Замовити кандидатську дисертацію

Чітке дотримання ДСТУ, вимог ВАК та супровід до захисту

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA | RU

Головна / Послуги / Замовити кандидатську дисертацію

Заповнення заявки

Залиште заявку

Ми повідомимо вам точну ціну

Обговоримо ціну/якість

Внесення авансу

Починаємо написання

Дисертація – це наукова праця, яка виконується для здобуття наукового ступеня. В Україні розрізняють кандидатську дисертацію (для здобуття наукового ступеня кандидат наук) та докторську (для присвоєння ступеня доктор наук). Захист дисертації здійснюється привселюдно.

Як можна купити дисертацію?

Щоб купити рукопис авторської дисертації, вам необхідно залишити заявку в онлайн режимі. У заявці вкажіть всі ваші побажання, ми їх обов'язково дотримаємось, оскільки всі дані заявки та ДСТУ підлягають безкоштовному доопрацюванню.

Я навчаюсь на аспірантурі, чи можна у вас замовити план до кандидатської дисертації?

Звичайно! Написання будь-якої дисертаційної роботи починається із затвердження плану у вашого наукового керівника. Написання плану у нас безкоштовне, за умови замовлення дисертації або коштує 500 грн, якщо вам потрібен лише тільки план. Ми підшукуємо необхідну літературу, актуальну проблематику для реалізації дослідження та складаємо план для затвердження у керівника.

Дисертація

  ~ 30-40 000 грн

від 30 днів

автор: доктор наук

+Автореферат – 1500 грн

+Презентація – 700 грн

+ +Анотації – 1200 грн

Скільки коштує кандидатська дисертація?

Ціна наукової роботи такого рівня залежить від терміну і складності тематики. Середня вартість дисертації на замовлення класу Стандарт обсягом 180 ст. коливається в межах 30 000 – 40 000 грн. Дисертація максимально високого Преміум-класу може коштувати до 60 000 грн.

Точну ціну можна дізнатись, заповнивши заявку. Пакетне замовлення дисертації включатиме всі додаткові роботи до рукопису та буде дешевшим за роздрібне замовлення. Ми пишемо дисертації в Україні та СНГ досить недорого, відносно середньої ціни на ринку, оскільки маємо власний штат науковців.

Який термін написання дисертації?

Термін виконання залежить від складності роботи та обговорюється індивідуально під час створення замовлення. Зазвичай це 1–2 місяці. Також можливе виконання термінової роботи в максимально короткий строк.

Чи можу я контролювати процес виконання замовлення?

Так, ви в будь-який момент можете дізнатися, як відбувається написання дисертації та маєте змогу внести свої корективи та побажання, ознайомитися з матеріалами, які використовуються під час виконання.

Чи гарантує Агентство унікальність тексту дисертації?

Кожна кандидатська дисертація, написана нашими авторами є унікальною (авторською). Її пишуть спеціально для вас по ваших вимогах та перевіряють на унікальність та плагіат.

Хто у вас здійснить виконання мого замовлення?

Кожну дисертацію пишуть провідні викладачі найпрестижніших ЗВО України із науковим докторським ступенем та високопрофесійні наукові дослідники. У нас НЕ працюють всі охочі з Інтернету.

Якими мовами працює Агентство ДИПЛОМКА?

Наше Агентство мультимовне. Ми виконуємо всі роботи українською, російською та англійською мовами.

Чи можна замовити у вас написання кандидатської дисертації в Києві?

Так, ми працюємо для аспірантів по всій Україні. Наші автори є викладачами закладів вищої освіти України і мають науковий ступінь докторів наук. Ми пишемо дисертації на замовлення у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі і Харкові. В онлайн режимі ми працюємо для студентів та аспірантів України та СНГ.

Приклад кандидатської дисертації на замовлення

Процедура написання та захисту кандидатської дисертації включає такі етапи:

 • вибір разом з науковим керівником теми, її затвердження;
 • виконання дослідження, написання рукопису;
 • оприлюднення результатів;
 • розгляд на засіданні кафедри та вченою радою;
 • затвердження до захисту;
 • публікація оголошення у спецвипуску газети «Освіта України»;
 • оприлюднення оголошення на сайті Міністерства освіти та науки (МОН) України;
 • публікація автореферату;
 • захист кандидатської дисертації;
 • подача документації до МОН України.

Ми напишемо вам кандидатську дисертацію з дотриманням всіх ДСТУ і рекомендацій ВАК

Реалізація власної розробки кандидатської дисертації є дуже трудомісткою діяльністю. Вона вимагає великої затрати часу (в середньому декілька років). Найчастіше, аспіранти не мають цього часу, оскільки їм заважають буденні справи, побутові турботи та проблеми. Наші автори допоможуть написати для вас якісну авторську дисертацію за вашими вимогами з чітким дотриманням ДСТУ.

При виконанні кандидатської ми виконаємо вам:

 • автореферат, з викладенням основних результатів наукового дослідження;
 • необхідну кількість наукових статей по тематиці роботи для публікації їх в українських та іноземних наукових джерелах;
 • презентацію та доповідь для публічного захисту наукової роботи;
 • рецензію та відгук керівника за потреби.

Ми пишемо тільки авторські дисертації

В нашому Агентстві працюють лише досвідчені висококваліфіковані викладачі із найпрестижніших закладів вищої освіти України. Вони добре знайомі з процесом написання кандидатської дисертації на кожному кроці її виконання. Матеріал в рукописі викладається послідовно та логічно. Також у нас ви можете замовити розділ дисертації, а наші автори виконають всю роботу за вас.

Наші спеціалісти тримають зв’язок із замовником від самого початку написання дисертації і до захисту

Наше Агентство гарантує вам якісну підтримку під час виконання роботи. Після написання рукопису дисертації ви будете добре підготовлені до захисту та будете вільно орієнтуватися в проведеному дослідженні та його результатах.

Також наші спеціалісти підготують для вас власне рукопис (текст) дисертаційної роботи, напишуть необхідні наукові статті, оформлять автореферат та тези для виступу на конференціях і захисті, також ми напишемо рецензію на кандидатську дисертацію в короткі строки. Окремо у нас можна замовити презентацію до дисертації, яку наші автори підготують після закінчення власне самого рукопису.

Під час виконання роботи наш спеціаліст відповість на всі ваші запитання, та врахує всі побажання. За необхідності автор зможе внести корективи в роботу.

Самостійно оформити замовлення можливо тільки в онлайн режимі

Заповнивши заявку, ви зможете обговорити всі нюанси написання роботи, висловити свої побажання та рекомендації вашого наукового керівника, а ми втілимо всі ваші ідеї в життя. Для цього просто необхідно залишити свою заявку на нашому сайті.

В результаті співпраці наші замовники отримують якісні та логічно виконані роботи в обумовлені строки. Написані нашими авторами дисертації відповідають всім вимогам ДСТУ. В процесі реалізації дослідження ми  використовуємо лише реальні та актуальні джерела інформації та власні напрацювання.

Кожну дисертаційну роботу можна написати з різною якістю (Економ / Стандарт / Преміум)

Кожну дисертацію можна написати по-різному. При написанні можна врахувати всі існуючі ДСТУ і рекомендації ВАК, можна написати дисертацію швидше і дешевше, також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту. Тому, для задоволення потреб всіх замовників нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме ту якість рукопису дисертації, яка потрібна саме йому, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну роботу автора. Ми любимо, коли замовник отримує саме те, що він хоче!

Точну ціну дисертації можна дізнатись, залишивши заявку на замовлення нової роботи. Ми вам зателефонуємо в найкоротший термін та узгодимо з вами Ціну/Якість, яка потрібна саме вам.

Дисертація Економ-класу



 • спрощений варіант класу Стандарт;
 • стильове та графічне оформлення дисертації – строго по ДСТУ та вимогах;
 • менша кількість фактично використаних джерел інформації;
 • менший коефіцієнт власного тексту;
 • роботу такого класу замовляють рідко.

Дисертація Стандарт-класу



 • середній показник відношення Ціна/Якість;
 • стильове та графічне оформлення дисертації – строго по ДСТУ та вимогах;
 • викладення матеріалу в дисертації – строго по ДСТУ та вимогах;
 • реальний список фактично використаних джерел (бібліографічний апарат);
 • коефіцієнт власного тексту по ДСТУ не нормується;
 • підходить для більшості замовників.

Дисертація Преміум-класу



 • Стандарт + власний текст;
 • стильове та графічне оформлення дисертації – строго по ДСТУ та вимогах;
 • викладення матеріалу в дисертації – строго по ДСТУ та вимогах;
 • реальний список фактично використаних джерел (бібліографічний апарат);
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнту власного тексту;
 • підходить для замовників з досить вимогливими керівниками.

Гарантії чесного та якісного написання кандидатської дисертації

Компанія "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстрована та веде підприємницьку діяльність у відповідності із Законодавством України. Ми несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання кандидатських дисертацій та інших видів робіт. Ми приймаємо оплату на офіційний банківський рахунок або в електронному кабінеті Банку. У нас укладений договір з ПриватБанком щодо проведення фінансових операцій та отримання коштів від замовника в процесі написання дисертаційних та інших видів робіт. Наше Агентство гарантує дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника.

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney
Оплата через Liqpay від ПриватБанку
Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

заявку

Сall-Center (Гаряча лінія)

Замовити роботу

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Заповніть заявку Ми повідомимо вам точну ціну Внесення авансу