Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / FAQ?

FAQ? - часті запитання

Часті запитання наших замовників

FAQ? - часті запитання

Часті запитання наших замовників

 ​​Як замовити дипломний проект в компанії "DIPLOMKA"?

Для того щоб замовити наукову роботу в нашій компанії, необхідно на головній сторінці сайту diplomka.in.ua у верхньому рядку натиснути на кнопку "Замовити роботу". У заявці на замовлення необхідно заповнити наявні поля, як можна більш детально вказавши Ваші вимоги до роботи, і натиснути на кнопку "Замовити". Ваша заявка буде відправлена до нас на обробку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для встановлення вартості і строків виконання роботи в залежності від її складності.

 ​​Протягом якого часу відбувається обробка замовлення згідно заявки, оформленої на сайті?

Обробка заявки відбувається зазвичай від 10 хв. до декількох годин. За цей час менеджери підбирають вільного та найкращого автора роботи з нашої бази викладачів, відповідно до теми і дисципліни роботи, визначають її вартість і зв'язуються з Вами для подачі достовірної інформації про можливості виконання замовлення! Вам точно зателефонують або повідомлять будь-яким доступним каналом зв'язку з вами.

 Моя заявка опрацьована, зі мною зв'язався менеджер, узгодив всі деталі по замовленню. Які мої подальші дії?

Якщо вартість роботи, терміни і умови виконання Вас влаштовують, необхідно внести передоплату, яка становить 50% вартості всієї роботи (для НЕ термінових робіт) або 100% вартості роботи (для термінових робіт). Після внесення Вами передоплати і повідомлення нам про оплату, замовлення передається автору на виконання! Чекайте СМС про закінчення виконання роботи і повний або ознайомлювальний варіант роботи на пошту.

 ​​Як внести передоплату для виконання замовлення?

Внести передоплату Ви можете будь-яким зручним для Вас способом – банківським переказом (реквізити є в розділі "Способи оплати" або менеджер вам їх надішле по СМС), системою Web-Money та онлайн-оплатою банківськими картами Visa і MasterCard і ін. Детальніше про здійснення платежу дивіться в розділі "Способи оплати". Ми приймаємо кошти через всі доступні електронні способи оплати шляхом електронного банкінгу ПриватБанк.

 ​​​Ваш офіс знаходиться в Києві? Чи працюєте Ви з іногородніми замовниками?

Компанія "DIPLOMKA" працює та приймає замовлення по всій Україні, незважаючи на те, що офіс компанії знаходиться у Києві та Львові. Зручність роботи з нами полягає в тому, що оформлення замовлення можна здійснити через заявку на сайті (кнопка Замовити роботу), сплатити замовлення електронним способом та отримати готову роботу на електронну пошту!

 ​​Хто є вашими авторами? Яка гарантія, що мою роботу не писатимуть дилетанти?

Наша компанія розробила унікальну онлайнову структуру роботи по всій Україні. Ми маємо технічні офіси у Києві і Львові, через які ведемо контроль та співпрацю із нашими авторами, які є викладачами у самих найбільших вузах України. Коли ви робите замовлення, то наш менеджер формує повний пакет замовлення і передає його напряму виконавцю без посередників. Ми не співпрацюємо з "бродячими авторами" по Інтернету. Це завжди дозволяє формувати відносини з автором на рівні довіри. Ми знаємо можливості кожного автора, специфіку його роботи і віддаємо ваше замовлення найбільш відповідному автору по даній дисципліні.

 ​​На мою заявку немає відповіді – чому?

Як правило, наші менеджери зв'язуються з вами протягом 10 хв. –  1 години після оформлення Вами заявки. Якщо менеджер ще не зателефонував щодо залишеного замовлення, значить робота виявилася складнішою і вимагає детального аналізу, на пошук виконавця даної роботи було потрібно більше часу. Вам точно зателефонують або повідомлять будь-яким доступним каналом зв'язку з вами. Тим самим стан своєї заявки Ви можете дізнатися самі, зателефонувавши нам в офіс.

 ​Від чого залежить термін виконання роботи?

Кінцевий термін, коли хочете отримати роботу, встановлюєте Ви. Ми тільки дивимося по графіку, чи можемо ми вписати роботу вашої складності у наш графік. У загальному вигляді, термін залежить від складності роботи, її типу (диплом, курсова, контрольна, реферат та ін.) і обсягів самої роботи. При виконанні роботи ми орієнтуємося на вказаний Вами в заявці термін і домовляємося з автором на найкоротші терміни, але без втрати якості!

 ​​Як формується і від чого залежить вартість роботи?

Роботу і Ваші вимоги до роботи вивчають самі автори, саме вони з менеджером оцінюють замовлення виходячи з його складності та обсягів, наданих Вами методичних вказівок.

 ​Я замовив роботу у Вашій компанії, як дізнатися про її готовність?

Як тільки автор виконає роботу, орієнтуючись на Ваш термін, Вам прийде СМС з текстом: "Робота готова!...." Ви вносите решту суми, робота передається Вам на електронну пошту. Найчастіше замовники (щоб не їхати у банк кілька разів), оплачують всю вартість замовлення. В даному випадку повний варіант роботи надсилається на заздалегідь вказану вами адресу електронної пошти.

 ​​Хочу замовити у Вас роботу, чи можливо зробити в разі потреби, доопрацювання на моє замовлення?

Гарантійний термін у нас не обмежений та дорівнює всьому періоду здачі роботи. Доопрацювання здійснюється БЕЗКОШТОВНО, але тільки в межах обговорених вимог, що заповнювались Вами у заявці та існуючих ДСТУ, ГОСТ і вимог ВАК. Якщо умови і вимоги до роботи зміняться вже після її виконання, то таке доопрацювання буде платним! Тому просимо Вас якомога більш докладно вказувати вимоги до роботи, прикладати по-можливості методичні вказівки по оформленню роботи, так як для різних ЗВО вони відрізняються! Більш детально про доопрацювання наших робіт та доведення їх до захисту можна почитати у розділі "Правила доопрацювання робіт".

 ​Хочу замовити у Вас практичну дипломну роботу на основі матеріалів по підприємству. Чи потрібні від мене дані по аналізованому підприємству?

Існує 2 способи написання такої роботи. Якщо Ви в заявці вказуєте "своє" підприємство, то ми отримуємо дані по ньому від Вас (звіти, баланси та ін.) або шукаємо їх у загальнодоступних статистичних джерелах. Їх і буде аналізувати автор, попередньо узгодивши список необхідних йому від Вас документів. Якщо Вам не важливе конкретне підприємство, автор надає свої дані та напрацювання і від Вас нічого не потрібно! Такий варіант є дешевший для Вас.

 ​​Як оформляється робота: шрифт, обсяг роботи, наявність вступу, висновків?

Автор оформлює роботу відповідно до Ваших вимог та вимог Вашого ЗВО, згідно методички, яку ви надаєте та по існуючому законодавству України: ДСТУ, вимоги ВАК... Якщо Ви не вказали ці вимоги спочатку, то претензії по оформленню прийматися не будуть! Більш детально про оформлення наших робіт можна почитати у розділі "Правила написання робіт", а доведення їх до захисту можна почитати у розділі "Правила доопрацювання робіт".

 ​Хочу замовити у Вас дипломну роботу за попереднім погодженням плану роботи у керівника і поетапним виконанням роботи (здача по розділах), чи можливо це?

Звичайно, у нас можна реалізувати багато завдань. Саме таку послідовність співпраці з замовником ми і практикуємо. Наш автор складає план роботи відповідно до Ваших вимог і чекає його узгодження. Після погодження плану ми запускаємо заявку. Далі робота надсилається Вам по частинах, всі частини допрацьовуються автором згідно з початковими вимогами до роботи і узгодженим у керівника планом! Єдиний нюанс – ми починаємо працювати над планом тільки після авансу, оскільки ми пишемо план не з голови, а вже підбираємо літературу для його реалізації у Вашій роботі.

 ​Чи можна замовити, на додаток до дипломної роботи презентацію до захисту?

Так. Наші автори завжди готові довести диплом до переможного кінця і зробити презентацію засобами Microsoft PowerPoint, яка коротко і лаконічно відповідатиме Вашій промові на захисті!

 ​​Як звертатися в Вашу компанію, якщо виникнуть скарги у викладача щодо замовлення?

При оформленні заявки Ваше замовлення має свою унікальну назву (тему роботи), це ідентифікатор Вашого замовлення, з яким ми працюємо. Уточнити питання по замовленню Ви можете назвавши тему, або телефон / ім'я, на які зареєстроване Ваше замовлення! Більш докладно про доопрацювання Ви можете дізнатися в розділі "Правила доопрацювання замовлень". В розділі описані всі умови і послідовність та є заявка на початок доопрацювань.

 ​​Чи робите Ви роботи по іноземному законодавству, використовуючи зарубіжні джерела, для ЗВО Європи?

Звичайно, у нас дуже багато авторів, досить компетентних на світовому рівні :) Наші автори працюють з Європейським законодавством і можуть виконувати замовлення для Європи. Також ми працюємо для закордонних ЗВО і пишемо роботи, які захищаються англійською мовою в Туреччині, Китаї, Австрії та Польщі. Заявку на Bachelor's / Master's Thesis з чітким дотриманням стандартів міжнародного цитування (APA, MLA, Chicago/Turabian, IEEE, OSCOLA, Vancouver, Harvard) та ваших методичних рекомендацій можна залишити тут.

 ​​Хто виконує / пише роботи?

Наша компанія довіряє написання робіт тільки кваліфікованим авторам. Нашими авторами являють викладачі кращих ЗВО України, кожен з яких володіє певними дисциплінами і творчо підходить до написання роботи. Кожна робота виконується в індивідуальному порядку, під замовлення. Автор використовує сучасну літературу, періодичні видання, власні напрацювання. Кожна робота є авторською!

 ​​Як оплатити замовлення?

Ми приймаємо всі доступні способи оплати. На нашому сайті підключений функціонал від ПриватБанку для миттєвої онлайн-оплати. Також, всі можливі способи оплати можна побачити у розділі "Способи оплати". Там вказано наші реквізити для кожного виду платежу. Вам залишається вибрати самий зручний для Вас спосіб, оплатити і повідомити про фактичне перерахування коштів, указавши тему роботи або надати номер касового чека, за яким здійснений платіж.

 ​​Чи можливо мені особисто зв'язатися з автором в процесі виконання мого замовлення?

Ми не надаємо можливості прямого спілкування авторам і замовникам. Це  регламентовано Політикою конфіденційності. Але, в процесі виконання і після нього, Ви можете задавати питання чи внести пропозиції щодо свого замовлення у автора, але тільки через нас, ми передаємо автору всі Ваші вимоги та побажання миттєво!

 ​​В якому вигляді я отримую готову роботу?

Готова робота надається в електронному вигляді на електронну пошту з оформленням, відповідно до Ваших вимог або вимог з методички!

Якщо ви не знайшли потрібної інформації і у вас виникли запитання, ви можете зателефонувати чи написати листа до нас з розділу Контакти.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

від 75 - 95 000 грн
       від 1-2 місяців

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Автореферат
+ Анотації
+ Презентація
+ Відгук керівника

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Реферат (Анотація)
+ Презентація
+ Рецензія, Відгук

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Звіт з практики

Наукова робота МАН

від 3700 - 4200 грн
       від 3 - 5 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Постер
+ Презентація
+ ​Доповідь
+ ​Рецензія, Відгук

Всі пакети
Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.