Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / Послуги / ​Замовити кандидатську дисертацію

Замовлення кандидатської дисертації в Україні

Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, методичних рекомендацій та супровід до захисту

Замовлення кандидатської дисертації в Україні

Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, методичних рекомендацій та супровід до захисту

Заповнення заявки Узгодження всіх вимог та термінів Початок написання наукової роботи

Обговоримо
ціну/якість

Починаємо 
написання

Залиште 
заявку

від 70 - 90 000 грн
       від 1-2 місяців
       автор: доктор наук

🛒 Замовити дисертацію

 ​Детальніше...

 додати файли
FileExample.pdf

* затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.

Найчастіші запитання:

Як можна купити дисертацію в Україні?

Щоб купити рукопис авторської дисертації, вам необхідно залишити заявку в онлайн режимі. У заявці вкажіть всі ваші побажання, ми їх обов'язково дотримаємось, оскільки всі дані заявки та ДСТУ підлягають безкоштовному доопрацюванню.

Скільки коштує кандидатська дисертація в 2024 році?

Вартість наукової праці залежить від терміну і складності тематики. Середня вартість дисертації класу Стандарт обсягом 180 ст. коливається в межах 70 000 – 90 000 грн. Дисертація максимально високого Преміум-класу може коштувати до 120-140 000 грн.

Точну вартість можна дізнатись, заповнивши заявку. Ми пишемо дисертації в Україні та СНГ досить недорого, відносно середньої ціни на ринку, оскільки маємо власний штат науковців.  Пакетне замовлення дисертації включатиме всі додаткові роботи до рукопису та буде дешевшим за роздрібне.

Чи можна замовити написання кандидатської дисертації в Києві?

Так, ми працюємо для аспірантів по всій Україні. Наші автори є викладачами закладів вищої освіти України і мають науковий ступінь докторів наук. Ми пишемо дисертації на замовлення у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі і Харкові. В онлайн режимі ми працюємо для студентів та аспірантів України та СНГ.

Я навчаюсь на аспірантурі, чи можна у вас замовити план до кандидатської дисертації?

Звичайно! Написання будь-якої дисертаційної роботи починається із затвердження плану у вашого наукового керівника. Написання плану у нас безкоштовне, за умови замовлення дисертації або коштує 1000 грн, якщо вам потрібен лише тільки план. Ми підшукуємо необхідну літературу, актуальну проблематику для реалізації дослідження та складаємо план для затвердження у керівника.

Який термін написання дисертації?

Термін виконання залежить від складності проєкту та обговорюється індивідуально під час створення замовлення. Зазвичай, від 1–2 місяці. Також можливе виконання термінового проєкту в максимально короткий строк.

Чи можу я контролювати процес виконання заявки?

Так, ви в будь-який момент можете дізнатися, як відбувається написання дисертації та маєте змогу внести свої корективи та побажання, ознайомитися з матеріалами, які використовуються під час виконання.

Чи гарантує Агентство унікальність тексту дисертації?

Кожна кандидатська дисертація, написана нашими авторами є унікальною (авторською). Її пишуть спеціально для вас по ваших вимогах та перевіряють на унікальність та плагіат. В Стандарт-класі коефіцієнт власного тексту не нормується. В Преміум-класі - 85% і Півпреміумі - 60% власного тексту.

Хто у вас здійснить виконання мого замовлення?

Ми працюємо офіційно і кожну дисертацію у нас пишуть провідні викладачі найпрестижніших ЗВО із науковим докторським ступенем та високопрофесійні наукові дослідники. У нас НЕ працюють всі охочі з Інтернету.

Якими мовами працює Агентство ДИПЛОМКА?

Наше Агентство мультимовне. Ми виконуємо всі роботи українською та англійською мовами. Філологічні роботи ми пишемо майже з усіх філологічних напрямків.

Дисертація – це наукова праця, яка виконується для здобуття наукового ступеня. В Україні розрізняють кандидатську дисертацію (для здобуття наукового ступеня кандидат наук) та докторську (для присвоєння ступеня доктор наук). Захист дисертації здійснюється привселюдно.

Приклад кандидатської дисертації на замовлення

Ми пишемо кандидатські дисертації з дотриманням всіх вимог та ДСТУ 8302-2015

Ми пишемо тільки авторські дисертації з гарантією та всіма супутніми роботами

Реалізація власної розробки кандидатської дисертації є дуже трудомісткою діяльністю. Вона вимагає великої затрати часу (в середньому декілька років). Найчастіше, аспіранти не мають цього часу, оскільки їм заважають буденні справи, побутові турботи та проблеми. 

Наші автори допоможуть написати для вас якісну авторську дисертацію за вашими вимогами з чітким дотриманням ДСТУ. В нашому Агентстві працюють лише досвідчені висококваліфіковані викладачі із найпрестижніших закладів вищої освіти. Вони добре знайомі з процесом написання кандидатської дисертації на кожному кроці її виконання. Матеріал в рукописі викладається послідовно та логічно. Також у нас ви можете замовити розділ дисертації, а наші автори виконають всю роботу за вас.

При виконанні кандидатської ми виконаємо вам:

 • автореферат, з викладенням основних результатів наукового дослідження;
 • необхідну кількість наукових статей по вашій тематиці для публікації їх в українських та іноземних наукових джерелах;
 • презентацію та доповідь для публічного захисту наукової роботи;
 • анотації та відгук керівника за потреби.

Наші спеціалісти тримають зв’язок із замовником від самого початку написання дисертації і до захисту

Наше Агентство гарантує вам якісну підтримку під час виконання роботи. Після написання рукопису дисертації ви будете добре підготовлені до захисту та будете вільно орієнтуватися в проведеному дослідженні та його результатах.

Також наші спеціалісти підготують для вас власне рукопис (текст) дисертаційного проєкту, напишуть необхідні наукові статті, оформлять автореферат та тези для виступу на конференціях і захисті, також ми напишемо рецензію на кандидатську дисертацію в короткі строки. Окремо у нас можна замовити презентацію до дисертації, яку наші автори підготують після закінчення власне самого рукопису. За необхідності автор зможе внести корективи в роботу.

Самостійно оформити замовлення можливо тільки в онлайн режимі

Заповнивши заявку, ви зможете обговорити всі нюанси написання наукового рукопису, висловити свої побажання та рекомендації вашого наукового керівника, а ми втілимо всі ваші ідеї в життя. Для цього просто необхідно залишити свою заявку на нашому сайті.

В результаті співпраці наші замовники отримують якісні та логічно виконані роботи в обумовлені строки. Написані нашими авторами дисертації відповідають всім вимогам ДСТУ 8302-2015. В процесі реалізації дослідження ми  використовуємо лише реальні та актуальні джерела інформації та власні напрацювання.

Ми пишемо дисертації навіть для самих вибагливих наукових керівників (Стандарт / Півпреміум / Преміум)

Кожну дисертацію можна написати по-різному. При написанні варто врахувати ДСТУ 8302-2015 в якості базового рівня класу Стандарт, а можна вийти далеко за межі ДСТУ і написати рукопис з високим коефіцієнтом власного тексту у класі Преміум / Півпреміум. Тому, для задоволення потреб всіх замовників нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме ту якість рукопису дисертації, яка потрібна саме йому, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну роботу автора. Ми любимо, коли замовник отримує саме те, що він хоче!

Точну вартість дисертації можна дізнатись, залишивши  заявку на замовлення нової роботи. Ми вам зателефонуємо в найкоротший термін та узгодимо з вами Ціну/Якість, яка потрібна саме вам.

Дисертація

Преміум-класу

 • Стандарт + власний текст від 80-85%;
 • стильове та графічне оформлення дисертації – строго за ДСТУ та вимогами;
 • викладення матеріалу в дисертації – строго за вимогами;
 • реальний список фактично використаних джерел, бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнту власного тексту;
 • підходить для замовників з дуже-дуже вимогливими керівниками та науковців вищого рівня, які хочуть бачити в рукописі максимально власний текст.

Дисертація

Півпреміум-класу

 • Стандарт + власний текст від 60%;
 • стильове та графічне оформлення дисертації – строго за ДСТУ та вимогами;
 • викладення матеріалу в дисертації – строго за вимогами;
 • реальний список фактично використаних джерел, бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнту власного тексту;
 • підходить для замовників з досить вимогливими керівниками та науковців, які хочуть бачити в рукописі більшість власного тексту.

Дисертація

Стандарт-класу

 • середній показник відношення Ціна/Якість;
 • стильове та графічне оформлення дисертації – строго за ДСТУ та вимогами;
 • викладення матеріалу в дисертації – строго за вимогами;
 • реальний список фактично використаних джерел, бібліографічний апарат за ДСТУ 8302-2015;
 • коефіцієнт власного тексту по ДСТУ 8302 не нормується;
 • підходить для більшості замовників, що навчаються на аспірантурі.

Гарантії чесного та якісного написання кандидатської дисертації

Компанія "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстрована та веде підприємницьку діяльність у відповідності із Законодавством України. Ми несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання кандидатських дисертацій та інших видів робіт. Ми приймаємо оплату на офіційний банківський рахунок або в електронному кабінеті Банку. У нас укладений договір з ПриватБанком щодо проведення фінансових операцій та отримання коштів від замовника в процесі написання дисертаційних та інших видів робіт. Наше Агентство гарантує дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника.

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.
Стандарт 🌟

Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по реальній літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде реальний. Жоден ДСТУ та ГОСТ в нашій державі та світі не передбачає норм кількості власного тексту. Відповідно, даний клас написання не нормує ніяких коефіцієнтів. Основною вимогою є дотримання ДСТУ 8302-2015. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО України.

Півпреміум 🌟🌟

Півпреміум – це Стандарт + власний текст 60%. Даний клас якості є "золотою серединою" між Стандартом та Преміумом. Оскільки Преміум на великих обсягах тексту матиме високу ціну, а Стандарт може бути занадто "простим" для вашого керівника, тому нами розроблений клас Півпреміум, за яким ми напишемо вам 60% власного тексту у вашій роботі і відзвітуємо перед вами за його дотримання. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву сервісу, яким буде перевірятись наукова робота. Або, якщо ви хочете мати роботу кращу за ДСТУ, але без суттєвої переплати.

Преміум 🌟🌟🌟

Преміум – це Стандарт + власний текст 80-85%. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також, Преміум-якість актуальна для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не нормує ніякий відсоток власного тексту). По закінченню виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіаризм чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.