Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / Про нас

Про нас...

Наша команда офіційно працює на ринку надання послуг у освітній сфері з 2003 року

Про нас...

Наша команда офіційно працює на ринку надання послуг у освітній сфері з 2003 року

Ми доведемо вашу роботу до захисту

Компанія "DIPLOMKA" (сервіс diplomka.in.ua) виконує написання авторських учнівських, студентських, післядипломних та інших наукових робіт на замовлення по всій Україні. Також ми працюємо для закладів вищої освіти по СНГ.

Якщо у вас не вистачає часу на написання наукової роботи або ви просто хочете довіритись професіоналам, тоді ви зробили правильний вибір. Ми зробимо все можливе, щоб ви захистили вашу роботу на-відмінно. Для цього у нас працюють висококваліфіковані спеціалісти в найбільших ЗВО України.

Ми працюємо чесно та відкрито відповідно до законодавства України, керуємось публічним договором-офертою та зареєстровані як підприємство на ринку послуг України з 2003 року і є платником всіх податків на загальних умовах. Тільки на  сайті нашого Агентства ви знайдете офіційні юридичні реєстраційні документи та довідки відкриття рахунку в банку. Це дає замовникам повну гарантію відсутності шахрайства та впевненість у якісному виконанні наукової роботи.

Документи про офіційну діяльність нашої компанії Документи про офіційну діяльність нашої компанії Довідка про відкриття банківського рахунку ДИПЛОМКА Довідка про систему оподаткування

Також ми дотримуємось Політики повної конфіденційності під час роботи із нашими замовниками. Будь-які ваші дані не можуть бути і не будуть розголошені жодним третім особам. Про те, що ви є нашим замовником не дізнається ані ваш керівник, ані ваші друзі чи одногрупники без вашої згоди.

Навіть нам потрібно від вас мінімум інформації:

  • ваше ім'я;
  • електронна пошта – для надсилання роботи;
  • номер мобільного – для узгодження всіх деталей на етапі формування замовлення та СМС-інформування щодо перебігу виконання роботи.

Ми не використовуємо ваші дані для розсилки реклами та інших інформаційних повідомлень та не передаємо їх третім особам. 

У нас ви можете замовити всі типи наукових робіт

Агентство "DIPLOMKA" надає послуги з написання студентських робіт з 2003 року і, за відгуками наших замовників та наявністю постійних замовників, ми зарекомендували себе як надійна компанія. В нашому штаті працюють тільки викладачі із ЗВО , які спеціалізуються на самих різних навчальних дисциплінах – від гуманітарних до технічних напрямків.

Наше агентство працює для всіх студентів і виконує практично всі види наукових робіт. Можливість написання саме вашої роботи залежить від багатьох факторів: ситуації на ринку, можливостей та завантаженості конкретного автора на даний момент часу та ін.

Ми пропонуємо вам високу якість виконання робіт за цілком розумну ціну. Для наших замовників передбачені різні способи оплати, діючі в Україні. Команда авторів "DIPLOMKA" завжди рада Вам та вашим друзям, за що ми подаруємо вам 10% вартості першого замовлення друга. Середні ціни на студентські роботи указані тут. Також можна дізнатись вартість виконання замовлення по ваших вимогах.

Ми бажаємо вам відмінних успіхів у навчанні, а також довготривалої і плідної нашої з вами співпраці.

Адміністрація нашої компанії

Григорій Коваленко - Директор та адміністратор компанії

Григорій Коваленко

Керівник компанії

Катерина Дерев'янко - Головний бухгалтер

Катерина Дерев'янко

Головний бухгалтер

Аліна Коржик - Чат, Reception

Аліна Коржик

Чат, Reception

Антон Павлов - Технічна підтримка

Антон Павлов

Технічна підтримка

Наші автори працюють у кращих закладах вищої освіти України

У колектив наших авторів ми не набираємо усіх охочих з Інтернету. Відповідно, на нашому сайті ви не знайдете форми входу для виконавців і не зможете стати нашим автором анонімно. Ми співпрацюємо тільки з викладачами самих престижних ЗВО України.

Львівська комерційна академія

Київський  національний економічний університет

Національний авіаційний університет

Київський національний університет  ім. Шевченка

Київський університет внутрішніх справ

Одеська юридична академія

Національний юридичний університет Я.Мудрого

Київський національний торг.-економ. університет

Ми працюємо в усіх регіонах України

Наша компанія розробила унікальну онлайнову структуру роботи по всій Україні. Ми маємо технічні офіси у Києві і Львові, через які ведемо контроль та співпрацю із нашими авторами. Коли ви робите замовлення, то наш менеджер формує повний пакет замовлення і передає його напряму виконавцю без посередників. Ми не співпрацюємо з "бродячими авторами" по Інтернету. Це завжди дозволяє формувати відносини з автором на рівні довіри. Ми знаємо можливості кожного автора, специфіку його роботи і віддаємо ваше замовлення найбільш відповідному автору по даній дисципліні.

Якщо у вас виникли запитання, ви можете зателефонувати чи написати листа до нас з розділу Контактиабо пошукати відповіді в розділі FAQ – часті запитання.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

від 55 - 75 000 грн
       від 1-2 місяців

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Автореферат
+ Анотації
+ Презентація
+ Відгук керівника

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Реферат (Анотація)
+ Презентація
+ Рецензія, Відгук

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Звіт з практики

Наукова робота МАН

від 3700 - 4200 грн
       від 3 - 5 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Постер
+ Презентація
+ Доповідь
+ Рецензія, Відгук

Всі пакети
Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.