Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / ​Як замовити наукову роботу?

Як замовити наукову роботу?

Не знаєте, як оформити замовлення на сайті! Ми вам допоможемо

Як замовити наукову роботу?

Не знаєте, як оформити замовлення на сайті! Ми вам допоможемо

Процес виконання замовлення має наступну послідовність:

Ви подаєте заявку на написання нової роботи.

Наш менеджер вам зателефонує та узгодить з вами вартість, можливість, строки та інші умови виконання роботи.

Ви вносите аванс в розмірі 50 - 100% на наш офіційний банківський рахунок будь-яким електронним переказом (Приват-24, термінали самообслуговування, банківські каси...).

Робота стає у чергу до виконавця, і буде виконана до числа, вказаного у заявці, але не пізніше 20-22.00 цього числа.

Після виконання роботи ми вас повідомимо по СМС та надішлемо ознайомчий варіант роботи на електронну адресу, указану у заявці.

Після виконання роботи ми вас повідомимо по СМС та надішлемо ознайомчий варіант роботи на електронну адресу, указану у заявці.

Для всіх замовників доступні виправлення, як безкоштовні, так і платні. Доопрацювання роботи доступні для вас на загальних умовах на протязі всього захисту роботи (не обмежені у часі). Гарантія постійно діє на наш авторський матеріал. 

У нас ви можете замовити всі види студентських, учнівських та інших видів наукових робіт. Ми приймаємо заявки 24/7/365. Опрацювання заявки та узгодження з вами всіх нюансів можливе тільки в робочий час нашої компанії: (Пн – Нд: 09.00 – 22.00).

У нас ви зможете замовити наступні види робіт:

 • Дисертаційну роботу  кандидата наук. На початку написання ми виконуємо підбір бібліографії та складаємо план чи план-проспект для затвердження керівником. В ході написання вам будуть потрібні супутні роботи: наукові статті для публікації у вітчизняних та зарубіжних виданнях та тези для конференції. В склад дисертації входить автореферат та анотації англійською та українською мовами. Також ми вам підготуємо відгук наукового керівника дисертаційної роботи. Для захисту перед вченою радою вам необхідна графічна презентація. Для зручності захисту в онлайн- чи офлайн-режимі ми напишемо доповідь по презентації. Дисертацію вигідніше замовити пакетно, кількість супутніх робіт в пакеті ви обираєте самостійно;
 • Магістерську дисертацію  для захисту в українському ЗВО та всі супутні роботи;
 • Дипломну роботу  чи проєкт будь-якого типу та науковго рівня: бакалавра чи магістра, для ліцею чи для Європейського ЗВО. Підбір бібліографії та складання плану відбувається безкоштовно за умови замовлення самої дипломної записки. Також у нас можна замовити тільки сам план чи план-проспект та список літератури (бібліографічний апарат) до дипломної роботи для погодження з керівником. Після написання дипломної записки ми безкоштовно пишемо реферат до роботи, або його можна замовити окремо. За потреби ми підготуємо рецензію та відгук керівника до дипломної роботи і презентацію в PowerPoint. Для спрощення захисту дипломної роботи чи проєкту ми готуємо доповідь. Дипломну роботу вигідніше замовити пакетно, кількість супутніх робіт в пакеті ви обираєте самостійно;
 • Курсову роботу. Складання плану та підбір літератури безкоштовний. Для її захисту перед комісією може знадобитись графічна презентація та коротка доповідь. Курсову роботу вигідніше замовити пакетно, разом із презентацією для її захисту;  
 • Звіт  з переддипломної, виробничої чи іншої практики. Також, можна замовити пакетно: звіт з переддипломної практики разом з дипломною роботою. Такий пакет матиме нижчу ціну;
 • Роботу для МАН (Малої академії наук). Підбір літератури та складання плану відбувається безкоштовно. До основної роботи ми виконуємо презентацію в PowerPoint та постер для постерного захисту за Новими вимогами. Якщо вам зручніше презентувати роботу за допомогою доповіді, то ми її підготуємо на основі проведеного дослідження. За потреби пишемо на неї рецензію і відгук наукового керівника. Анотація, за вимогами МАН, входить у вартість роботи і додається безкоштовно. Наукову роботу МАН вигідніше замовити пакетно, кількість супутніх робіт в пакеті ви обираєте самостійно;
 • Наукову статтю чи  колективну монографію для публікації у вітчизняному та зарубіжному журналі. Наукові статті і монографії ми пишемо по всіх тематиках і напрямках та для всіх наукометричних баз: Scopus, Index Copernicus International (ICI), Web of Science (Web of Knowledge), Google Scholar, Eurasian Scientific Journal Index (ESJI), Scientific Indexing Services, Researchbib Journal Index and Archive (Researchbib, Research Bible), Worldcat, Central and Eastern European Online Library, ERIH PLUS (Норвегія), DOAJ (Швеція), Academic Journals, BASE (Німеччина), Україніка наукова, Наукова періодика України (Україна) із врахуванням вимог таких видань;
 • Тези для студентської чи післядипломної конференції з усіх дисциплін та будь-яких напрямків;
 • Графічну презентацію в PowerPoint (як окрему роботу чи в складі іншої роботи);
 • Реферат - класичну реферативну роботу та індивідуальне наукове есе;
 • Методичні рекомендації для викладачів, що орієнтовані на певну аудиторію для вивчення певного предмету чи курсів;
 • Методичну розробку для викладача, вчителя, вихователя чи методиста, для підвищення кваліфікації чи інших потреб;
 • Контрольну роботу для студента;
 • Переклад тексту різних напрямків;
 • Відповіді на запитання до екзамену, доповіді, курси лекцій та багато іншого.

Загальні правила замовлення наукових робіт

 • Внести передоплату або оплатити роботу повністю Вам буде зручно через банк (деталі - в розділі Способи оплати). Оплачувати виконану роботу потрібно своєчасно.
 • Готова робота надається в електронному вигляді після 100% оплати. Сума договору не змінюється, якщо протягом терміну виконання замовлення замовник не вносив коректив, які змінюють структуру, строки і складність виконання замовлення.
 • У виняткових випадках ми можемо розглянути повернення грошових коштів замовнику в разі невиконання зазначених вимог на умовах Договору надання послуг. У цьому випадку ви повідомляєте нас, і  ми розглядаємо можливість повернення будь-якої суми грошей. Повернення також може бути відхилене з поясненням причини відмови. Повернення буде здійснено таким же способом, яким була проведена оплата за замовлення. За допомогою пластикових карток Visa і MasterCard також передбачений функціонал повернення грошових коштів замовнику.
 • Увага!  Всі претензії по замовленню приймаються протягом усього терміну здачі роботи. У цей період здійснюється безкоштовне доопрацювання вашого замовлення в межах вимог, указаних у заявці. Якщо Ви не надаєте методичні вказівки при замовленні, то ми виконуємо роботу по загальному ДСТУ та вимогах ВАК!
 • Виконану роботу ми доводимо до захисту і при бажанні замовника виконуємо необхідні доопрацювання. Доопрацювання роботи можуть бути платними і безплатними. Детальніше про це описано у розділі Правила доопрацювання робіт. Ми також маємо повне право відмовити замовнику у платному доопрацюванні з обґрунтуванням причини відмови.
 •  В усіх наших роботах Преміум-класу ми  перевіряємо коефіцієнт власного тексту. Він є показником, що показує, скільки в роботі використано власного тексту, тобто не взятого із джерел, унікального. Але, знову ж таки, від студента ніхто не в праві вимагати якихось певних відсотків, тому що даний показник не нормується жодним нормативним актом України. Коефіцієнт оригінальності є тільки орієнтовним показником, більш інформативним є відсоток тексту, взятого з одного джерела, по якому можна побачити, чи працював студент із контентом роботи, чи просто накопіював тексту із 2-3-5 чужих робіт.
 • Всі роботи Стандарт-класу не передбачають норм власного тексту. Вони пишуться з чітким дотриманням ДСТУ 8302-2015 + зміни 2017.

В заявці варто указати необхідну якість роботи (Стандарт / Півпреміум / Преміум)

Нашою компанією розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість. Кожну наукову роботу, хоч це реферат, хоч дисертація можна написати по-різному: можна врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і виконати роботу швидше і дешевше, також можна написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту, вийшовши за межі існуючих Стандартів України (ДСТУ, ГОСТ і ВАК). Нами спеціально розроблено три класи по відношенню Ціна/Якість, щоб кожен замовник зміг підібрати для себе саме те, що йому потрібно, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну роботу. Більш детальніше класи написання будь-яких наукових робіт та стандарти оформлення описано у розділі Правила написання робіт.

Більш популярні та вигідні пакетні кейси замовлень коштуватимуть дешевше.

Процес замовлення роботи досить простий та мінімально бюрократичний :)

Для замовлення оригінальної авторської роботи вам достатньо подати заявку. Також у нас на сайті можна безкоштовно  оцінити роботу. На сайті компанії "DIPLOMKA" (diplomka.in.ua) часто діють різні акції та знижки на роботи.

Актуальні ціни на роботи ви можете подивитись  тут .

Оцінити роботу по ваших вимогах можна тут .

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

від 75 - 95 000 грн
       від 1-2 місяців

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Автореферат
+ Анотації
+ Презентація
+ Відгук керівника

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Реферат (Анотація)
+ Презентація
+ Рецензія, Відгук

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Звіт з практики

Наукова робота МАН

від 3700 - 4200 грн
       від 3 - 5 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Постер
+ Презентація
+ ​Доповідь
+ ​Рецензія, Відгук

Всі пакети
Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.