Головна / Послуги / Замовити наукову статтю

Замовити наукову статтю ВАК для публікації

Чітке дотримання ДСТУ, вимог ВАК та супровід до захисту

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA | RU

Заповнення заявки

Залиште заявку

Ми повідомимо вам точну ціну

Обговоримо ціну/якість

Внесення авансу

Починаємо написання

Наукова стаття – це вид наукової публікації з власним дослідженням певного наукового проблемного напрямку, що виконана науковими авторами. Така стаття публікуються в періодичному науковому журналі або в неперіодичному збірнику наукових робіт. Наукова стаття є одним з найбільш поширених способів публікації результатів наукового дослідження та може виконуватися як окрема чи супутня робота до дипломної, дисертації  чи іншої наукової роботи.

Як замовити наукову статтю?

Щоб зробити замовлення необхідної статті у Києві, Львові, Харкові Дніпрі та іншому місті України, достатньо заповнити заявку в он-лайн режимі. У заявці укажіть всі ваші побажання, ми їх обов'язково дотримаємось. Всі дані заявки та ДСТУ підлягають безкоштовному доопрацюванню.

Чи напишуть мені наукову статтю із дотриманням всіх стандартів?

Ми дотримуємось рекомендацій ВАК і ДСТУ відносно оформлення та викладення матеріалу, інакше такий науковий продукт не приймуть до публікації у виданні чи не зарахують на кафедрі. Відповідно правил, автори додають посилання на джерела, які використовувалися та формують бібліографічний апарат у відповідності з ДСТУ, ГОСТ та рекомендаціями ВАК.

Наукова стаття

  ~ 100-180 грн / 1 ст.

від 1-2 днів

автор: викладач ЗВО

Можна замовити термінову наукову статтю за 1 день?

Так, ми можемо написати статтю по ваших вимогах в досить короткі строки (до 1-2 днів) без втрати її якості. Ціна за термінове замовлення буде дещо вищою.

Яка ціна статті?

Ціна залежить від складності теми дослідження. Вартість типової статті класу Стандарт для публікації у фаховому виданні коливається в межах 100-120 грн за сторінку; у престижних виданнях, міжнародних індексах та наукометричних базах рівня Web of Science (Web of Knowledge), Scopus, Index Copernicus International (ICI), Eurasian Scientific Journal Index (ESJI), Google Scholar, Researchbib Journal Index and Archive (Researchbib, Research Bible), Scientific Indexing Services, Worldcat, Central and Eastern European Online Library, Academic Journals, ERIH PLUS (Норвегія), Україніка наукова, DOAJ (Швеція), BASE (Німеччина), Наукова періодика України (Україна) із врахуванням вимог таких видань – 150-180 грн за сторінку. 1ст = 270 слів = 1700 симв. (Times New Roman 14 кегль, 1,5 відступ). Також на ціну наукової статті впливає наявність практичної частини, наявність блока References та розширеної анотації англійською мовою чи авторського реферату. Точну ціну можна дізнатись, заповнивши заявку для замовлення.

Можна купити статтю до дипломної чи дисертації?

Так, ми можемо написати статтю для публікації як окрему наукову роботу чи як доповнення до захисту дипломної роботи або кандидатської дисертації. В такому випадку вам буде вигідніше оформити пакетне замовлення дипломної роботи або дисертації.

Можна замовити наукову статтю для міжнародних каталогів: Web of Science, Scopus, Index Copernicus?

Так, ми пишемо наукові статті високого рівня на українській чи якісній англійській мові для видань, що індексуються на міжнародних платформах типу Web of Science (Web of Knowledge), Scopus чи Index Copernicus. Вимоги для таких статей ставляться суттєво вищі і такі статті вже доцільно писати в Премум-класі.

Приклад наукової статті на замовлення для журналу (ВАК)

Ми пишемо наукові статті з дотриманням вимог видавництва

Наукова стаття – найбільш поширений вид наукової публікації, в якому викладається зміст та результати власного дослідження або групи досліджень чи практичних експериментів на одну тему. Наукова стаття виконується науковим автором. Вимоги до статті залежать від видання, в яке вона буде подаватися. Майже всі електронні чи друковані журнали публікують вимоги до статей, відповідно до яких вона повинна мати просту та логічну структуру, а її текст – поділятися на розділи та підрозділи лише умовно.

Нами написано >12 000 наукових статей. Як показує практика, зовсім не кожен студент, аспірант або здобувач кандидатського або докторського ступеня, перед яким постало завдання написання наукової статті, має час та знає як це вірно зробити. Звісно, можна пошукати в Інтернеті готову статтю, але немає гарантії, що ви знайдете потрібну тему. Під час перевірки статті, в будь-якому разі, Вас звинуватять в плагіаті. Тому краще й ефективніше буде довірити цю справу професіоналам і просто купити наукову статтю по вашій темі і ваших вимогах. Ми пишемо наукові статті трьома мовами – українською, російською та англійською. Вам тільки залишиться вибрати видання, щоб опублікувати наукову статтю.

Кожна авторська наукова стаття повинна складатися з таких частин:

 1. Анотація (Вступ) – невелика, але важлива частина наукової статті, в якій висвітлюється постановка проблематики даної теми та обґрунтованого актуального напрямку дослідження, її актуальність, значення для конкретної галузі науки чи практичної діяльності.
 2. Основні (останні за часом) дослідження – структурний елемент наукової статті, в якому наводяться сучасні погляди, невирішені питання та труднощі в межах даної теми.
 3. Формування мети (постановка завдання) – важлива частина роботи, в якій викладається основна ідея статті, її мета та завдання для проведення аналізу чи власного спостереження.
 4. Викладення матеріалу – найбільша та найвідповідальніша частина наукової роботи, в якій розкривається зміст авторського дослідження, його найважливіші результати з їх повним обґрунтуванням.
 5. Висновок – короткий логічний блок, в якому підводяться підсумки авторського аналізу указаного проблемного напрямку та коротко подаються перспективи розвитку тематики наукової статті.

Ми чітко дотримуємось вимог ВАК України щодо написання наукових статей

Наші автори, під час написання статей, дотримуються вимог ВАК і ДСТУ відносно оформлення та викладення матеріалу. Вони стежать за тим, щоб список використаних джерел був оформлений правильно, інакше такий науковий продукт просто не приймуть до публікації у виданні чи не зарахують на кафедрі. Також наші автори, обов’язково в тексті додають посилання на використані джерела інформації та формують бібліографічний апарат у відповідності з ДСТУ, ГОСТ та рекомендаціями ВАК (Вищої Атестаційної Комісії України).

У відповідності зі Стандартами України, література у списку джерел розміщується різними способами:

 • у порядку, в якому вони з’являються в тексті;
 • в алфавітному порядку (по прізвищу першого автора або назви джерела);
 • у хронологічному порядку;
 • список використаних джерел повинен містити не менше десяти позицій мовою оригіналу;
 • посилатися слід на останні видання.

Якщо публікація містить велику кількість сторінок автор вказує номер сторінки, таблиці, рисунку, додатку чи схеми, які було використано під час написання. В тексті наукової статті при посиланні на джерело автор вказує його порядковий номер за списком використаних джерел.

Також до наукової статті може додаватись блок References та розширена анотація англійською мовою чи авторський реферат.

У нас можна купити тільки авторські наукові статті

В нашому Агентстві працюють лише високопрофесійні наукові дослідники та викладачі найпрестижніших ЗВО України. Після замовлення наукової статті, вони старанно виконають ваші побажання та вимоги, Держстандарти, вимоги ВАК, врахують рекомендації наукового керівника та, за необхідності, внесуть зміни до тексту наукової статті.

В онлайн режимі можна оформити замовлення авторської наукової статті з будь-якого куточку України

Для цього просто необхідно залишити заявку на нашому сайті. В результаті ви отримаєте якісно і логічно правильно написану наукову статтю з дотриманням всіх вище перелічених вимог до її написання. Ми надамо гарантію на виконану роботу та доведемо її до захисту і публікації у обраному вами виданні.

Ми пишемо наукові статті в короткі строки

Термін виконання статті на замовлення буде залежати від складності теми та обговорюється під час створення замовлення. В більшості випадків термін виконання НЕ термінової наукової статті складає > 2 днів, термінової – 1 день. За бажання замовника термін можливо скоротити.

Кожну наукову статтю можна написати з різною якістю (Економ / Стандарт / Преміум)

Кожну наукову статтю можна написати по-різному. При написанні можливо врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і написати статтю швидше і дешевше, також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту. Тому, для задоволення потреб всіх замовників нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме ту якість статті, яка йому потрібна, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну діяльність автора. Ми любимо, коли замовник отримує саме те, що він хоче!

Точну ціну можна дізнатись, подавши заявку на замовлення наукової статті. Ми зателефонуємо в найкоротший термін та узгодимо Ціну /Якість, яка потрібна саме вам.

Наукова стаття Економ-класу



 • спрощений варіант класу Стандарт;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго по ДСТУ;
 • менша кількість фактично використаних джерел інформації;
 • менший коефіцієнт власного тексту;
 • підходить для звітності на кафедрі.

Наукова стаття Стандарт-класу



 • середній показник відношення Ціна/Якість;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго по ДСТУ;
 • викладення матеріалу в статті – строго по ДСТУ та вимогах;
 • реальний список фактично використаних джерел (бібліографічний апарат);
 • коефіцієнт власного тексту по ДСТУ не нормується;
 • підходить для більшості видань.

Наукова стаття Преміум-класу



 • Стандарт + власний текст;
 • стильове та графічне оформлення статті – строго по ДСТУ;
 • викладення матеріалу в статті – строго по ДСТУ та вимогах;
 • реальний список фактично використаних джерел (бібліографічний апарат);
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнту власного тексту;
 • підходить для зарубіжних видань чи індексів Web of Science, Scopus, Index Copernicus...

Гарантії чесного та якісного написання наукових статей

Компанія "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстрована та веде підприємницьку діяльність у відповідності із Законодавством України. Ми несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання наукових статей та інших видів робіт. Ми приймаємо оплату на офіційний банківський рахунок або в електронному кабінеті Банку. У нас укладений договір з ПриватБанком щодо проведення фінансових операцій та отримання коштів від замовника в процесі написання наукових статей та інших видів робіт. Наше Агентство гарантує дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника.

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney
Оплата через Liqpay від ПриватБанку
Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)

Замовити роботу

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Заповніть заявку Ми повідомимо вам точну ціну Внесення авансу

Якщо публікація містить велику кількість сторінок автор вказує номер сторінки, таблиці, рисунку, додатку чи схеми, які було використано під час написання. В тексті наукової статті при посиланні на джерело автор вказує його порядковий номер за списком використаних джерел.

Домашня сторінка - ДИПЛОМКА
Домашня сторінка - ДИПЛОМКА