RU

UA |

 Головна / Послуги / ​Замовити методичну розробку

Замовити методичну розробку для викладача

Чітке дотримання ДСТУ, вимог ВАК та супровід до захисту

Замовити методичну розробку для викладача

Чітке дотримання ДСТУ, вимог ВАК та супровід до захисту

Заповнення заявки Узгодження всіх вимог та термінів Початок написання наукової роботи

Обговоримо
ціну/якість

Починаємо 
написання

Залиште 
заявку

Економ/Стандарт/Преміум

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.

Надіслати файли:

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.
Економ 🌟

Економ – є дещо спрощеним варіантом класу Стандарт. Кількість фактично використаних джерел інформації буде меншою, тобто, мається на увазі кількість джерел не в списку літератури, а саме фактично використана, тобто та на яку стоятимуть посилання по тексту, відповідно до ДСТУ 8302-2015, і вимог ВАК. Коефіцієнт власного тексту не нормується. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип роботи підходить в основному для курсових та дипломних робіт училищ з низькими вимогами щодо контенту наукової роботи. Такі роботи в основному не перевіряють на сервісах тестування якості тексту.  В роботах Економ-класу ми, з погодженням із замовником, також можемо спрощувати план, відносно методичних рекомендацій та вносити інші поправки, що суттєво полегшують для автора процес написання роботи та роблять її вартість більш низькою. Є деякі типи робіт (Наукові статті, Тези, Наукові дослідження МАН, Дипломні рівня Магістр і Дисертації), які просто не доцільно виконувати в Економ-якості, оскільки їх майже завжди потрібно захищати, перевіряти, тестувати – ці роботи в повинні орієнтуватись на максимальну якість.

Стандарт 🌟🌟

Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по реальній літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде реальний. Жоден ДСТУ та ГОСТ в нашій державі та світі не передбачає норм кількості власного тексту. Відповідно, даний клас написання не нормує ніяких коефіцієнтів. Основною вимогою є дотримання ДСТУ 8302-2015. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО України.

Півпреміум 🌟🌟🌟

Півпреміум – це Стандарт + власний текст 60%. Даний клас якості є "золотою серединою" між Стандартом та Преміумом. Оскільки Преміум на великих обсягах тексту матиме високу ціну, а Стандарт може бути занадто "простим" для вашого керівника, тому нами розроблений клас Півпреміум, за яким ми напишемо вам 60% власного тексту у вашій роботі і відзвітуємо перед вами за його дотримання. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву сервісу, яким буде перевірятись наукова робота. Або, якщо ви хочете мати роботу кращу за ДСТУ, але без суттєвої переплати.

Преміум 🌟🌟🌟🌟

Преміум – це Стандарт + власний текст 80-85%. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також Преміум-якість актуальна для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не може нормувати ніякий відсоток власного тексту). По закінченні виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіат чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.