Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / Послуги / ​Замовити наукову статтю

Замовити наукову статтю ВАК для публікації

Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, вимог видавництва та супровід до публікації

Замовити наукову статтю ВАК для публікації  

Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, вимог видавництва та супровід до публікації

Заповнення заявки Узгодження всіх вимог та термінів Початок написання наукової роботи

Обговоримо
ціну/якість

Починаємо 
написання

Залиште 
заявку

~200 - 250 грн / 1 ст.
       від 1 - 2 днів
       автор: викладач ЗВО

🛒 Замовити наукову статтю

 ​Детальніше...

 ​Детальніше...

 додати файли
FileExample.pdf

* затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.

Найчастіші запитання:

Як замовити наукову статтю?

Щоб зробити замовлення необхідної статті у Києві, Львові, Харкові Дніпрі та іншому місті України, достатньо заповнити  заявку в он-лайн режимі. У заявці укажіть всі ваші побажання, ми їх обов'язково дотримаємось. Всі дані заявки та ДСТУ підлягають безкоштовному доопрацюванню.

Чи напишуть мені наукову статтю із дотриманням всіх стандартів?

Ми працюємо офіційно та дотримуємось рекомендацій ВАК і ДСТУ відносно оформлення та викладення матеріалу, інакше такий науковий продукт не приймуть до публікації у виданні чи не зарахують на кафедрі. Відповідно правил, автори додають посилання на джерела, які використовувалися та формують бібліографічний апарат у відповідності з ДСТУ, ГОСТ та рекомендаціями ВАК.

Яка ціна статті у 2024 році?

Ціна залежить від складності теми дослідження, наукового рівня, обсягу, термінів і класу статті. Вартість типової статті класу Стандарт для публікації у фаховому виданні коливається в межах 200-250 грн за сторінку; у престижних виданнях, міжнародних індексах та наукометричних базах рівня Web of Science (Web of Knowledge), Scopus, Index Copernicus International (ICI), Eurasian Scientific Journal Index (ESJI), Google Scholar, Researchbib Journal Index and Archive (Researchbib, Research Bible), Scientific Indexing Services, Worldcat, Central and Eastern European Online Library, Academic Journals, ERIH PLUS (Норвегія), Україніка наукова, DOAJ (Швеція), BASE (Німеччина), Наукова періодика України (Україна) із врахуванням вимог таких видань – 250-350 грн за сторінку. 1ст = 270 слів = 1700 симв. (Times New Roman 14 кегль, 1,5 відступ). Також на ціну наукової статті впливає наявність практичної частини (власних досліджень, аналітики, цифрових даних), наявність блока References та розширеної анотації англійською мовою чи авторського реферату. Точну ціну можна дізнатись, заповнивши заявку для замовлення.

Можна замовити термінову наукову статтю за 1 день?

Так, ми можемо написати статтю по ваших вимогах в досить короткі строки (до 1-2 днів) без втрати її якості. Ціна за термінове замовлення буде вищою в 2 рази, за півтермінове - в 1,5 рази.

Можна купити статтю до дипломної чи дисертації?

Так, ми можемо написати статтю для публікації як окрему наукову роботу чи як доповнення до захисту дипломної роботи або кандидатської дисертації. В такому випадку вам буде вигідніше оформити пакетне замовлення дипломної роботи або дисертації, вкзавши в примітках, що вам потрібна стаття чи декілька статей, тоді ми зробимо на них знижку.

Можна замовити наукову статтю для міжнародних каталогів: Web of Science, Scopus, Index Copernicus?

Так, ми пишемо наукові статті високого рівня на українській чи якісній англійській мові для видань, що індексуються на міжнародних платформах типу Web of Science (Web of Knowledge), Scopus чи Index Copernicus та ін. Вимоги для таких статей ставляться суттєво вищі і такі статті вже доцільно писати в Премум-класі.

Наукова стаття – це вид наукової публікації з власним дослідженням певного наукового проблемного напрямку, що виконана науковими авторами. Така стаття публікуються в періодичному науковому журналі або в неперіодичному збірнику наукових робіт. Наукова стаття є одним з найбільш поширених способів публікації результатів наукового дослідження та може виконуватися як окрема чи супутня робота до дипломної, дисертації  чи іншої наукової роботи.

Приклад наукової статті на замовлення для журналу (ВАК)

Ми пишемо наукові статті з дотриманням вимог видавництва

Наукова стаття – найбільш поширений вид наукової публікації, в якому викладається зміст та результати власного дослідження або групи досліджень чи практичних експериментів на одну тему. Наукова стаття виконується науковим автором. Вимоги до статті залежать від видання, в яке вона буде подаватися. Майже всі електронні чи друковані журнали публікують вимоги до статей, відповідно до яких вона повинна мати просту та логічну структуру, а її текст – поділятися на розділи та підрозділи лише умовно.

Нами написано >12 000 наукових статей. Як показує практика, зовсім не кожен студент, аспірант або здобувач кандидатського або докторського ступеня, перед яким постало завдання написання наукової статті, має час та знає як це вірно зробити. Звісно, можна пошукати в Інтернеті готову статтю, але немає гарантії, що ви знайдете потрібну тему. Під час перевірки статті, в будь-якому разі, Вас звинуватять в плагіаті. Тому краще й ефективніше буде довірити цю справу професіоналам і просто купити наукову статтю по вашій темі і ваших вимогах. Ми пишемо наукові статті двома мовами – українською та англійською. Філологічні статті ми пишемо майже з усіх філологічних напрямків.  Вам тільки залишиться вибрати видання, щоб опублікувати наукову статтю.

Кожна авторська наукова стаття повинна складатися з таких частин:

 1. Анотація (Вступ) – невелика, але важлива частина наукової статті, в якій висвітлюється постановка проблематики даної теми та обґрунтованого актуального напрямку дослідження, її актуальність, значення для конкретної галузі науки чи практичної діяльності.
 2. Основні (останні за часом) дослідження – структурний елемент наукової статті, в якому наводяться сучасні погляди, невирішені питання та труднощі в межах даної теми.
 3. Формування мети (постановка завдання) – важлива частина роботи, в якій викладається основна ідея статті, її мета та завдання для проведення аналізу чи власного спостереження.
 4. Викладення матеріалу – найбільша та найвідповідальніша частина наукової роботи, в якій розкривається зміст авторського дослідження, його найважливіші результати з їх повним обґрунтуванням.
 5. Висновок – короткий логічний блок, в якому підводяться підсумки авторського аналізу указаного проблемного напрямку та коротко подаються перспективи розвитку тематики наукової статті.
 6. Література – список використаних джерел, найчастіше за ДСТУ 8302-2015 + зміни за 2017.
 7. References – транслітерований список літератури, найчастіше в APA-стилі.

У нас можна купити тільки авторські наукові статті

В нашому Агентстві працюють лише високопрофесійні наукові дослідники та викладачі найпрестижніших ЗВО України. Після замовлення наукової статті, вони старанно виконають ваші побажання та вимоги, Держстандарти, вимоги ВАК, врахують рекомендації наукового керівника та, за необхідності, внесуть зміни до тексту наукової статті.

В онлайн режимі можна оформити замовлення авторської наукової статті з будь-якого куточку України

Для цього просто необхідно залишити заявку на нашому сайті. В результаті ви отримаєте якісно і логічно правильно написану наукову статтю з дотриманням всіх вище перелічених вимог до її написання. Ми надамо гарантію на виконану роботу та доведемо її до захисту і публікації у обраному вами виданні.

Ми пишемо наукові статті в короткі строки

Термін виконання статті на замовлення буде залежати від складності теми та обговорюється під час створення замовлення. В більшості випадків термін виконання НЕ термінової наукової статті складає > 2 днів, термінової 1 день. За бажання замовника термін можливо скоротити.

Кожну наукову статтю можна написати з різною якістю (Стандарт / Півпреміум / Преміум)

Кожну наукову статтю можна написати по-різному. При написанні можливо врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і написати статтю швидше і дешевше, також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту. Тому, для задоволення потреб всіх замовників нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме ту якість статті, яка йому потрібна, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну діяльність автора. Ми любимо, коли замовник отримує саме те, що він хоче!

Точну ціну можна дізнатись, подавши  заявку на замовлення наукової статті. Ми зателефонуємо в найкоротший термін та узгодимо Ціну /Якість, яка потрібна саме вам.

Наукова стаття

Преміум-класу

 • Стандарт + власний текст від 80-85%;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго за вимогами видання;
 • викладення матеріалу в статті – строго за вимогах видання;
 • реальний список фактично використаних джерел, бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнту власного тексту;
 • підходить для зарубіжних видань, категорії А чи наукометричних баз Web of Science, Scopus, Index Copernicus...

Наукова стаття

Півпреміум-класу

 • Стандарт + власний текст від 60%;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго за вимогами видання;
 • викладення матеріалу в статті – строго за вимогах видання;
 • реальний список фактично використаних джерел, бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнту власного тексту;
 • підходить для вибагливих керівників, видань категорії Б...

Наукова стаття

Стандарт-класу

 • середній показник відношення Ціна/Якість;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго за вимогами видання;
 • викладення матеріалу в статті – строго за вимогах видання;
 • реальний список фактично використаних джерел, бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • коефіцієнт власного тексту за ДСТУ 8302 не нормується;
 • підходить для більшості видань, які не вказують норму відсотку власного тексту.

Гарантії чесного та якісного написання наукових статей

Компанія "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстрована та веде підприємницьку діяльність у відповідності із Законодавством України. Ми несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання наукових статей та інших видів робіт. Ми приймаємо оплату на офіційний банківський рахунок або в електронному кабінеті Банку. У нас укладений договір з ПриватБанком щодо проведення фінансових операцій та отримання коштів від замовника в процесі написання наукових статей та інших видів робіт. Наше Агентство гарантує дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника.

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.
Стандарт 🌟

Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по реальній літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде реальний. Жоден ДСТУ та ГОСТ в нашій державі та світі не передбачає норм кількості власного тексту. Відповідно, даний клас написання не нормує ніяких коефіцієнтів. Основною вимогою є дотримання ДСТУ 8302-2015. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО України.

Півпреміум 🌟🌟

Півпреміум – це Стандарт + власний текст 60%. Даний клас якості є "золотою серединою" між Стандартом та Преміумом. Оскільки Преміум на великих обсягах тексту матиме високу ціну, а Стандарт може бути занадто "простим" для вашого керівника, тому нами розроблений клас Півпреміум, за яким ми напишемо вам 60% власного тексту у вашій роботі і відзвітуємо перед вами за його дотримання. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву сервісу, яким буде перевірятись наукова робота. Або, якщо ви хочете мати роботу кращу за ДСТУ, але без суттєвої переплати.

Преміум 🌟🌟🌟

Преміум – це Стандарт + власний текст 80-85%. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також, Преміум-якість актуальна для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не нормує ніякий відсоток власного тексту). По закінченню виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіаризм чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.