Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / ​Як ми пишемо наукові роботи?

Як ми пишемо наукові роботи?

Наші автори виконують роботи відповідно до існуючих норм і правил

Як ми пишемо наукові роботи?

Наші автори виконують роботи відповідно до існуючих норм і правил

Наша компанія виконує написання на замовлення авторських учнівських, студентських, післядипломних та інших наукових робіт на замовлення по всій Україні. Також ми працюємо для закладів вищої освіти СНГ.

 ​Вашу наукову роботу можна написати з різною якістю (Стандарт / Півпреміум / Преміум)

Відповідно до існуючих норм і правил України щодо написання будь-яких наукових робіт, нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість. Кожну наукову роботу, хоч це реферат, хоч дисертація можна написати по-різному. При написанні можна врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і виконати роботу швидше і дешевше, також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту. Тому нами спеціально розроблено три ціни на кожну наукову роботу, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме те, що йому потрібно, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну діяльність автора. Ми отримуємо задоволення, коли замовник отримує саме те, чого він хоче від своєї наукової роботи.

Опишемо коротко кожен клас написання будь-яких наукових робіт:

Стандарт 🌟

Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і стандарти. Наукова робота буде написана по науковій літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде реальний, тобто у бібліографічному апараті будуть указані фактично використані джерела інформації. В своїй роботі ми НЕ використовуємо викрадення чужого переліку використаних джерел з фальсифікацією посилань. Жоден ДСТУ та стандарт в нашій державі та світі не нормує коефіцієнт власного тексту. Відповідно, даний клас написання не нормує ніяких коефіцієнтів. Він у роботі обов'язково буде, можливо 10-20%, а можливо і 60%, але в даному класі ми його не гарантуємо - основною вимогою є дотримання ДСТУ 8302-2015. Висновки, Вступ та лаконічні переходи між абзацами кожного джерела пишуться вручну – звідси і наявність даного показника в роботі. "Власний текст" також може виникнути технічно. Це значить, що  наш автор використовував в процесі розробки вашого замовлення джерела, які не знаходяться у відкритому доступі і, відповідно, не проіндексовані системами перевірки. Використовуючи такі джерела у роботі можна технічно отримати більш оригінальний текст в "очах" Антиплагіатів. Стильове та графічне оформлення – строго за ДСТУ. Наукові роботи Стандарт-класу орієнтуються під час написання на перевірку системою Антиплагіаризм, тому автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО, шкіл та ліцеїв України.

Півпреміум 🌟🌟

Півпреміум – це Стандарт + власний текст 60%. Даний клас якості є "золотою серединою" між Стандартом та Преміумом. Оскільки Преміум на великих обсягах тексту матиме високу ціну, а Стандарт може бути занадто "простим" для вашого керівника, тому нами розроблений клас Півпреміум, за яким ми напишемо 60% власного тексту у вашій роботі і відзвітуємо перед вами за його дотримання. Стильове та графічне оформлення – строго за ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО, шкіл та ліцеїв, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву сервісу, яким буде перевірятись наукова робота.

Преміум 🌟🌟🌟

Преміум – це Стандарт + власний текст 80-85% . Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта унікальності шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго за ДСТУ. Такий тип робіт підходить для шкіл, ліцеїв та ЗВО України та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також Преміум-клас актуальний для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та інших робіт, якщо цього вимагає керівник (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не може нормувати ніякий відсоток власного тексту). По закінченні виконання роботи у Преміум-класі ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіаризм чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.

В розділі Наші послуги наведені орієнтовні ціни на основні типи робіт у Стандарт-якості, тобто з врахуванням усіх ДСТУ і вимог. Точну ціну можна дізнатись, заповнивши заявку на замовлення чи оцінки вашої роботи. Наш менеджер зателефонує вам в найкоротший термін та узгодить з вами ціну/якість, яка потрібна саме вам.

Стандарти написання та оформлення наукових робіт (ДСТУ, ГОСТ, ЕСКД, ВАК)

Написання будь-якої наукової роботи має відповідати загальним вимогам до наукових робіт згідно з державними стандартами:

  • ДСТУ 2732:2004. "Діловодство й архівна справа. Терміни та визначення понять".
  • ДСТУ 3008:2015. "Звіти у сфері науки та техніки. Структура і правила оформлення".
  • ДСТУ 3017:2015. "Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять".
  • ДСТУ 3582:2013. (ISO 4:1984, NEQ; ISO 832:1994, NEQ). "Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою".
  • ДСТУ 3651-97. "Похідні одиниці фізичних величин міжнародної системи одиниць та позасистемні одиниці".
  • ДСТУ 6095:2009. (ГОСТ 7.88-2003, MOD). "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Правила скорочення заголовків і слів у заголовках публікацій".
  • ДСТУ 7093:2009. (ГОСТ 7.11-2004, MOD; ISO 832:1994, MOD). "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Скорочення слів і словосполук, поданих іноземними європейськими мовами".
  • ДСТУ 7157:2010. "Інформація та документація. Видання електронні. Основні види та вихідні відомості".
  • ДСТУ 8302:2015. "Інформація та документація. Бібліографічні посилання".
  • ГОСТ 7.0-84. "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічна діяльність. Основні терміни та визначення".
  • ГОСТ 7.1:2006. (ГОСТ 7.1-2003, IDT; ГОСТ 7.80:2007; ГОСТ 7.80-2000, IDT). "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання".
  • ГОСТ 7.12-93. "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Скорочення слів російською мовою. Загальні вимоги та правила".
  • ЕСКД. Загальні положення: ДСТУ ГОСТ 2.001:2006.
  • ЕСКД. Загальні вимоги до текстових документів: ГОСТ 2.105-95.
  • ЕСКД. Текстові документи: ГОСТ 2.106-96.
  • ЕСКД. Основні вимоги до креслень: ГОСТ 2.109-99.
  • ЕСКД. Позначення графічних матеріалів, правила їх нанесення на кресленнях: ГОСТ 2.306-68.

Оформлення бібліографічного апарату в наукових роботах

Список використаних джерел оформлюється згідно з вимогами ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Перелік джерел наводиться мовою оригіналу за ДСТУ та в алфавітному порядку. Скорочення оформлюються відповідно ДСТУ 3582:2013 «Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою. Загальні вимоги та правила».

Також, оформлення бібліографії наукових робіт відбувається відповідно до вимог Вищої атестаційної комісії (ВАК) України. Ці вимоги та правила полегшення проходження нормоконтролю при написанні всіх наукових робіт: публікацій, курсових, дипломних, дисертацій та інших наукових робіт можна побачити на офіційному порталі ВАК (vak.in.ua). Там же можна швидко та легко оформити "Список використаних джерел". Оформлення джерел на порталі vak.in.ua здійснюється згідно з вимогами щодо оформлення списку літератури, що описані у Бюлетені ВАК України, №5, 2009. Сьогодні стандарти, які було прийнято комісією широко використовуються у наукових колах України.

Оформлення блока References в деякий наукових роботах

Блок References (література латиницею) може бути присутнім у окремих типах наукових статей, монографіях та тезах, якщо він указаний у вимогах до їх публікації. Перелік джерел наводиться повністю окремим блоком, повторюючи список літератури, наданий національною мовою, незалежно від того, є в ньому іноземні джерела чи немає. Якщо в списку є посилання на іноземні публікації, вони повністю повторюються у списку, наведеному у латиниці. Список References найчастіше оформлюється згідно стандарту APA (American Psychological Association (APA) Style).

Оформлення робіт МАН

Оформлення наукових робіт МАН відбувається відповідно до вимог Малої академії наук України (МАН). Всі вимоги можна побачити на офіційному порталі МАН (man.gov.ua). Також там можна ознайомитись із "Основними вимогами до учнівських робіт", щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт до участі у конкурсі. У даному документі описана структура наукової роботи МАН. Кожна учнівська робота має бути  логічно побудована за певною структурою та мати наукове викладення матеріалу та власне практичне дослідження. Основними складовими структури роботи є такі:

  • Титульний аркуш;
  • Анотація;
  • Зміст;
  • Перелік умовних позначень, символів, скорочень, термінів (за необхідності),
  • Вступ;
  • Основна частина;
  • Висновки;
  • Список використаних джерел;
  • Додатки (за необхідності).

Кожна наукова робота має ґрунтуватись на певній науковій базі, містити дані особисто проведених дослідів, спостережень чи пошуково-дослідної  роботи; результати їх обробки, аналізу та узагальнення; посилання на відповідні наукові джерела; та відображати власну позицію автора. Саме за таким сценарієм ми виконуємо всі наукові роботи для МАН. Багато наших робіт вийшло на обласний та всеукраїнський рівень.

Наші роботи перевіряються на наявність плагіату та власного тексту

Наявність плагіату та унікальність

У виконаній нами роботі плагіату не може бути навіть фізично, оскільки у виконаних роботах  скрізь використані посилання на використані джерела по ДСТУ 8302-2015.  "Плагіат – привласнення авторства на чужий твір або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора" [Великий тлумачний словник сучасної української мови. Київ, Ірпінь; ВТФ "Перун", 2005. С. 977.]

Насправді, причина звинувачення студента у плагіаті дуже проста – викладачам просто ліньки читати всі роботи, оскільки набагато легше протестувати на наявність "плагіату", і потім від студента ще щось вимагати. Натомість у виконаних роботах може бути наявність запозиченого тексту – а це різні речі. Наявність "плагіату" – це проблема не наша і не ваша, а викладача, точніше його небажання читати роботи студентів! Всі роботи пишуться по ДСТУ і вимогах ВАК, які передбачають використання тексту із інших джерел у повному або частковому цитуванні. Відповідно для цього в більшості видів робіт й існує розділ "Список використаних джерел".

Поміркуйте самі – не логічно виходить створювати ДСТУ із вимогами написання робіт по літературі і не допускати їх до захисту через наявність запозиченого тексту з тієї ж літератури.

Коефіцієнт оригінальності, або коефіцієнт власного тексту 

Даний коефіцієнт є показником, який показує, скільки в роботі використано власного тексту, тобто не взятого із джерел, а унікального, тобто не схожого на існуючий. Від студента ніхто не в праві вимагати певних відсотків, оскільки в Україні і світі не існує жодного ліцензійного програмного забезпечення, яке могло б адекватно і правильно визначити даний показник.

Коефіцієнт оригінальності матеріалу є тільки орієнтовним показником, по якому можна побачити, чи працював студент із текстом, чи просто накопіював матеріалу з літературних джерел.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

від 75 - 95 000 грн
       від 30 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Автореферат
+ Анотації
+ Презентація
+ Відгук керівника

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ План
+ Бібліографія
+ Реферат (Анотація)
+ Презентація
+ Рецензія, Відгук

Дипломна робота

від 10 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Звіт з практики

Наукова робота МАН

від 3700 - 4200 грн
       від 3 - 5 днів

 Замовити

   в пакеті:
+ Постер
+ Презентація
+ ​Доповідь
+ ​Рецензія, Відгук

Всі пакети
Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.