Допомога захисникам: зроби свій внесок у захист України
Авторське агентство "ДИПЛОМКА"
Авторське агентство
"ДИПЛОМКА"
Україна
Call-center: Пн-Нд: 09.00-22.00
+38-044-247-02-30 +38-032-290-30-02 +38-093-955-10-00 +38-067-462-05-40 Зателефонуйте меніДопомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!
diplomka.in.ua
Ми цінуємо
Ваш час
Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір
Наші автори виконують роботи відповідно до існуючих норм і правил
Наші автори виконують роботи відповідно до існуючих норм і правил
Наша компанія виконує написання на замовлення авторських учнівських, студентських, післядипломних та інших наукових робіт на замовлення по всій Україні. Також ми працюємо для закладів вищої освіти СНГ.
Відповідно до існуючих норм і правил України щодо написання будь-яких наукових робіт, нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість. Кожну наукову роботу, хоч це реферат, хоч дисертація можна написати по-різному. При написанні можна врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і виконати роботу швидше і дешевше, також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту. Тому нами спеціально розроблено три ціни на кожну наукову роботу, щоб кожен замовник міг підібрати для себе саме те, що йому потрібно, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну діяльність автора. Ми отримуємо задоволення, коли замовник отримує саме те, чого він хоче від своєї наукової роботи.
Опишемо коротко кожен клас написання будь-яких наукових робіт:
В розділі Наші послуги наведені орієнтовні ціни на основні типи робіт у Стандарт-якості, тобто з врахуванням усіх ДСТУ і вимог. Точну ціну можна дізнатись, заповнивши заявку на замовлення чи оцінки вашої роботи. Наш менеджер зателефонує вам в найкоротший термін та узгодить з вами ціну/якість, яка потрібна саме вам.
Основною робочою програмою є Microsoft Word 2019 (64-Bit). Всі роботи виконуються зі строгим дотриманням ДСТУ та вимог ВАК щодо стандартизації оформлення кожного типу роботи та техніки викладення матеріалу.
Нами розроблена унікальна технологія Стильового оформлення кожної роботи. Це значить, що кожна робота буде оформлена з використанням новітніх функцій MS Word 2019, Автоплану, Автонумерації сторінок та Стилів Word. Відповідно, будь-які зміни у оформленні роботи виконуються швидко і правильно в короткі строки.
Також нами розроблено систему автоматизації роботи у MS Word 2019 шляхом впровадження програмних кодів-макросів пошуку типових помилок у тексті їх коригування. Це дозволяє нам швидко та машинно-точно виконувати поставлені завдання за мінімальну ціну та з підвищеною якістю.
Більш детально про стандартизацію оформлення робіт ви можете прочитати нижче, а у розділі Наші роботи висвітлено зразки основних типів робіт, виконаних нашими авторами за минулі роки.
Процес оплати замовлень та інформування по СМС нами теж максимально автоматизовано. Кожна подія стосовно замовника постійно інформується СМС-повідомленнями: надсилання реквізитів для оплати та контактів, отримання оплати, надсилання ознайомчого, повного чи іншого варіанта роботи замовнику, та інші сервісні СМС.
Список використаних джерел оформлюється згідно з вимогами ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Перелік джерел наводиться мовою оригіналу за ДСТУ та в алфавітному порядку. Скорочення оформлюються відповідно ДСТУ 3582:2013 «Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою. Загальні вимоги та правила».
Також, оформлення бібліографії наукових робіт відбувається відповідно до вимог Вищої атестаційної комісії (ВАК) України. Ці вимоги та правила полегшення проходження нормоконтролю при написанні всіх наукових робіт: публікацій, курсових, дипломних, дисертацій та інших наукових робіт можна побачити на офіційному порталі ВАК (vak.in.ua). Там же можна швидко та легко оформити "Список використаних джерел". Оформлення джерел на порталі vak.in.ua здійснюється згідно з вимогами щодо оформлення списку літератури, що описані у Бюлетені ВАК України, №5, 2009. Сьогодні стандарти, які було прийнято комісією широко використовуються у наукових колах України.
Блок References (література латиницею) може бути присутнім у окремих типах наукових статей, монографіях та тезах, якщо він указаний у вимогах до їх публікації. Перелік джерел наводиться повністю окремим блоком, повторюючи список літератури, наданий національною мовою, незалежно від того, є в ньому іноземні джерела чи немає. Якщо в списку є посилання на іноземні публікації, вони повністю повторюються у списку, наведеному у латиниці. Список References найчастіше оформлюється згідно стандарту APA (American Psychological Association (APA) Style).
Оформлення наукових робіт МАН відбувається відповідно до вимог Малої академії наук України (МАН). Всі вимоги можна побачити на офіційному порталі МАН (man.gov.ua). Також там можна ознайомитись із "Основними вимогами до учнівських робіт", щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт до участі у конкурсі. У даному документі описана структура наукової роботи МАН. Кожна учнівська робота має бути логічно побудована за певною структурою та мати наукове викладення матеріалу та власне практичне дослідження. Основними складовими структури роботи є такі:
Кожна наукова робота має ґрунтуватись на певній науковій базі, містити дані особисто проведених дослідів, спостережень чи пошуково-дослідної роботи; результати їх обробки, аналізу та узагальнення; посилання на відповідні наукові джерела; та відображати власну позицію автора. Саме за таким сценарієм ми виконуємо всі наукові роботи для МАН. Багато наших робіт вийшло на обласний та всеукраїнський рівень.
У виконаній нами роботі плагіату не може бути навіть фізично, оскільки у виконаних роботах скрізь використані посилання на використані джерела по ДСТУ 8302-2015. "Плагіат – привласнення авторства на чужий твір або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора" [Великий тлумачний словник сучасної української мови. Київ, Ірпінь; ВТФ "Перун", 2005. С. 977.]
Насправді, причина звинувачення студента у плагіаті дуже проста – викладачам просто ліньки читати всі роботи, оскільки набагато легше протестувати на наявність "плагіату", і потім від студента ще щось вимагати. Натомість у виконаних роботах може бути наявність запозиченого тексту – а це різні речі. Наявність "плагіату" – це проблема не наша і не ваша, а викладача, точніше його небажання читати роботи студентів! Всі роботи пишуться по ДСТУ і вимогах ВАК, які передбачають використання тексту із інших джерел у повному або частковому цитуванні. Відповідно для цього в більшості видів робіт й існує розділ "Список використаних джерел".
Поміркуйте самі – не логічно виходить створювати ДСТУ із вимогами написання робіт по літературі і не допускати їх до захисту через наявність запозиченого тексту з тієї ж літератури.
Даний коефіцієнт є показником, який показує, скільки в роботі використано власного тексту, тобто не взятого із джерел, а унікального, тобто не схожого на існуючий. Від студента ніхто не в праві вимагати певних відсотків, оскільки в Україні і світі не існує жодного ліцензійного програмного забезпечення, яке могло б адекватно і правильно визначити даний показник.
Коефіцієнт оригінальності матеріалу є тільки орієнтовним показником, по якому можна побачити, чи працював студент із текстом, чи просто накопіював матеріалу з літературних джерел.