Головна / Правила написання робіт

ПРАВИЛА НАПИСАННЯ РОБІТ

Наші автори виконують роботи відповідно до існуючих норм і правил

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Ми працюємо для студентів по всій Україні!

Call-center:   Пн - Нд: 09.00 - 20.00

+38-044-247-02-30 Київ

+38-032-290-30-02 Львів

+38-093-955-10-00 Life:)

+38-067-462-05-40 Київстар

Сall-Center

Наша компанія виконує написання на замовлення авторських учнівських, студентських, післядипломних та інших наукових робіт на замовлення по всій Україні. Також ми працюємо для ВУЗ-ів СНГ.

Кожну наукову роботу можна написати з різною якістю (Економ / Стандарт / Преміум)

Відповідно до існуючих норм і правил України щодо написання будь-яких наукових робіт, нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна / Якість. Кожну наукову роботу, хоч це реферат, хоч дисертація можна написати по-різному. Можна врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і виконати роботу швидше і дешевше, також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту. Нами спеціально розроблено три ціни на кожну наукову роботу, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме те, що йому потрібно, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну діяльність автора. Ми отримуємо задоволення. коли замовник отримує саме те, чого він хоче від своєї наукової роботи.

Опишемо коротко кожен клас написання будь-яких наукових робіт:

 • Економ – є дещо спрощеним варіантом класу Стандарт. Кількість фактично використаних джерел інформації буде меншою. Коефіцієнт власного тексту не нормується. Стильове та графічне оформлення - строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить в основному для курсових та дипломних робіт училищ з низькими вимогами щодо контенту наукової роботи.
 • Стандарт – типовий показник відношення ціна/якість. Будуть враховані всі ДСТУ і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде "реальний", тобто у бібліографічному апараті будуть указані фактично використані джерела інформації. В своїй роботі ми НЕ використовуємо викрадання чужого переліку використаних джерел і фальсифікацією посилань. Жоден ДСТУ в нашій державі та світі не нормує коефіцієнт власного тексту. Відповідно, даний клас написання не передбачає ніяких коефіцієнтів. Він у роботі обов'язково буде, можливо 10%, а можливо і 60%, але в даному класі ми його не гарантуємо. Висновки, Вступ та лаконічні переходи між абзацами кожного джерела пишуться вручну - звідси і наявність даного показника в роботі. "Власний текст" також може виникнути технічно. Це значить, що  наш автор використовував в процесі розробки вашого замовлення джерела, які не знаходяться у відкритому доступі і, відповідно, не проіндексовані системами Антиплагіату. Використовуючи такі джерела у роботі можна технічно отримати більш оригінальний текст в "очах" Антиплагіату. Стильове та графічне оформлення - строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ВУЗів України.
 • Преміум – це Стандарт + власний текст. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту. Стильове та графічне оформлення - строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ВУЗів України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також Преміум якість замовляють для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ не може нормувати ніякий відсоток власного тексту). По закінченні виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіат чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.

В розділі Ціни на роботи наведені орієнтовні початкові ціни на основні типи робіт у Стандарт-якості, тобто з врахуванням усіх ДСТУ і вимог ВАК. Точну ціну можна дізнатись, заповнивши форму замовлення чи оцінки вашого замовлення. Наш менеджер зателефонує вам в найкоротший термін та узгодить з вами ціну/якість, яка потрібна саме вам.

 

Під час виконання вашого замовлення ми користуємось всіма доступними найновітнішими програмними засобами:

 • Microsoft Windows 10 (64-Bit);
 • Microsoft Office 2016 (64-Bit);
 • CorelDRAW 2018 (64-Bit);
 • Corel Photo-Paint 2018 (64-Bit);
 • ABBYY FineReader 12;
 • ABBYY Screenshot Reader 12;
 • Adobe Acrobat Reader DC та іншими.

Основною робочою програмою є Microsoft Word 2016 (64-Bit). Всі роботи виконуються зі строгим дотриманням ДСТУ та вимог ВАК щодо стандартизації оформлення кожного типу роботи та техніки викладення матеріалу.

 

Ми постійно вдосконалюємо технології написання робіт та обробки замовлень.

Нами розроблена унікальна технологія Стильового оформлення кожної роботи. Це значить, що кожна робота буде оформлена з використанням новітніх функцій MS Word 2016, Автоплану, Автонумерації сторінок та Стилів Word. Відповідно, будь-які зміни у оформленні роботи виконуються швидко і правильно в короткі строки.

Також нами розроблено систему автоматизації роботи у MS Word 2016 шляхом впровадження програмних кодів-макросів пошуку типових помилок у тексті їх коригування. Це дозволяє нам швидко та машинно-точно виконувати поставлені завдання за мінімальну ціну та з підвищеною якістю.

Більш детально про стандартизацію оформлення робіт ви можете прочитати нижче, а у розділі Наші роботи висвітлено зразки основних типів робіт, виконаних нашими авторами за минулі роки.

Процес оплати замовлень та інформування по СМС нами теж автоматизовано. Кожна подія стосовно замовника постійно інформується СМС-повідомленнями: надсилання реквізитів для оплати та контактів, отримання оплати, надсилання ознайомчого, повного чи іншого варіанта роботи замовнику, та інші сервісні СМС. У своїй роботі ми не використовуємо ваші дані для розсилки реклами та інших інформаційних повідомлень та не передаємо їх третім особам.  Також ми дотримуємось Політики повної конфіденційності під час роботи із нашими замовниками.

Виконану роботу ми доводимо до захисту і при бажанні замовника виконуємо необхідні доопрацювання. Детальніше про це описано у розділі Правила доопрацювання робіт. Також ви можете ознайомитись з правилами створення та обробки замовлення, які описано в розділі Правила оформлення замовлення.

Ми постійно вдосконалюємо технології написання робіт та обробки замовлень, оскільки від цього залежить швидкість  і якість виконання робіт, а, відповідно, і кількість постійних замовників.

Якщо у вас виникли запитання, ви можете зателефонувати чи написати листа до нас з розділу Контакти або пошукати відповіді в розділі FAQ - часті запитання.

Стандарти виконання робіт

Оформлення будь-якої наукової роботи має відповідати загальним вимогам до наукових робіт згідно з державними стандартами:

 • ДСТУ 3008-95. "Документація. Звіти у сфері науки та техніки. Структура і правила оформлення". – К.: Держстандарт України, 1995.
 • ДСТУ ГОСТ 7.1:2006. "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання".
 • ДСТУ 3582–97. "Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила".
 • ДСТУ 3008-95. "Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення".
 • ГОСТ 7.12-93. "Библиографическая запись. Сокращение слов на русском языке. Общие требования и правила". [Введ. 01.07.95]. – М.: Изд-во стандартов, 1995.
 •  ЕСКД. Загальні положення: ДСТУ ГОСТ 2.001:2006. [Чинний від 01.01.2007]. – К.: Держстандарт України, 2007.
 • ЕСКД. Загальні вимоги до текстових документів: ГОСТ 2.105-95. [Введено 1997.07.01]. – К.: Держстандарт України, 1996.
 • ЕСКД. Текстові документи: ГОСТ 2.106-96. [Введено 1998.29.05]. – К.: Держстандарт України, 1998.
 • ЕСКД. Основні вимоги до креслень: ГОСТ 2.109-99. [Введено 1999.03.07]. – К.: Держстандарт України, 1999.
 • ЕСКД. Позначення графічних матеріалів, правила їх нанесення на кресленнях: ГОСТ 2.306-68.

 

Оформлення наукових робіт відбувається відповідно до вимог Вищої атестаційної комісії (ВАК) України.

Ці вимоги та правила полегшення проходження нормоконтролю при написанні публікацій, курсових, дипломних, дисертацій та інших наукових робіт можна побачити на Офіційному порталі ВАК VAK.in.ua. Там же можна швидко та легко оформити "Список використаних джерел". Оформлення джерел на порталі VAK.in.ua здійснюється згідно з вимогами щодо оформлення списку літератури, що описані у Бюлетні ВАК України, №5, 2009. За посиланням можна знайомитися з оригіналом. Вища атестаційна комісія України (ВАК України) це центральний орган виконавчої влади України, що є підвідомчим Кабінету Міністрів України. Насьогодні ВАК займався атестацією наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації та стандартизацією написання і оформлення різних типів робіт. Сьогодні стандарти, які було прийнято комісією широко використовуються у наукових колах України.

 

Оформлення робіт МАН відбувається відповідно до вимог Малої академії наук України (МАН).

Всі вимоги можна побачити на офіційному порталі МАН. Також на тому порталі можна ознайомитись із основними вимогами до учнівських робіт 2018, щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт до участі у конкурсі. У даному документі описана структура роботи. Кожна учнівська робота має бути  логічно побудована за певною структурою та мати наукове викладення матеріалу та власне практичне дослідження. Основними складовими структури роботи є такі:

 • титульний аркуш;
 • тези;
 • зміст;
 • перелік умовних позначень, символів, скорочень, термінів (за необхідності),
 • вступ;
 • основна частина;
 • висновки;
 • список використаних джерел;
 • додатки (за необхідності).

Кожна наукова робота має ґрунтуватись на певній науковій базі, містити дані особисто проведених дослідів, спостережень чи пошуково-дослідної  роботи; результати їх обробки, аналізу та узагальнення; посилання на відповідні наукові джерела; та відображати власну позицію автора. Саме за таким сценарієм ми і стараємось виконувати всі наукові роботи для МАН. Багато наших робіт вийшло на  всеукраїнський рівень.

 

Якщо інформація у формі замовлення  суперечить існуючим нормативним актам, законам, ДСТУ, ВАК, методичним рекомендаціям - форма замовлення має вищий пріоритет, оскільки заповнена власноруч замовником і він несе повну відповідальність за достовірність інформації при замовленні роботи.

Найпопулярніші кейси замовлень

Дисертація

+Автореферат

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  від 10000 грн.

5-8 днів

Замовити

Дипломна робота

+Реферат (анотація)

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  від 3000 грн.

3-5 днів

Замовити

Дипломна робота

+Звіт із практики

Безкоштовно

  від 3500 грн.

3-5 днів

Замовити

Курсова робота

+Презентація

Безкоштовно

  від 900 грн.

2-3 дні

Замовити

Наукова робота МАН

+Презентація

Безкоштовно

  від 900 грн.

2-3 дні

Замовити

  На головну

  +38-044-247-02-30

  +38-032-290-30-02

:)   +38-093-955-10-00

  +38-067-462-05-40

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!

Агентство DIPLOMKA - написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!