Головна / Послуги / Замовити дипломну роботу

Замовити дипломну роботу (проект) Магістра або Бакалавра

Чітке дотримання ДСТУ, вимог ВАК та супровід до захисту

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA | RU

Заповнення заявки

Залиште заявку

Ми повідомимо вам точну ціну

Обговоримо ціну/якість

Внесення авансу

Починаємо написання

Дипломна робота – це авторська наукова праця, яка виконується на завершальному етапі навчання. За своїм науковим рівнем вона буває бакалаврською чи магістерською дипломною роботою.

Її виконання дуже трудомісткий процес, він вимагає значних затрат вашого особистого часу. Найчастіше студентам не вистачає часу на написання дипломного проекту. В кінці навчання часто вони або вже зайняті пошуками майбутньої роботи або вже працюють.

Ми допоможемо вам звільнити цей час для більш важливих і приємних моментів в житті 

Скільки коштує дипломна робота?

У нас можна недорого купити якісну дипломну роботу. Середня ціна роботи класу Стандарт для ЗВО на 90–100 сторінок коливається в межах 6000–9000 грн, на 50–60 сторінок – відповідно 5000–6000 грн. Дипломна робота для училища чи ліцею на 30–40 сторінок коштує 2–3000 грн. Точна ціна написання дипломного проекту залежить від складності теми, плану до роботи, терміну її виконання та необхідного показника Ціна/Якість. Чим раніше ви замовите дипломну роботу, тим меншою буде її вартість. Пакетне замовлення із презентацією, відгуком керівника, зовнішньою рецензією та доповіддю коштує дешевше.

Точну ціну саме вашого замовлення можна дізнатись, заповнивши заявку. Наш менеджер зателефонує вам та узгодить з вами необхідну складність, якість та вартість вашого проекту.

Скільки потрібно часу на написання дипломної роботи?

В середньому замовлення виконується до 7–15 діб, але у нас можливо оформити термінове написання роботи за 1–3 дні з підвищенням вартості за терміновість.

Дипломна робота

  ~ 5 000 – 9 000 грн

від 3-5 днів

автор: кандидат наук

+Реферат – безкоштовно

+Презентація – 500 грн

+Рецензія – 200 грн

Можна у вас замовити дипломну роботу в Києві?

Так, ми працюємо для студентів України та СНГ та пишемо дипломні роботи у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі і Харкові. В онлайн-режимі ви можете отримати готову роботу на пошту по всій Україні.

Хто у вас пише дипломні роботи?

Всі наші автори по даному типу робіт є викладачами провідних ЗВО і мають науковий ступінь кандидатів наук.

У вас можна замовити план (зміст) до дипломної роботи?

Так, написання будь-якої роботи починається із затвердження плану у вашого наукового керівника. Ми напишемо план для вас безкоштовно після внесення авансу за замовлення, потім підшукаємо необхідну літературу для реалізації дипломного дослідження та складемо план для затвердження у керівника.

Чи пишете ви дипломну по розділах?

Так, у нас є можливість написання поетапно, по розділах. Ви оплачуєте кожен розділ наперед, після чого ми виконуємо його та надсилаємо «Зразок дипломної для показу керівнику». У листі буде описано ключові моменти, щоб ви орієнтувались у специфіці процесу проведення наукового дослідження.

Чи можна замовити дипломний проект зі звітом з практики?

Так! Пакетне замовлення дипломного проекту зі звітом з переддипломної практики має вартість фактично самої дипломної роботи за умови, що звіт з практики входить у контент дипломної записки, тобто вона буде написана на основі звіту.

Як відбувається оплата?

Не термінові роботи оплачуються в обсязі 50–100%. Термінові – 100%. Проводити оплату варто після узгодження з менеджером.

Чи можу я контролювати процес виконання замовлення?

Так, ви в будь-який момент можете дізнатися, на якому етапі знаходиться розробка дипломного дослідження та маєте змогу внести свої корективи і побажання.

Чи гарантуєте ви унікальність тексту дипломної роботи?

Так, кожна дипломна, написана нашими авторами є унікальною (авторською). Її пишуть спеціально для вас та по ваших вимогах і у Премум-класі перевіряють на унікальність і звітують про дотримання відсотку власного тексту певною програмою. Плагіату у вашій роботі просто бути не може, оскільки ми чітко дотримуємось ДСТУ і вимог ВАК щодо написання наукових робіт.

Також, у нас є повні гарантії якісного написання дипломної та доведення її до захисту. Наша компанія офіційно працює з 2003 року у сфері «Допоміжної діяльності у сфері освіти» та керується публічним договором. Весь процес замовлення захищений юридично.

Приклад дипломної роботи на замовлення

Дипломна записка повинна мати таку логічну структуру:

 • титульний аркуш;
 • завдання для проектування чи дослідження;
 • анотація (короткі відомості про роботу: кількість сторінок, таблиць, додатків, використаних літературних джерел);
 • зміст;
 • перелік умовних позначень (лише за потреби);
 • вступ (викладення наукового обґрунтування актуальності обраної теми, її практичного та наукового значення, мету, об’єкт та предмет дослідження, відомості про апробацію отриманого наукового матеріалу та ін.);
 • основна частина (23 розділи: теоретичний, аналітично-дослідницький, проектно-рекомендаційний);
 • висновки;
 • список використаних джерел;
 • додатки (для деяких типів робіт).

Наші автори пишуть та оформлюють дипломні роботи строго по ДСТУ та ваших вимогах

Кожен диплом в середньому повинен містити 60–80 або 90–120 аркушів друкованого тексту, залежно від дисципліни та наукового рівня. Окрім власне записки, текстової частини ми виконуємо графічну частину диплому та необхідні супутні роботи:

 • наукові статті для публікації;
 • тези для виступу на конференціях;
 • рецензію і відгук керівника для спрощення вашого захисту;
 • графічну презентацію та доповідь, які виконуються після написання тексту роботи.

Замовити дипломну бакалавра чи магістра в авторському Агентстві "ДИПЛОМКА" досить просто

Ми приймаємо замовлення в онлайн режимі, просто залиште заявку

В заявці необхідно вказати тему дипломної, термін її виконання та основні вимоги. За вашою заявкою буде підібрано автора відповідного профілю. Всі виконавці наукових робіт в нашому Агентстві – це провідні викладачі-фахівці з великим досвідом роботи найпрестижніших ЗВО на всій території України. Нами написано вже більше 57 000 теоретичних та практичних дипломних робіт та проектів різної складності.

Ви можете замовити один розділ дипломної роботи

Частіше за все науковий керівник вимагає від студента поетапного написання дипломного проекту. Ми зможемо написати для вас необхідний розділ, після чого ви затвердите його у свого керівника. Далі, за необхідності, ми виконаємо решту дипломної роботи. Є можливість оплачувати замовлення поетапно, що дуже зручно.

Гарантія на виконану роботу діє протягом всього терміну захисту

Ви можете в будь-який момент дізнатися, на якому етапі знаходиться виконання вашого диплому. Внесення правок відповідно до початкових завдань та ДСТУ здійснюється безкоштовно. Кожна робота супроводжується нашим автором до самого захисту. Якщо у вашого наукового керівника виникнуть певні корективи та побажання, ви можете передати їх нам для подальшого врахування.

Ми зробимо захист вашої дипломної роботи ще простішим

Оскільки кожна дипломна робота передбачає відкритий захист на засіданні державної екзаменаційної комісії, для вашої зручності та комфорту, автори Агентства "ДИПЛОМКА" додатково підготують графічну презентацію в Microsoft PowerPoint та доповідь для захисту.

Щоб робота була допущена до захисту, вона повинна бути затверджена завідувачем кафедри. Також обов’язково мають бути 2 рецензії спеціалістів відповідної кваліфікації. В цьому ми теж вам допоможемо ‒ підготуємо не лише дипломну записку, але і реферат до неї, відгук наукового керівника та необхідні рецензії.

Ми пишемо дипломні роботи навіть для самих вибагливих наукових керівників (Економ / Стандарт / Преміум)

Під час роботи над проектом можна:

 • врахувати всі існуючі ДСТУ і рекомендації ВАК (Стандарт-клас);
 • можна написати роботу швидше і дешевше (Економ-клас);
 • також можна і вийти далеко за межі ДСТУ і написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту (Преміум-клас).

Тому, для задоволення потреб всіх замовників нами розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна/Якість, щоб кожен замовник міг обрати для себе необхідний рівень викладення матеріалу. Ми любимо, коли наш замовник отримує саме те, що він хоче!

Дипломна робота Економ-класу



 • спрощений варіант класу Стандарт;
 • стильове та графічне оформлення дипломної – строго по ДСТУ та методичці;
 • менша кількість фактично використаних джерел інформації;
 • підходить для ліцею, училища...

Дипломна робота Стандарт-класу



 • середній показник відношення Ціна/Якість;
 • стильове та графічне оформлення дипломної – строго по ДСТУ та методичці;
 • викладення матеріалу в дипломній – строго по ДСТУ та методичці;
 • реальний бібліографічний апарат;
 • коефіцієнт власного тексту по ДСТУ не нормується;
 • підходить для більшості замовників.

Дипломна робота Преміум-класу



 • Стандарт + власний текст;
 • стильове та графічне оформлення дипломної – строго по ДСТУ та методичці;
 • викладення матеріалу в дипломній – строго по ДСТУ та методичці;
 • реальний бібліографічний апарат;
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнту власного тексту;
 • підходить для замовників з досить вимогливими керівниками.

Гарантії чесного та якісного написання дипломної роботи

Авторське агентство "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстроване та веде підприємницьку діяльність у відповідності із чинним Законодавством. Наше Агентство гарантує дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника. Ми несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання дипломної роботи та приймаємо оплату на офіційний банківський рахунок або в електронному кабінеті Банку у нас укладений договір з ПриватБанком щодо проведення фінансових операцій та отримання коштів від замовника в процесі виконання заявки.

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney
Оплата через Liqpay від ПриватБанку
Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)

Замовити роботу

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Заповніть заявку Ми повідомимо вам точну ціну Внесення авансу