Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / Послуги / ​Замовити дипломну роботу зі знижкою

Замовити дипломну роботу чи проєкт зі знижкою

Презентація, реферат, рецензія, відгук, доповідь – у пакеті
Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, методичних рекомендацій та супровід до захисту

Замовити дипломну роботу чи проект зі знижкою

Презентація, реферат, рецензія, відгук, доповідь – у пакеті
Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, методичних рекомендацій та супровід до захисту

Заповнення заявки Узгодження всіх вимог та термінів Початок написання наукової роботи

Обговоримо
ціну/якість

Починаємо 
написання

Залиште 
заявку

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів
       автор: викладач, аспірант

🛒 Замовити дипломну роботу

 ​Детальніше...

 ​Детальніше...

 додати файли
FileExample.pdf

* затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.

Найчастіші запитання:

Скільки коштує дипломна робота з презентацією, повним пакетом (під ключ) у 2024 році?

Середня ціна замовлення дипломної роботи по Акції (із презентацією, рефератом, зовнішньою рецензією, відгуком керівника та доповіддю до презентації) класу Стандарт на 90–100 сторінок коливається в межах 12 000–14 000 грн, на 50–60 сторінок – відповідно 10 000–12 000 грн. Вартість написання саме вашого дипломного проєкту "під ключ" залежить від складності теми, терміну його виконання, плану до роботи та показника Ціна/Якість.

Також, чим раніше ви зробите пакетне замовлення дипломної роботи, тим меншою буде її вартість. Пакетне замовлення диплому завжди матиме нижчу ціну, аніж окремі замовлення всіх складових проєкту.

Точну ціну саме вашої дипломної роботи можна дізнатись, заповнивши заявку. Ми зателефонуємо вам та узгодимо необхідну складність, якість та вартість вашого проєкту.

У вас можна замовити недорогу дипломну роботу в Києві ?

Так, наша Компанія працює для студентів України та СНГ. Ми пишемо дипломні роботи у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі та Харкові. Акційну дипломну роботу вам буде простіше замовити в онлайн-режимі та отримати її на електронну пошту де б ви не знаходлись.

У вас можна спершу замовити план (зміст) до дипломної роботи?

Так, перед написанням будь-якої роботи потрібно мати план, затверджений у вашого дипломного керівника. План (зміст) обов'язково потрібен, оскільки гарантії безкоштовного доопрацювання діють в межах наданого плану. Його ви можете скласти зі своїм керівником або ми можемо написати вам точний план по вашій темі, але після узгодження ціни та внесення авансу за виконання замовлення.

Чому дипломна робота чи проєкт "під ключ" коштує дешевше?

Все дуже просто: так склалось у нашому світі, що оптове замовлення є дешевшим та швидшим, аніж окреме написання дипломної та всіх супутніх робіт. В оптовому замовленні весь пакет рахується, як одна робота, її пише один автор та витрачає на весь проєкт менше власного часу.

Хто у вас пише дипломні роботи та робить презентації до них?

Всі наші автори по дипломних є викладачами провідних ЗВО України і мають науковий ступінь кандидатів наук.

Чим вигідне замовлення дипломної роботи по Акції?

Акційне (пакетне) замовлення вигідне тим, що ви отримуєте фактично за ті самі кошти не тільки саму дипломну записку, а й графічну презентацію до неї в PowerPoint та доповідь для захисту, рецензію, відгук та реферат (анотацію). В будь-якому випадку всі ці супутні роботи вам будуть потрібні для допущення до захисту. Тому пакетне замовлення диплому є суттєво вигіднішим.

Як я отримаю дипломну роботу?

Ми надішлемо логічно завершений проєкт вам на електронну адресу, яку ви укажете в заявці. Спершу ми надсилаємо вам «Ознайомчий варіант». У листі буде описано ключові моменти написання роботи. Потім, після повної оплати, ми надсилаємо весь пакет замовлення, який ви указали в заявці.

Як відбувається оплата замовлення?

Не термінові пакетні замовлення оплачуються в обсязі 50–100%. Термінові – 100%. Вартість всього акційного дипломного проєкту рахується за весь пакет.

Чи можна контролювати процес виконання замовлення?

Так, звісно, ви в будь-який момент можете дізнатися, на якому етапі знаходиться розробка дипломного проєкту.

Ви гарантуєте унікальність текстового контенту дипломної роботи?

Так, кожна дипломна, написана нашими авторами є унікальною та авторською. Її пишуть спеціально для вас, враховуючи вимоги та методичні рекомендації. Роботи Премум-класу перевіряють на унікальність і звітують про дотримання коефіцієнту власного тексту заявленого вами. Плагіату у наших дипломних роботах фізично бути не може, оскільки ми чітко дотримуємось ДСТУ і вимог щодо написання наукових робіт.

Окрім того, у нас діють повні гарантії якісного написання дипломних проєктів та доведення їх до захисту. Наше Агентство офіційно працює з 2003 року у сфері «Допоміжної діяльності у сфері освіти» та керується публічним договором. Весь процес замовлення захищений юридично. У нас можна купити якісну авторську дипломну роботу за доступною ціною!

Дипломний проєкт – це кваліфікаційна авторська науково-дослідна робота, яка виконується студентом-випускником на завершальному етапі навчання. Дипломний проєкт виконується під керівництвом наукового керівника та захищається відкрито при атестаційній комісії. Вона є підсумком всього навчання студента.
Ми допоможемо вам з розробкою якісного дипломного проєкту за доступною ціною на умовах Акції пакетного замовлення диплому "під ключ"   :)

Приклад оформлення дипломної записки з рефератом, рецензією, відгуком та презентацією

Авторське Агентство "ДИПЛОМКА" виконає ваш  дипломний проєкт "під ключ"

Наші автори розробляють дипломні проєкти строго по ДСТУ та ваших вимогах

Щоб захистити роботу успішно, не достатньо просто вивчити обрану тему, провести аналіз наукових джерел та виконати авторське дослідження, студент-випускник повинен виконати ряд додаткових робіт до здачі диплому. Щоб ви комфортно почували себе на захисті, наші автори виконають для вас додаткові супутні роботи, що входять до Акційного пакету дипломної роботи. Ми підготуємо для вас диплом, а реферат до нього, презентацію, доповідь та рецензію ви отримаєте у подарунок. Всі роботи буде виконано в одному стилі одним автором на найвищому рівні якості. В заявці необхідно вказати всі додаткові роботи до дипломного проєкту по ДСТУ.

Окрім текстової частини ми виконаємо графічну частину до диплому по Акції та всі необхідні супутні роботи:

 • графічну презентацію та доповідь до неї;
 • рецензію і відгук наукового керівника для спрощення вашого захисту;
 • наукові статті для публікації;
 • тези для виступу на конференціях.

Оформивши пакетне замовлення, ви отримаєте реферат до дипломної роботи у подарунок

Реферат або анотація до диплому – це його візитна картка, яка повинна відобразити всю суть проробленої роботи студентом-випускником. Анотація повинна відповідати ряду вимог, щоб вдало презентувати вашу роботу на захисті перед комісією.

Весь пакет дипломного проєкту писатиме один автор. Він професійно підготує анотацію до нього, не пропустивши важливих моментів та результатів проведеного дослідження. Диплом і анотація пишуться в єдиному стилі. Анотація розкриватиме основну суть вашого диплому, але при цьому не буде просто уривками з нього.

Наші автори мають багаторічний досвід написання наукових робіт, ми грамотно та якісно оформимо анотацію до вашого диплому. Ми пишемо тільки інформативні та змістовні анотації, без загальних фраз, з конкретними фактами. В анотації важливо чітко дотримуватись логічної послідовності викладення матеріалу з розкриттям актуальності обраної теми дослідження. Анотація пишеться на найвищому рівні якості та двома мовами з авторським перекладом.

Зробивши пакетне замовлення ви не просто зекономите свої кошти і отримаєте анотацію у подарунок, а й значно заощадите свій час, який би витратили на детальне вивчення диплому та формування його стислого змісту.

В акційний пакет замовлення входить доповідь та графічна презентація, яка доступно відображає суть дипломного проєкту

Наші автори допоможуть вам максимально ефективно підготуватися до відкритого публічного захисту. До кожного акційного диплому ми готуємо презентабельну презентацію, яка візуально підкріплює вашу усну доповідь. Презентація включає графічні зображення, таблиці, схеми, діаграми та ін. В результаті, виступ на захисті відбувається яскраво та успішно, що високо цінять члени атестаційної комісії.

Для спрощення рецензування проєкту, в пакет замовлення включено рецензію та відгук наукового керівника

Ми виконаємо для вас рецензію у подарунок за умови пакетного замовлення дипломної роботи. Зовнішня рецензія є обов’язковою умовою для допущення дипломної роботи до захисту. Ми економимо час та кошти замовника, додаючи рецензію з відгуком керівника, але без завірення рецензентом. Вам не потрібно витрачати час і чекати рецензування дипломної роботи. Про сто подаєте йому на завірення готову рецензію!

Ми розробляємо дипломні роботи та проєкти навіть для самих вибагливих наукових керівників (Стандарт / Півпреміум / Преміум)

Під час розробки проєкту можна:

 • врахувати всі діючі ДСТУ і рекомендації ВАК (Стандарт-клас);
 • розробити дипломний проєкт з високим коефіцієнтом власного тексту (Півпреміум-, Преміум-клас).

Тому, для задоволення потреб всіх замовників ми виконуємо роботи саме з тим відношенням Ціна/Якість, яке потрібне саме вам. У нас кожен замовник може обрати для себе необхідний рівень якості контенту!

Дипломна (пакетно)

Преміум-класу

 • Стандарт + власний текст від 80-85%;
 • стильове та графічне оформлення дипломного проєкту – строго за ДСТУ та методичними рекомендаціями;
 • структура дипломного проекту – строго за методичкою;
 • справжній бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • звітуємо за дотримання указаного відсотка власного тексту;
 • підходить для замовників з дуже-дуже вимогливими керівниками.

Дипломна (пакетно)

Півпреміум-класу

 • Стандарт + власний текст від 60%;
 • стильове та графічне оформлення дипломного проєкту – строго за ДСТУ та методичними рекомендаціями;
 • структура дипломного проекту – строго за методичкою;
 • справжній бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • звітуємо за дотримання указаного відсотка власного тексту;
 • підходить для замовників з досить вимогливими керівниками.

Дипломна (пакетно)

Стандарт-класу

 • середній показник відношення Ціна/Якість;
 • стильове та графічне оформлення дипломного проєкту – строго за ДСТУ та методичкою;
 • структура дипломного проекту – строго за методичкою;
 • справжній бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • відсоток власного тексту за ДСТУ 8302 не вимірюється;
 • підходить для більшості ЗВО.

Гарантії чесного та якісного написання недорогої дипломної роботи

Авторське агентство "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстроване та веде підприємницьку діяльність у відповідності із чинним Законодавством. Ми гарантуємо дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника та несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання дипломних та всіх супутніх робіт. Це дозволяє нам приймати оплату на банківський рахунок або в електронному кабінеті ПриватБанку.

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.
Стандарт 🌟

Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по реальній літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде реальний. Жоден ДСТУ та ГОСТ в нашій державі та світі не передбачає норм кількості власного тексту. Відповідно, даний клас написання не нормує ніяких коефіцієнтів. Основною вимогою є дотримання ДСТУ 8302-2015. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО України.

Півпреміум 🌟🌟

Півпреміум – це Стандарт + власний текст 60%. Даний клас якості є "золотою серединою" між Стандартом та Преміумом. Оскільки Преміум на великих обсягах тексту матиме високу ціну, а Стандарт може бути занадто "простим" для вашого керівника, тому нами розроблений клас Півпреміум, за яким ми напишемо вам 60% власного тексту у вашій роботі і відзвітуємо перед вами за його дотримання. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву сервісу, яким буде перевірятись наукова робота. Або, якщо ви хочете мати роботу кращу за ДСТУ, але без суттєвої переплати.

Преміум 🌟🌟🌟

Преміум – це Стандарт + власний текст 80-85%. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також, Преміум-якість актуальна для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не нормує ніякий відсоток власного тексту). По закінченню виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіаризм чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.