FAQ?

Часті запитання наших замовників

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Ми працюємо для студентів по всій Україні!

Call-center:   Пн - Нд: 09.00 - 20.00

+38-044-247-02-30 Київ

+38-032-290-30-02 Львів

+38-093-955-10-00 Life:)

+38-067-462-05-40 Київстар

Сall-Center

  Як замовити дипломний проект в компанії "DIPLOMKA"?

Для того щоб замовити наукову роботу в нашій компанії найшвидшим способом, необхідно на головній сторінці сайту diplomka.in.ua в правому верхньому кутку натиснути на кнопку "Замовити роботу". У формі замовлення необхідно заповнити наявні поля, як можна більш детально вказавши Ваші вимоги до роботи, і натиснути на кнопку «Замовити». Ваша заявка буде відправлена ​​до нас на обробку. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для встановлення вартості і строків виконання роботи в залежності від її складності.

 

  В течение какого времени происходит обработка заказа согласно заявки, оформленной на сайте?

Обработка заявки происходит обычно от 10 мин. до нескольких часов. За это время менеджеры подбирают свободного автора работы с нашей базы преподавателей, в соответствии с темой и дисциплиной работы, определяют ее стоимость и связываются с Вами для подачи достоверной информации о возможности исполнения заказа! Вам точно перезвонят или сообщат любым доступным каналом связи с вами.

 

  Моя заявка обработана, со мной связался менеджер, согласовал стоимость, сроки и условия исполнения работы, какие мои дальнейшие действия?

Если стоимость работы, сроки и условия исполнения Вам подходят, необходимо внести предоплату, которая составляет 60-70% стоимости всей работы (для НЕсрочных работ) или 100% стоимости работы (для срочных работ). После внесения Вами предоплаты и сообщения нам об оплате, заказ передается автору на исполнение! Ждите СМС об окончании выполнения работы и полный или ознакомительный вариант работы на почту.

 

  Як внести передоплату для виконання замовлення?

Внести передоплату Ви можете будь-яким зручним для Вас способом - банківським переказом (реквізити є в розділі "Способи оплати" або менеджер вам їх надішле по СМС), системою Web-Money та онлайн-оплатою банківськими картами Visa і MasterCard і ін. Детальніше про здійснення платежу дивіться в розділі "Способи оплати". Ми приймаємо кошти через всі доступні електронні способи оплати шляхом електронного банкінгу ПриватБанк.

 

  Ваш офіс знаходиться в Києві? Чи працюєте Ви з іногородніми замовниками?

Компанія "DIPLOMKA" працює і приймає замовлення по всій Україні, незважаючи на те, що офіс компанії знаходиться в Києві. Зручність роботи з нами полягає в тому, що оформлення замовлення можна здійснити через форму замовлення на сайті (кнопка "Замовити роботу"), оплатити замовлення електронним способом та отримати готову роботу на електронну пошту!

 

  Хто є вашими авторами? Яка гарантія, що мою роботу не писатимуть дилетанти?

Наша компанія розробила унікальну онлайнову структуру роботи по всій Україні. Ми маємо технічні офіси у Києві і Львові, через які ведемо контроль та співпрацю із нашими авторами. Коли ви робите замовлення, то наш менеджер формує повний пакет замовлення і передає його напряму виконавцю без посередників. Ми не співпрацюємо з "бродячими авторами" по Інтернету. Це завжди дозволяє формувати відносини з автором на рівні довіри. Ми знаємо можливості кожного автора, специфіку його роботи і віддаємо ваше замовлення найбільш відповідному автору по даній дисципліні.

 

  На мою заявку нет ответа - почему?

Как правило, наши менеджеры связываются с вами в течение 10 мин. - 1 часа после оформления Вами заявки. Если менеджер еще не позвонил на оставленный заказ, значит работа оказалась сложнее и требует детального анализа. На поиск исполнителя данной работы потребовалось гораздо больше времени. Вам точно перезвонят или сообщат любым доступным каналом связи с вами. Так же состояние своей заявки Вы можете узнать сами, позвонив нам в офис.

 

  От чего зависит срок выполнения работы?

Конечный срок, когда хотите получить работу, устанавливаете Вы. Мы только смотрим по графику, можем ли мы вписать работу вашей сложности у наш график. В общем виде, срок зависит от сложности работы, ее вида (диплом, курсовая, контрольная, реферат и др.) и объемов самой работы. При выполнении работы мы ориентируемся на указанный Вами в заявке срок и договариваемся с автором на кратчайшие сроки, но без потери качества!

 

  Як формується і від чого залежить вартість роботи?

Роботу і Ваші вимоги до роботи вивчають самі автори, саме вони оцінюють замовлення виходячи з його складності та обсягів, наданих Вами методичних вказівок.

 

  Я замовив роботу у Вашій компанії, як дізнатися про її готовність?

Як тільки автор виконає роботу, орієнтуючись на Ваш термін, Вам прийде СМС з текстом: «Робота готова!....» Ви вносите решту суми, робота передається Вам на електронну пошту. Найчастіше замовники (щоб не їхати у банк кілька разів), оплачують всю вартість замовлення. В даному випадку повний варіант роботи надсилається на заздалегідь вказану адресу електронної пошти.

 

  Хочу замовити у Вас роботу, чи можливо зробити в разі потреби, доопрацювання на моє замовлення?

Гарантійний термін у нас не обмежений та дорівнює всьому періоду здачі роботи. Доопрацювання здійснюється БЕЗКОШТОВНО, але тільки в межах обговорених вимог, що заповнювались Вами у формі замовлення та існуючих ДСТУ і вимог ВАК. Якщо умови і вимоги до роботи поміняються вже після її виконання, то таке доопрацювання буде платним! Тому просимо Вас якомога більш докладно вказувати вимоги до роботи, прикладати по-можливості методичні вказівки по оформленню роботи, так як для різних ВНЗ вони відрізняються! Більш детально про доопрацювання наших робіт та доведення їх до захисту можна почитати у розділі "Правила доопрацювання робіт".

 

  Хочу замовити у Вас практичну дипломну роботу на основі матеріалів по підприємству. Чи потрібні від мене дані по аналізованому підприємству?

Існує 2 способи написання такої роботи. Якщо Ви в заявці вказуєте «своє» підприємство, то ми отримуємо дані по ньому від Вас (звіти, баланси та ін.) або шукаємо їх у загальнодоступних статистичних джерелах. Їх і буде аналізувати автор, попередньо узгодивши список необхідних йому від Вас документів. Якщо Вам не важливе конкретне підприємство, автор надає свої дані та напрацювання і від Вас нічого не потрібно! Такий варіант є дешевший для Вас.

 

  Як оформляється робота: шрифт, обсяг роботи, наявність вступу, висновків?

Автор оформляє роботу відповідно до Ваших вимог та вимог Вашого ВНЗ, згідно методичкою по оформленню курсових чи дипломних робіт, яку ви надаєте та по існуючому законодавству України: ДСТУ, вимоги ВАК. Якщо Ви не вказали ці вимоги спочатку, то претензії по оформленню прийматися не будуть!  Більш детально про оформлення наших робіт можна почитати у розділі "Правила написання робіт", а доведення їх до захисту можна почитати у розділі "Правила доопрацювання робіт".

 

  Хочу заказать у Вас дипломную работу по предварительному согласованию плана работы у руководителя и поэтапным выполнением работы (сдача по разделам), возможно ли это?

Конечно, у нас можно реализовать многие задачи. Именно так происходит работа с заказчиком, который заказал в нашей компании любую научную работу. Наш автор составляет план работы в соответствии с Вашими требованиями и ждет его согласования. Далее работа высылается Вам по частям, все части дорабатываются автором согласно первоначальным требованиям к работе и согласованным у руководителя планом! Единственный нюанас - мы начинаем работать над планом только после аванса, поскольку мы пишем план не с головы, а уже подискиваем литературу для его реализации в Вашей работе.

 

  Чи можна замовити, на додаток до дипломної роботи презентацію до захисту?

Так. Наші автори завжди готові довести диплом до переможного кінця і зробити презентацію засобами Microsoft PowerPoint, яка коротко і лаконічно відповідатиме Вашій промові на захисті!

 

  Как обращаться в Вашу компанию, если возникнут жалобы у преподавателя по заказу?

При оформлении заявки Ваш заказ имеет свое уникальное название (тему работы), это идентификатор Вашего заказа, с которым мы работаем. Уточнить вопросы по заказу Вы можете назвав тему, или телефон / имя, на которые зарегистрирован Ваш заказ! Более подробно об доработках Вы можете узнать в разделе "Правила доработки заказов".

 

  Делаете ли Вы работы по Российскому законодательству, используя российские источники, для вузов России?

Конечно, у нас очень много авторов, не глупых на мировом уровне :)   Наши авторы работают с Российским законодательством и могут выполнять заказы для России. Также мы работаем для заграничных ВУЗов и писали работы, которые были защищены в Турции и Китае.

 

  Хто виконує / пише роботи?

Наша компанія довіряє написання робіт тільки кваліфікованим авторам. Нашими авторами являють викладачі по ВУЗ-ах України, кожен з яких володіє певними дисциплінами і творчо підходить до написання роботи. Кожна робота виконується в індивідуальному порядку, під замовлення. Автор використовує сучасну літературу, періодичні видання, власні напрацювання. Кожна робота є авторською!

 

  Як оплатити замовлення через банк (банківським переказом)?

Ми приймаємо всі доступні способи оплати. На нашому сайті підключений функціонал від ПриватБанку для миттєвої онлайн-оплати. Також, всі можливі способи оплати можна побачити у розділі "Способи оплати". Там вказано наші реквізити для кожного виду платежу. Вам залишається вибрати самий зручний для Вас спосіб, оплатити  і повідомити про фактичне перерахування коштів на певну тему роботи або продиктувати номер касового чека, за яким здійснений платіж.

 

  Чи можливо мені особисто зв'язатися з автором в процесі виконання мого замовлення?

Ми не надаємо можливості прямого спілкування авторам і замовникам. Це  регламентовано правилами конфіденційності. Але, в процесі виконання і після нього, Ви можете задавати питання чи внести пропозиції щодо свого замовлення у автора, але тільки через нас, ми передаємо автору всі Ваші вимоги та побажання миттєво!

 

  В каком виде я получаю готовую работу?

Готовая работа предоставляется в электронном виде на электронную почту с оформлением в соответствии с Вашими требованиями или требованиям с методички!

Якщо ви не знайшли потрібної інформації і у вас виникли запитання, ви можете зателефонувати чи написати листа до нас з розділу Контакти.

Найпопулярніші кейси замовлень

Дисертація

+Автореферат

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  від 10000 грн.

5-8 днів

Замовити

Дипломна робота

+Реферат (анотація)

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  від 3000 грн.

3-5 днів

Замовити

Дипломна робота

+Звіт із практики

Безкоштовно

  від 3500 грн.

3-5 днів

Замовити

Курсова робота

+Презентація

Безкоштовно

  від 900 грн.

2-3 дні

Замовити

Наукова робота МАН

+Презентація

Безкоштовно

  від 900 грн.

2-3 дні

Замовити

  На головну

  +38-044-247-02-30

  +38-032-290-30-02

:)   +38-093-955-10-00

  +38-067-462-05-40

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!

Агентство DIPLOMKA - написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!