будь-якому разі, Вас звинуватять в плагіаті. Тому краще й ефективніше буде довірити цю справу професіоналам і просто купити наукову статтю по вашій темі і ваших вимогах. Ми пишемо наукові статті трьома мовами – українською, російською та англійською. Вам тільки залишиться вибрати видання, щоб опублікувати наукову статтю.

Кожна авторська наукова стаття повинна складатися з таких частин:

 1. Анотація (Вступ) – невелика, але важлива частина наукової статті, в якій висвітлюється постановка проблематики даної теми та обґрунтованого актуального напрямку дослідження, її актуальність, значення для конкретної галузі науки чи практичної діяльності.
 2. Основні (останні за часом) дослідження – структурний елемент наукової статті, в якому наводяться сучасні погляди, невирішені питання та труднощі в межах даної теми.
 3. Формування мети (постановка завдання) – важлива частина роботи, в якій викладається основна ідея статті, її мета та завдання для проведення аналізу чи власного спостереження.
 4. Викладення матеріалу – найбільша та найвідповідальніша частина наукової роботи, в якій розкривається зміст авторського дослідження, його найважливіші результати з їх повним обґрунтуванням.
 5. Висновок – короткий логічний блок, в якому підводяться підсумки авторського аналізу указаного проблемного напрямку та коротко подаються перспективи розвитку тематики наукової статті.

Ми чітко дотримуємось вимог ВАК України щодо написання наукових статей

Наші автори, під час написання статей, дотримуються вимог ВАК і ДСТУ відносно оформлення та викладення матеріалу. Вони стежать за тим, щоб список використаних джерел був оформлений правильно, інакше такий науковий продукт просто не приймуть до публікації у виданні чи не зарахують на кафедрі. Також наші автори, обов’язково в тексті додають посилання на використані джерела інформації та формують бібліографічний апарат у відповідності з ДСТУ, ГОСТ та рекомендаціями ВАК (Вищої Атестаційної Комісії України).

У відповідності зі Стандартами України, література у списку джерел розміщується різними способами:

 • у порядку, в якому вони з’являються в тексті;
 • в алфавітному порядку (по прізвищу першого автора або назви джерела);
 • у хронологічному порядку;
 • список використаних джерел повинен містити не менше десяти позицій мовою оригіналу;
 • посилатися слід на останні видання.

Якщо публікація містить велику кількість сторінок автор вказує номер сторінки, таблиці, рисунку, додатку чи схеми, які було використано під час написання. В тексті наукової статті при посиланні на джерело автор вказує його порядковий номер за списком використаних джерел.

У нас можна купити тільки авторські наукові статті

В нашому Агентстві працюють лише високопрофесійні наукові дослідники та викладачі найпрестижніших ВУЗів України. Після замовлення наукової статті, вони старанно виконають ваші побажання та вимоги, Держстандарти, вимоги ВАК, врахують рекомендації наукового керівника та, за необхідності, внесуть зміни до тексту наукової статті.

В онлайн режимі можна оформити замовлення авторської наукової статті з будь-якого куточку України

Для цього просто необхідно залишити заявку на нашому сайті. В результаті ви отримаєте якісно і логічно правильно написану наукову статтю з дотриманням всіх вище перелічених вимог до її написання. Ми надамо гарантію на виконану роботу та доведемо її до захисту і публікації у обраному вами виданні.

Ми пишемо наукові статті в короткі строки

Термін виконання статті на замовлення буде залежати від складності теми та обговорюється під час створення замовлення. В більшості випадків термін виконання НЕ термінової наукової статті складає > 2 днів, термінової – 1 день. За бажання замовника термін можливо скоротити.

Кожну наукову статтю можна написати з різною якістю (Економ / Стандарт / Преміум)

Кожну наукову статтю можна написати по-різному. При написанні можливо врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і написати статтю швидше і дешевше, також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту. Тому, для задоволення потреб всіх замовників нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна / Якість, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме ту якість статті, яка йому потрібна, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну діяльність автора. Ми любимо, коли замовник отримує саме те, що він хоче!

Точну ціну можна дізнатись, заповнивши форму замовлення наукової статті. Ми зателефонуємо в найкоротший термін та узгодимо Ціну /Якість, яка потрібна саме вам.

 Наукова стаття Економ-класу



 • спрощений варіант класу Стандарт;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго по ДСТУ;
 • менша кількість фактично використаних джерел інформації;
 • менший коефіцієнт власного тексту;
 • підходить для звітності на кафедрі.

 Наукова стаття Стандарт-класу



 • середній показник відношення ціна/якість;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго по ДСТУ;
 • викладення матеріалу в статті – строго по ДСТУ та вимогах;
 • реальний список фактично використаних джерел (бібліографічний апарат);
 • коефіцієнт власного тексту по ДСТУ не нормується;
 • підходить для більшості видань.

 Наукова стаття Преміум-класу



 • Стандарт + власний текст;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго по ДСТУ;
 • викладення матеріалу в статті – строго по ДСТУ та вимогах;
 • реальний список фактично використаних джерел (бібліографічний апарат);
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнту власного тексту;
 • підходить для зарубіжних видань чи видання Scopus.

Гарантії чесного та якісного написання наукових статей

Компанія "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстрована та веде підприємницьку діяльність у відповідності із Законодавством України. Ми несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання наукових статей та інших видів робіт. Ми приймаємо оплату на офіційний банківський рахунок або в електронному кабінеті Банку. У нас укладений договір з ПриватБанком щодо проведення фінансових операцій та отримання коштів від замовника в процесі написання наукових статей та інших видів робіт. Наше Агентство гарантує дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

+Автореферат

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  15-25 000 грн.

від 30 днів

Замовити

Дипломна робота

+Реферат (анотація)

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  4 000-7 000 грн.

від 3-5 днів

Замовити

Дипломна робота

+Звіт із практики

Безкоштовно

  4 000-7 000 грн.

від 3-5 днів

Замовити

Курсова робота

+Презентація

Безкоштовно

  900-1500 грн.

від 2-3 дні

Замовити

Наукова робота МАН

+Презентація

Безкоштовно

  900-1500 грн.

від 2-3 дні

Замовити

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney Оплата через Liqpay від ПриватБанку Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)

Заповнення заявки для замовлення наукової роботи Повідомленняя точної ціни наукової роботи Внесення авансу за написання наукової роботи

Якщо публікація містить велику кількість сторінок автор вказує номер сторінки, таблиці, рисунку, додатку чи схеми, які було використано під час написання. В тексті наукової статті при посиланні на джерело автор вказує його порядковий номер за списком використаних джерел.

Авторське агентство ДИПЛОМКА