Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / Послуги / ​Замовити дипломну роботу

Замовити дипломну роботу чи проєкт

Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, методичних рекомендацій та супровід до захисту

Замовити дипломну роботу чи проект

Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, методичних рекомендацій та супровід до захисту

Заповнення заявки Узгодження всіх вимог та термінів Початок написання наукової роботи

Обговоримо
ціну/якість

Починаємо 
написання

Залиште 
заявку

від 9 - 14 000 грн
       від 5 - 7 днів
       автор: викладач, аспірант

🛒 Замовити дипломну роботу

 ​Детальніше...

 ​Детальніше...

 додати файли
FileExample.pdf

* затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.

Найчастіші запитання:

Скільки коштує дипломна робота в 2024 році?

У нас можна купити якісну дипломну роботу за доступною ціною. Середня ціна роботи класу Стандарт для ЗВО на 90–100 сторінок коливається в межах 12 000–14 000 грн, на 50–60 сторінок – відповідно 9 000–12 000 грн. Дипломна робота для училища чи ліцею на 30–40 сторінок коштує 5-6 000 грн. Точна ціна написання дипломного проєкту залежить від складності теми, складності плану до роботи, терміну її виконання та необхідного показника Ціна/Якість. Чим раніше ви замовите дипломну роботу, тим меншою буде її вартість. Пакетне замовлення із презентацією, відгуком керівника, зовнішньою рецензією та доповіддю коштує дешевше.

Точну ціну саме вашого замовлення можна дізнатись, заповнивши заявку. Наш менеджер зателефонує вам та узгодить з вами необхідну складність, якість та вартість вашого проєкту.

Чи можна купити дипломну роботу в Києві?

Так, ми працюємо для студентів України та СНГ та пишемо дипломні роботи у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі і Харкові. А готову роботу ви можете отримати на електронну пошту де б ви не знаходились.

Чи можна замовити дипломну роботу швидко, без реєстрації?

Можна. Просто залиште заявку. Ми зателефонуємо вам якомога швидше.
Щодо термінів виконання, то замовлення виконується в середньому до 7–15 діб, але у нас можливо оформити термінове написання роботи за 1–3 дні з підвищенням вартості за терміновість.

Хто у вас пише дипломні роботи?

Всі наші автори є викладачами провідних ЗВО і мають науковий кандидатський чи докторський ступінь.

У вас можна замовити план (зміст) до дипломної роботи?

Так, написання будь-якої роботи починається із затвердження плану у вашого наукового керівника. Ми напишемо план для вас безкоштовно після внесення авансу за замовлення, потім підшукаємо необхідну літературу для реалізації дипломного дослідження та складемо план для затвердження у керівника.

Чи пишете ви дипломну по розділах?

Так, у нас є можливість написання поетапно, по розділах. Ви оплачуєте кожен розділ наперед, після чого ми виконуємо його та надсилаємо «Зразок дипломної для показу керівнику». У листі буде описано ключові моменти, щоб ви орієнтувались у специфіці процесу проведення наукового дослідження.

Чи можна замовити дипломний проєкт зі звітом з практики?

Так! Пакетне замовлення дипломного проєкту зі звітом з переддипломної практики має вартість фактично самої дипломної роботи за умови, що звіт з практики входить у контент дипломної записки, тобто вона буде написана на основі звіту.

Як відбувається оплата?

Не термінові роботи оплачуються в обсязі 50–100%. Термінові – 100%. Проводити оплату варто після узгодження з менеджером.

Чи можу я контролювати процес виконання замовлення?

Так, ви в будь-який момент можете дізнатися, на якому етапі знаходиться розробка дипломного дослідження та маєте змогу внести свої корективи і побажання.

Чи гарантуєте ви унікальність тексту дипломної роботи?

Так, кожна дипломна, написана нашими авторами є унікальною (авторською). Її пишуть спеціально для вас та по ваших вимогах і у Півпреміум- та Преміум-класі перевіряють на унікальність і звітують про дотримання відсотку власного тексту указаною програмою. Плагіату у вашій роботі просто бути не може, оскільки ми чітко дотримуємось ДСТУ 8302-2015 і вимог щодо написання наукових робіт.

Також, у нас є повні гарантії якісного написання дипломної та доведення її до захисту. Наша компанія офіційно працює з 2003 року за напрямком «Допоміжної діяльності у сфері освіти» та керується публічним договором. Весь процес замовлення захищений юридично.

Дипломна робота – це авторська наукова праця, яка виконується на завершальному етапі навчання. Її виконання дуже трудомісткий процес, він вимагає значних затрат вашого особистого часу. Найчастіше студентам не вистачає часу на написання дипломного проєкту. В кінці навчання часто вони або вже зайняті пошуками майбутньої роботи або вже працюють.
Ми допоможемо вам звільнити цей час для більш важливих і приємних моментів в житті  :)

Приклад дипломної роботи на замовлення

Замовити дипломну роботу чи проєкт в авторському Агентстві "ДИПЛОМКА" досить просто

Наші автори пишуть та оформлюють дипломні роботи строго по ДСТУ 8302-2015 та ваших вимогах

Кожна дипломна в середньому повинна містити 60–80 або 90–100 аркушів друкованого тексту, залежно від дисципліни та наукового рівня. Окрім власне записки (текстової частини) ми виконуємо графічну частину диплому та необхідні супутні роботи:

  • наукові статті для публікації;
  • тези для виступу на конференціях;
  • рецензію і відгук керівника для спрощення вашого захисту;
  • графічну презентацію, креслення на форматах та доповідь, які виконуються після написання тексту роботи.

Ми приймаємо замовлення в онлайн режимі, просто залиште заявку

В заявці необхідно вказати тему дипломної, термін її виконання та основні вимоги. За вашою заявкою буде підібрано автора відповідного профілю. Всі виконавці наукових робіт в нашому Агентстві – це провідні викладачі-фахівці з великим досвідом роботи найпрестижніших ЗВО на всій території України. Нами написано вже більше 57 000 теоретичних та практичних дипломних робіт та проєктів різної складності.

Ви можете замовити один розділ дипломної роботи

Частіше за все науковий керівник вимагає від студента поетапного написання дипломного проєкту. Ми зможемо написати для вас необхідний розділ, після чого ви затвердите його у свого керівника. Далі, за необхідності, ми виконаємо решту дипломної роботи. Є можливість оплачувати замовлення поетапно, що дуже зручно.

Гарантія на виконану роботу діє протягом всього терміну захисту

Ви можете в будь-який момент дізнатися, на якому етапі знаходиться виконання вашого диплому. Внесення правок відповідно до початкових завдань та ДСТУ здійснюється безкоштовно. Кожна робота супроводжується нашим автором до самого захисту. Якщо у вашого наукового керівника виникнуть певні корективи та побажання, ви можете передати їх нам для подальшого врахування.

Ми зробимо захист вашої дипломної роботи ще простішим

Оскільки кожна дипломна робота передбачає відкритий захист на засіданні державної екзаменаційної комісії, для вашої зручності та комфорту, автори Агентства "ДИПЛОМКА" додатково підготують графічну презентацію в Microsoft PowerPoint та доповідь для захисту.

Щоб робота була допущена до захисту, вона повинна бути затверджена завідувачем кафедри. Також обов’язково мають бути 2 рецензії спеціалістів відповідної кваліфікації. В цьому ми теж вам допоможемо ‒ підготуємо не лише дипломну записку, але і реферат до неї, відгук наукового керівника та необхідні рецензії.

Гарантії чесного та якісного написання дипломної роботи

Авторське агентство "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстроване та веде підприємницьку діяльність у відповідності із чинним Законодавством. Наше Агентство гарантує дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника. Ми несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання дипломної роботи та приймаємо оплату на офіційний банківський рахунок або в електронному кабінеті Банку – у нас укладений договір з ПриватБанком щодо проведення фінансових операцій та отримання коштів від замовника в процесі виконання заявки.

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.
Стандарт 🌟

Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по реальній літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде реальний. Жоден ДСТУ та ГОСТ в нашій державі та світі не передбачає норм кількості власного тексту. Відповідно, даний клас написання не нормує ніяких коефіцієнтів. Основною вимогою є дотримання ДСТУ 8302-2015. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО України.

Півпреміум 🌟🌟

Півпреміум – це Стандарт + власний текст 60%. Даний клас якості є "золотою серединою" між Стандартом та Преміумом. Оскільки Преміум на великих обсягах тексту матиме високу ціну, а Стандарт може бути занадто "простим" для вашого керівника, тому нами розроблений клас Півпреміум, за яким ми напишемо вам 60% власного тексту у вашій роботі і відзвітуємо перед вами за його дотримання. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву сервісу, яким буде перевірятись наукова робота. Або, якщо ви хочете мати роботу кращу за ДСТУ, але без суттєвої переплати.

Преміум 🌟🌟🌟

Преміум – це Стандарт + власний текст 80-85%. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також, Преміум-якість актуальна для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не нормує ніякий відсоток власного тексту). По закінченню виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіаризм чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.