Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / ​Способи оплати замовлення

Способи оплати замовлення

Ми приймаємо всі доступні способи оплати замовлень

Способи оплати замовлення

Ми приймаємо всі доступні способи оплати замовлень

Компанія "DIPLOMKA" приймає будь-які доступні в Україні і світі способи оплати Ваших замовлень. Ми офіційно зареєстровані і є партнером ПриватБанку, про що маємо офіційну банківську довідку Це дає нам можливість приймати оплату через електронний банкінг в режимі он-лайн. Іншими словами, після оплати замовлення, ваші кошти миттєво зараховуються на наш рахунок і ми тут-же починаємо опрацьовувати ваше замовлення.

Перед тим, як оплачувати замовлення, Вам потрібно заповнити заявку на написання Вашої роботи. Вона є юридичним документом для нас. Тому за достовірність внесення даних ви несете відповідальність самостійно. Після отримання заявки з Вами зв'яжеться наш адміністратор, обговорить всі Ваші вимоги щодо написання роботи, підкорегує вашу заявку та узгодить точну ціну і можливість виконання роботи на указану дату. Зазвичай цей процес займає не більше 3 хв вашого часу після дзвінка адміністратора.

Ми працюємо за попереднім записом на виконання робіт, тому, якщо ви бажаєте замовити написання роботи саме у нас, то, просимо вас, не затягуйте з оформленням заявки.

Також, Ви можете ознайомитися з цінами і термінами виконання авторських робіт за стандартними вимогами. В розділі можна дізнатись орієнтовну ціну на студентську роботу Стандарт-класу (враховані вимоги ВАК та всі стандарти ДСТУ, але без високих коефіцієнтів власного тексту), відповідно – роботи Півпреміум-класу і Преміум-класу будуть мати іншу вартість. Точна вартість вашого замовлення буде залежати від ступеня складності завдання, обсягу, терміну виконання і класу роботи.

Після узгодження з Вами всіх аспектів виконання роботи можна оплачувати замовлення будь-яким зручним для Вас способом. Найчастіше наші замовники користуються прямим переказом на рахунок в ПриватБанку або прямою оплатою карткою через ваш кабінет Приват24.

Ми даємо повні гарантії виконання замовлення та приймаємо оплату на власний банківський рахунок оформлений на Фізичну особу-підприємця, про що маємо офіційну банківську довідку. Також ми є офіційно зареєстрованою юридичною одиницею для ведення підприємницької діяльності на території України.

Послідовність написання і оплати вашої роботи

Дзвінок менеджера. Погодження вартості

Дзвінок менеджера

Аванс - 50%

Аванс 50%

Виконання замовлення

Виконання замовлення

Повна оплата роботи

Повна оплата роботи

Готова робота

Готова робота

У нас можливо оплатити замовлення он-лайн:

MasterCard

Для оплати картками Visa та MasterCard:
У нас доступна пряма оплата в онлайні картками Visa та MasterCard. Натисніть кнопку "Оплатити", щоб перейти в ваш захищений кабінет Приват24 із захистом 3D-Security. Приват24 приймає всі доступні електронні способи оплати.

Visa PrivatBank  Оплатити

Просто відскануйте QR-код:

QR-код QR-код для оплати замовлення

Якщо у вас виникли запитання, ви можете зателефонувати чи написати листа до нас з розділу  Контакти  або пошукати відповіді в розділі  FAQ – часті запитання.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

від 75 - 95 000 грн
       від 1-2 місяців

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Автореферат
+ Анотації
+ Презентація
+ Відгук керівника

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Реферат (Анотація)
+ Презентація
+ Рецензія, Відгук

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Звіт з практики

Наукова робота МАН

від 3700 - 4200 грн
       від 3 - 5 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Постер
+ Презентація
+ ​Доповідь
+ ​Рецензія, Відгук

Всі пакети
Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.