Часті запитання FAQ?

Часті запитання наших замовників

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA | RU

  Як замовити дипломний проект в компанії "DIPLOMKA"?

Для того щоб замовити наукову роботу в нашій компанії найшвидшим способом, необхідно на головній сторінці сайту diplomka.in.ua в правому верхньому кутку натиснути на кнопку "Замовити роботу". У заявці на замовлення необхідно заповнити наявні поля, як можна більш детально вказавши Ваші вимоги до роботи, і натиснути на кнопку "Замовити". Ваша заявка буде відправлена ​​до нас на обробку. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для встановлення вартості і строків виконання роботи в залежності від її складності.

 

  Протягом якого часу відбувається обробка замовлення згідно заявки, оформленої на сайті?

Обробка заявки відбувається зазвичай від 10 хв. до декількох годин. За цей час менеджери підбирають вільного та найкращого автора роботи з нашої бази викладачів, відповідно до теми і дисципліни роботи, визначають її вартість і зв'язуються з Вами для подачі достовірної інформації про можливості виконання замовлення! Вам точно зателефонують або повідомлять будь-яким доступним каналом зв'язку з вами.

 

  Моя заявка оброблена, зі мною зв'язався менеджер, узгодив вартість, терміни і умови виконання роботи, які мої подальші дії?

Якщо вартість роботи, терміни і умови виконання Вам підходять, необхідно внести передоплату, яка становить 60-70% вартості всієї роботи (для НЕ термінових робіт) або 100% вартості роботи (для термінових робіт). Після внесення Вами передоплати і повідомлення нам про оплату, замовлення передається автору на виконання! Чекайте СМС про закінчення виконання роботи і повний або ознайомлювальний варіант роботи на пошту.

 

  Як внести передоплату для виконання замовлення?

Внести передоплату Ви можете будь-яким зручним для Вас способом – банківським переказом (реквізити є в розділі "Способи оплати" або менеджер вам їх надішле по СМС), системою Web-Money та онлайн-оплатою банківськими картами Visa і MasterCard і ін. Детальніше про здійснення платежу дивіться в розділі "Способи оплати". Ми приймаємо кошти через всі доступні електронні способи оплати шляхом електронного банкінгу ПриватБанк.

 

  Ваш офіс знаходиться в Києві? Чи працюєте Ви з іногородніми замовниками?

Компанія "DIPLOMKA" працює і приймає замовлення по всій Україні, незважаючи на те, що офіс компанії знаходиться в Києві. Зручність роботи з нами полягає в тому, що оформлення замовлення можна здійснити на сайті (кнопка "Замовити роботу"), оплатити замовлення електронним способом та отримати готову роботу на електронну пошту!

 

  Хто є вашими авторами? Яка гарантія, що мою роботу не писатимуть дилетанти?

Наша компанія розробила унікальну онлайнову структуру роботи по всій Україні. Ми маємо технічні офіси у Києві і Львові, через які ведемо контроль та співпрацю із нашими авторами, які є викладачами у самих найбільших вузах України. Коли ви робите замовлення, то наш менеджер формує повний пакет замовлення і передає його напряму виконавцю без посередників. Ми не співпрацюємо з "бродячими авторами" по Інтернету. Це завжди дозволяє формувати відносини з автором на рівні довіри. Ми знаємо можливості кожного автора, специфіку його роботи і віддаємо ваше замовлення найбільш відповідному автору по даній дисципліні.

 

  На мою заявку немає відповіді – чому?

Як правило, наші менеджери зв'язуються з вами протягом 10 хв. –  1 години після оформлення Вами заявки. Якщо менеджер ще не зателефонував щодо залишеного замовлення, значить робота виявилася складнішою і вимагає детального аналізу, на пошук виконавця даної роботи було потрібно набагато більше часу. Вам точно зателефонують або повідомлять будь-яким доступним каналом зв'язку з вами. Тим самим стан своєї заявки Ви можете дізнатися самі, зателефонувавши нам в офіс.

 

Від чого залежить термін виконання роботи?

Кінцевий термін, коли хочете отримати роботу, встановлюєте Ви. Ми тільки дивимося по графіку, чи можемо ми вписати роботу вашої складності у наш графік. У загальному вигляді, термін залежить від складності роботи, її типу (диплом, курсова, контрольна, реферат та ін.) і обсягів самої роботи. При виконанні роботи ми орієнтуємося на вказаний Вами в заявці термін і домовляємося з автором на найкоротші терміни, але без втрати якості!

 

  Як формується і від чого залежить вартість роботи?

Роботу і Ваші вимоги до роботи вивчають самі автори, саме вони оцінюють замовлення виходячи з його складності та обсягів, наданих Вами методичних вказівок.

 

  Я замовив роботу у Вашій компанії, як дізнатися про її готовність?

Як тільки автор виконає роботу, орієнтуючись на Ваш термін, Вам прийде СМС з текстом: "Робота готова!...." Ви вносите решту суми, робота передається Вам на електронну пошту. Найчастіше замовники (щоб не їхати у банк кілька разів), оплачують всю вартість замовлення. В даному випадку повний варіант роботи надсилається на заздалегідь вказану вами адресу електронної пошти.

 

  Хочу замовити у Вас роботу, чи можливо зробити в разі потреби, доопрацювання на моє замовлення?

Гарантійний термін у нас не обмежений та дорівнює всьому періоду здачі роботи. Доопрацювання здійснюється БЕЗКОШТОВНО, але тільки в межах обговорених вимог, що заповнювались Вами у заявці та існуючих ДСТУ, ГОСТ і вимог ВАК. Якщо умови і вимоги до роботи поміняються вже після її виконання, то таке доопрацювання буде платним! Тому просимо Вас якомога більш докладно вказувати вимоги до роботи, прикладати по-можливості методичні вказівки по оформленню роботи, так як для різних ЗВО вони відрізняються! Більш детально про доопрацювання наших робіт та доведення їх до захисту можна почитати у розділі "Правила доопрацювання робіт".

 

  Хочу замовити у Вас практичну дипломну роботу на основі матеріалів по підприємству. Чи потрібні від мене дані по аналізованому підприємству?

Існує 2 способи написання такої роботи. Якщо Ви в заявці вказуєте "своє" підприємство, то ми отримуємо дані по ньому від Вас (звіти, баланси та ін.) або шукаємо їх у загальнодоступних статистичних джерелах. Їх і буде аналізувати автор, попередньо узгодивши список необхідних йому від Вас документів. Якщо Вам не важливе конкретне підприємство, автор надає свої дані та напрацювання і від Вас нічого не потрібно! Такий варіант є дешевший для Вас.

 

  Як оформляється робота: шрифт, обсяг роботи, наявність вступу, висновків?

Автор оформляє роботу відповідно до Ваших вимог та вимог Вашого ЗВО, згідно методичкою по оформленню курсових чи дипломних робіт, яку ви надаєте та по існуючому законодавству України: ДСТУ, вимоги ВАК. Якщо Ви не вказали ці вимоги спочатку, то претензії по оформленню прийматися не будуть!  Більш детально про оформлення наших робіт можна почитати у розділі "Правила написання робіт", а доведення їх до захисту можна почитати у розділі "Правила доопрацювання робіт".

 

  Хочу замовити у Вас дипломну роботу за попереднім погодженням плану роботи у керівника і поетапним виконанням роботи (здача по розділах), чи можливо це?

Звичайно, у нас можна реалізувати багато завдань. Саме так відбувається робота з замовником, який замовив в нашій компанії будь-яку наукову роботу. Наш автор складає план роботи відповідно до Ваших вимог і чекає його узгодження. Далі робота надсилається Вам по частинах, всі частини допрацьовуються автором згідно з початковими вимогами до роботи і узгодженим у керівника планом! Єдиний нюанс ми починаємо працювати над планом тільки після авансу, оскільки ми пишемо план не з голови, а вже підбираємо літературу для його реалізації у Вашій роботі.

 

  Чи можна замовити, на додаток до дипломної роботи презентацію до захисту?

Так. Наші автори завжди готові довести диплом до переможного кінця і зробити презентацію засобами Microsoft PowerPoint, яка коротко і лаконічно відповідатиме Вашій промові на захисті!

 

  Як звертатися в Вашу компанію, якщо виникнуть скарги у викладача щодо замовлення?

При оформленні заявки Ваше замовлення має свою унікальну назву (тему роботи), це ідентифікатор Вашого замовлення, з яким ми працюємо. Уточнити питання по замовленню Ви можете назвавши тему, або телефон / ім'я, на які зареєстроване Ваше замовлення! Більш докладно про доопрацюванню Ви можете дізнатися в розділі "Правила доопрацювання замовлень".

 

  Чи робите Ви роботи по Російському законодавству, використовуючи російські джерела, для ЗВО Росії?

Звичайно, у нас дуже багато авторів, досить компетентних на світовому рівні :) Наші автори працюють з Російським законодавством і можуть виконувати замовлення для Росії. Також ми працюємо для закордонних ЗВО і писали роботи, які були захищені англійською мовою в Туреччині та Китаї.

 

  Хто виконує / пише роботи?

Наша компанія довіряє написання робіт тільки кваліфікованим авторам. Нашими авторами являють викладачі кращих ЗВО України, кожен з яких володіє певними дисциплінами і творчо підходить до написання роботи. Кожна робота виконується в індивідуальному порядку, під замовлення. Автор використовує сучасну літературу, періодичні видання, власні напрацювання. Кожна робота є авторською!

 

  Як оплатити замовлення через банк (банківським переказом)?

Ми приймаємо всі доступні способи оплати. На нашому сайті підключений функціонал від ПриватБанку для миттєвої онлайн-оплати. Також, всі можливі способи оплати можна побачити у розділі "Способи оплати". Там вказано наші реквізити для кожного виду платежу. Вам залишається вибрати самий зручний для Вас спосіб, оплатити  і повідомити про фактичне перерахування коштів на певну тему роботи або продиктувати номер касового чека, за яким здійснений платіж.

 

  Чи можливо мені особисто зв'язатися з автором в процесі виконання мого замовлення?

Ми не надаємо можливості прямого спілкування авторам і замовникам. Це  регламентовано правилами конфіденційності. Але, в процесі виконання і після нього, Ви можете задавати питання чи внести пропозиції щодо свого замовлення у автора, але тільки через нас, ми передаємо автору всі Ваші вимоги та побажання миттєво!

 

  В якому вигляді я отримую готову роботу?

Готова робота надається в електронному вигляді на електронну пошту з оформленням, відповідно до Ваших вимог або вимог з методички!

Якщо ви не знайшли потрібної інформації і у вас виникли запитання, ви можете зателефонувати чи написати листа до нас з розділу Контакти.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

ТОП

+Автореферат

Включений в пакет

+Презентація

Включена в пакет

+Анотації

Включені в пакет

  30 – 40 000 грн

від 30 днів

Замовити

Дипломна робота

ТОП

+Реферат (анотація)

Включений в пакет

+Презентація

Включена в пакет

+Рецензія, Відгук

Включені в пакет

  6 – 9 000 грн

від 3 – 5 днів

Замовити

Дипломна робота

ТОП

+Звіт із практики

Включений в пакет

  6 – 9 000 грн

від 3 – 5 днів

Замовити

Курсова робота

ТОП

+Презентація

Включена в пакет

  900 – 1500 грн

від 2 – 3 днів

Замовити

Наукова робота МАН

ТОП

+Презентація, Постер

Включені в пакет

+Рецензія, Відгук

Включені в пакет

  1800 – 2000 грн

від 2 – 3 днів

Замовити

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney
Оплата через Liqpay від ПриватБанку
Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)

Замовити роботу

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Домашня сторінка - ДИПЛОМКА