Головна / Як ми пишемо наукові роботи?

Як ми пишемо наукові роботи?

Наші автори виконують роботи відповідно до існуючих норм і правил

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA | RU

Наша компанія виконує написання на замовлення авторських учнівських, студентських, післядипломних та інших наукових робіт на замовлення по всій Україні. Також ми працюємо для закладів вищої освіти СНГ.

Вашу наукову роботу можна написати з різною якістю (Економ / Стандарт / Преміум)

Відповідно до існуючих норм і правил України щодо написання будь-яких наукових робіт, нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість. Кожну наукову роботу, хоч це реферат, хоч дисертація можна написати по-різному. При написанні можна врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і виконати роботу швидше і дешевше, також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту. Тому нами спеціально розроблено три ціни на кожну наукову роботу, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме те, що йому потрібно, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну діяльність автора. Ми отримуємо задоволення. коли замовник отримує саме те, чого він хоче від своєї наукової роботи.

Опишемо коротко кожен клас написання будь-яких наукових робіт:

 • Економ – є дещо спрощеним варіантом класу Стандарт. Кількість фактично використаних джерел інформації буде меншою, тобто, мається на увазі кількість джерел не в списку літератури, а саме фактично використана, тобто та на яку стоятимуть посилання по тексту, відповідно до ДСТУ, ГОСТ, і вимог ВАК. Коефіцієнт власного тексту не нормується. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить в основному для курсових та дипломних робіт училищ з низькими вимогами щодо контенту наукової роботи. Такі роботи в основному не перевіряють на сервісах тестування якості тексту. Є деякі типи робіт (Наукові статті, Тези, Наукові дослідження МАН, Дипломні рівня Магістр  і Дисертації), які просто не доцільно виконувати в Економ-якості, оскільки їх майже завжди потрібно захищати, перевіряти, тестувати – ці роботи в ідеальному варіанті повинні орієнтуватись на максимальну якість.  В роботах Економ-класу ми, з погодженням із замовником, також можемо спрощувати план, відносно методичних рекомендацій та вносити інші поправки, що суттєво полегшують для автора процес написання роботи та роблять її вартість більш низькою.
 • Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде "реальний", тобто у бібліографічному апараті будуть указані фактично використані джерела інформації. В своїй роботі ми НЕ використовуємо викрадання чужого переліку використаних джерел з фальсифікацією посилань. Жоден ДСТУ та ГОСТ в нашій державі та світі не нормує коефіцієнт власного тексту. Відповідно, даний клас написання не передбачає ніяких коефіцієнтів. Він у роботі обов'язково буде, можливо 10%, а можливо і 60%, але в даному класі ми його не гарантуємо. Висновки, Вступ та лаконічні переходи між абзацами кожного джерела пишуться вручну – звідси і наявність даного показника в роботі. "Власний текст" також може виникнути технічно. Це значить, що  наш автор використовував в процесі розробки вашого замовлення джерела, які не знаходяться у відкритому доступі і, відповідно, не проіндексовані системами Антиплагіату. Використовуючи такі джерела у роботі можна технічно отримати більш оригінальний текст в "очах" Антиплагіату. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Наукові роботи Стандарт-класу орієнтуються під час написання на перевірку системою Антиплагіат, тому автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО України.
 • Преміум – це Стандарт + власний текст. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також Преміум-якість замовляють для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не може нормувати ніякий відсоток власного тексту). По закінченні виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіат чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.

 

В розділі Ціни на роботи наведені орієнтовні ціни на основні типи робіт у Стандарт-якості, тобто з врахуванням усіх ДСТУ і вимог ВАК.

 Точну ціну можна дізнатись, заповнивши заявку на замовлення чи оцінки вашої роботи.

Наш менеджер зателефонує вам в найкоротший термін та узгодить з вами ціну/якість, яка потрібна саме вам.

Під час виконання вашого замовлення ми користуємось всіма доступними найновітнішими програмними засобами:

 • Microsoft Windows 10 (64-Bit);
 • Microsoft Office 2019 (64-Bit);
 • CorelDRAW 2019 (64-Bit);
 • Corel Photo-Paint 2019 (64-Bit);
 • ABBYY FineReader 14;
 • ABBYY Screenshot Reader 14;
 • Adobe Acrobat Reader DC та іншими.

Основною робочою програмою є Microsoft Word 2019 (64-Bit). Всі роботи виконуються зі строгим дотриманням ДСТУ та вимог ВАК щодо стандартизації оформлення кожного типу роботи та техніки викладення матеріалу.

Ми постійно вдосконалюємо технології написання робіт та обробки замовлень

Нами розроблена унікальна технологія Стильового оформлення кожної роботи. Це значить, що кожна робота буде оформлена з використанням новітніх функцій MS Word 2016, Автоплану, Автонумерації сторінок та Стилів Word. Відповідно, будь-які зміни у оформленні роботи виконуються швидко і правильно в короткі строки.

Також нами розроблено систему автоматизації роботи у MS Word 2016 шляхом впровадження програмних кодів-макросів пошуку типових помилок у тексті їх коригування. Це дозволяє нам швидко та машинно-точно виконувати поставлені завдання за мінімальну ціну та з підвищеною якістю.

Більш детально про стандартизацію оформлення робіт ви можете прочитати нижче, а у розділі Наші роботи висвітлено зразки основних типів робіт, виконаних нашими авторами за минулі роки.

Процес оплати замовлень та інформування по СМС нами теж автоматизовано. Кожна подія стосовно замовника постійно інформується СМС-повідомленнями: надсилання реквізитів для оплати та контактів, отримання оплати, надсилання ознайомчого, повного чи іншого варіанта роботи замовнику, та інші сервісні СМС.

У своїй роботі ми не використовуємо ваші дані для розсилки реклами та інших інформаційних повідомлень та не передаємо їх третім особам

Також ми дотримуємось Політики повної конфіденційності під час роботи із нашими замовниками.

Виконану роботу ми доводимо до захисту і при бажанні замовника виконуємо необхідні доопрацювання. Детальніше про це описано у розділі Правила доопрацювання робіт. Також ви можете ознайомитись з правилами створення та обробки замовлення, які описано в розділі Як замовити наукову роботу.

Ми постійно вдосконалюємо технології написання робіт та обробки замовлень, оскільки від цього залежить швидкість  і якість виконання робіт, а, відповідно, і кількість постійних замовників.

Якщо у вас виникли запитання, ви можете зателефонувати чи написати листа до нас з розділу Контакти або пошукати відповіді в розділі FAQчасті запитання.

Стандарти написання та оформлення наукових робіт (ДСТУ, ГОСТ, ЕСКД)

Написання будь-якої наукової роботи має відповідати загальним вимогам до наукових робіт згідно з державними стандартами:

 • ДСТУ 2732:2004. "Діловодство й архівна справа. Терміни та визначення понять".
 • ДСТУ 3008:2015. "Звіти у сфері науки та техніки. Структура і правила оформлення".
 • ДСТУ 3017:2015. "Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять".
 • ДСТУ 3582:2013. (ISO 4:1984, NEQ; ISO 832:1994, NEQ). "Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою".
 • ДСТУ 3651-97. "Похідні одиниці фізичних величин міжнародної системи одиниць та позасистемні одиниці".
 • ДСТУ 6095:2009. (ГОСТ 7.88-2003, MOD). "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Правила скорочення заголовків і слів у заголовках публікацій".
 • ДСТУ 7093:2009. (ГОСТ 7.11-2004, MOD; ISO 832:1994, MOD). "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Скорочення слів і словосполук, поданих іноземними європейськими мовами".
 • ДСТУ 7157:2010. "Інформація та документація. Видання електронні. Основні види та вихідні відомості".
 • ДСТУ 8302:2015. "Інформація та документація. Бібліографічні посилання".
 • ГОСТ 7.0-84. "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічна діяльність. Основні терміни та визначення".
 • ГОСТ 7.1:2006. (ГОСТ 7.1-2003, IDT; ГОСТ 7.80:2007; ГОСТ 7.80-2000, IDT). "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання".
 • ГОСТ 7.12-93. "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Скорочення слів російською мовою. Загальні вимоги та правила".
 • ЕСКД. Загальні положення: ДСТУ ГОСТ 2.001:2006.
 • ЕСКД. Загальні вимоги до текстових документів: ГОСТ 2.105-95.
 • ЕСКД. Текстові документи: ГОСТ 2.106-96.
 • ЕСКД. Основні вимоги до креслень: ГОСТ 2.109-99.
 • ЕСКД. Позначення графічних матеріалів, правила їх нанесення на кресленнях: ГОСТ 2.306-68.

Оформлення бібліографічного апарату в наукових роботах

Список використаних джерел оформлюється згідно з вимогами ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Перелік джерел наводиться мовою оригіналу за ДСТУ та в алфавітному порядку. Скорочення оформлюються відповідно ДСТУ 3582:2013 «Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою. Загальні вимоги та правила».

Також, оформлення бібліографії наукових робіт відбувається відповідно до вимог Вищої атестаційної комісії (ВАК) України. Ці вимоги та правила полегшення проходження нормоконтролю при написанні всіх наукових робіт: публікацій, курсових, дипломних, дисертацій та інших наукових робіт можна побачити на офіційному порталі ВАК (vak.in.ua). Там же можна швидко та легко оформити "Список використаних джерел". Оформлення джерел на порталі vak.in.ua здійснюється згідно з вимогами щодо оформлення списку літератури, що описані у Бюлетені ВАК України, №5, 2009. Сьогодні стандарти, які було прийнято комісією широко використовуються у наукових колах України.

Оформлення блока References в деякий наукових роботах

Блок References (література латиницею) може бути присутнім у окремих типах наукових статей та тезах, якщо він указаний у вимогах до їх публікації. Перелік джерел наводиться повністю окремим блоком, повторюючи список літератури, наданий національною мовою, незалежно від того, є в ньому іноземні джерела чи немає. Якщо в списку є посилання на іноземні публікації, вони повністю повторюються у списку, наведеному у латиниці. Список References оформлюється згідно стандарту APA (American Psychological Association (APA) Style).

Оформлення робіт МАН

Оформлення наукових робіт МАН відбувається відповідно до вимог Малої академії наук України (МАН). Всі вимоги можна побачити на офіційному порталі МАН (http://man.gov.ua). Також на тому порталі можна ознайомитись із "Основними вимогами до учнівських робіт 2018", щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт до участі у конкурсі. У даному документі описана структура наукової роботи МАН. Кожна учнівська робота має бути  логічно побудована за певною структурою та мати наукове викладення матеріалу та власне практичне дослідження. Основними складовими структури роботи є такі:

 • Титульний аркуш;
 • Тези;
 • Зміст;
 • Перелік умовних позначень, символів, скорочень, термінів (за необхідності),
 • Вступ;
 • Основна частина;
 • Висновки;
 • Список використаних джерел;
 • Додатки (за необхідності).

Кожна наукова робота має ґрунтуватись на певній науковій базі, містити дані особисто проведених дослідів, спостережень чи пошуково-дослідної  роботи; результати їх обробки, аналізу та узагальнення; посилання на відповідні наукові джерела; та відображати власну позицію автора. Саме за таким сценарієм ми і стараємось виконувати всі наукові роботи для МАН. Багато наших робіт вийшло на  всеукраїнський рівень.

Якщо інформація у заявці суперечить існуючим нормативним актам, законам, ДСТУ, ВАК, методичним рекомендаціям – ваша заявка має вищий пріоритет, оскільки заповнена власноруч замовником і ви несете повну відповідальність за достовірність інформації при замовленні роботи.

Наші роботи перевіряються на наявність плагіату та власного тексту

Всі написані нами роботи тестуються на наявність плагіату та унікальність

У виконаній нами роботі плагіату не може бути навіть фізично, оскільки у виконаних роботах  скрізь використані посилання на використані джерела по ДСТУ. "Плагіат – привласнення авторства на чужий твір або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора" [Великий тлумачний словник сучасної української мови. — К.; Ірпінь; ВТФ "Перун", 2005. — С. 977.]

Насправді, причина звинувачення студента у плагіаті дуже проста – викладачам просто ліньки читати всі роботи, оскільки набагато легше протестувати на наявність "плагіату", і потім від студента ще щось вимагати. Натомість у виконаних роботах може бути наявність запозиченого тексту – а це різні речі. Наявність "плагіату" – це проблема не наша і не ваша, а викладача, точніше його небажання читати роботи студентів! Всі роботи пишуться по ДСТУ, ГОСТ і вимогах ВАК, які передбачають використання тексту із інших джерел у повному або частковому цитуванні. Відповідно для цього в більшості видів робіт й існує розділ "Список використаних джерел". Поміркуйте самі – не логічно виходить створювати ДСТУ із вимогами написання робіт по літературі і не допускати їх до захисту через наявність запозиченого тексту з тієї ж літератури.

Також в роботах ми перевіряємо коефіцієнт оригінальності, або коефіцієнт власного тексту

Даний коефіцієнт є показником, який показує, скільки в роботі використано власного тексту, тобто не взятого із джерел, а унікального, тобто не схожого на існуючий. Від студента ніхто не в праві вимагати певних відсотків, оскільки в Україні і світі не існує жодного ліцензійного програмного забезпечення, яке могло б адекватно і правильно визначити даний показник. Коефіцієнт оригінальності матеріалу є тільки орієнтовним показником, по якому можна побачити, чи працював студент із текстом, чи просто накопіював матеріалу з літературних джерел.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

ТОП

+Автореферат

Включений в пакет

+Презентація

Включена в пакет

+Анотації

Включені в пакет

  30 – 40 000 грн

від 30 днів

Замовити

Дипломна робота

ТОП

+Реферат (анотація)

Включений в пакет

+Презентація

Включена в пакет

+Рецензія, Відгук

Включені в пакет

  6 – 9 000 грн

від 3 – 5 днів

Замовити

Дипломна робота

ТОП

+Звіт із практики

Включений в пакет

  6 – 9 000 грн

від 3 – 5 днів

Замовити

Курсова робота

ТОП

+Презентація

Включена в пакет

  900 – 1500 грн

від 2 – 3 днів

Замовити

Наукова робота МАН

ТОП

+Презентація, Постер

Включені в пакет

+Рецензія, Відгук

Включені в пакет

  1800 – 2000 грн

від 2 – 3 днів

Замовити

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney
Оплата через Liqpay від ПриватБанку
Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)

Замовити роботу

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

vak.in.ua)Бюлетені ВАК України, №5, 2009

МАН (http://man.gov.ua)

Домашня сторінка - ДИПЛОМКА