Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / ​Правила доопрацювання робіт

Правила доопрацювання наукових робіт

Ми виконуємо доопрацювання наших робіт відповідно до чинних правил

Правила доопрацювання наукових робіт

Ми виконуємо доопрацювання наших робіт відповідно до чинних правил

Агентство "DIPLOMKA" надає послуги з написання студентських та наукових робіт на замовлення, надаючи повну гарантію на виконання та доведення замовлення до захисту. Тим самим у нас передбачені безкоштовні та платні доопрацювання на умовах гарантії:

Термін доопрацювання залежить від складності роботи та наявності технічної можливості поставити доопрацювання до виконання у графік на певне число. Але ми стараємось виконувати безкоштовне доопрацювання максимально швидко, оскільки воно передбачене публічним договором надання послуг і ми не маємо права в ньому відмовити, якщо замовник дотримується всіх перелічених нижче правил, зокрема пунктів № 3, 4, 7, 9.

Мінімальні терміни доопрацювання робіт:

Доопрацювання можливе тільки після повної оплати замовлення, коли замовник отримав та проаналізував повний варіант роботи та висловив свої зауваження, якщо вони будуть до роботи як цілісного логічно завершеного наукового продукту.

Безкоштовне доопрацювання виконується тільки в межах наданого плану, в межах всіх існуючих стандартів, законів, нормативних актів та вимог:  ДСТУ, ГОСТ і вимог ВАК, умов, указаних у заявці і методичних рекомендаціях. Якщо інформація в методичних рекомендаціях суперечить даним із заявки на замовлення роботи –  заявка має вищий пріоритет.

Допрацювання є платним в таких випадках:

Доопрацювання не виконується взагалі, якщо вимоги замовника чи керівника відноситься до типу: "вся робота погана, йдіть переробляйте...". Вимоги повинні бути чіткими: "що не так...", "як повинно бути..." і "чому так повинно бути...".

Умови доопрацювання і бажаний термін його виконання приймаються тільки в електронному вигляді, залишивши заявку на доопрацювання роботи. В описі зауважень (або в самому файлі з роботою) обов'язково коротко, лаконічно та зрозуміло опишіть суть доопрацювання. Умови доопрацювання повинні бути викладені чітко по пунктах, по них же автор і виконуватиме доопрацювання. Звертаємо Вашу увагу, що текст не повинен містити образливі слова в бік автора і нашої організації. Також вимоги на доопрацювання приймаються у документі з роботою, прикріпленим до заявки, якщо керівник описав свої зауваження та побажання в ньому.

Ми не надаємо пояснень по техніці написання наукових робіт, програм, програмних кодів та ін. матеріалів. Наша задача – виконати роботу у відповідності з вашою заявкою, методичними рекомендаціями ДСТУ та вимогами ВАК. Замовник сам має право готуватись до захисту роботу.

Після узгодження терміну та вартості доопрацювання з виконавцем, дата виконання роботи буде узгоджена із замовником.

Так як кожна робота є індивідуальною і викладається із суб'єктивної точки зору автора, яка може не збігатися з думкою замовника, то це не означає, що робота низького рівня чи виконана не правильно. В написанні ми керуємось методичними рекомендаціями від замовника та чинними ДСТУ і вимогами ВАК.

Якщо замовник не надає методичні рекомендації при замовленні – ми виконуємо роботу по загальному ДСТУ та вимогах ВАК!

Якщо замовник не вказує сервіс перевірки на відсоток власного тексту (для робіт Півпреміум- і Преміум-класу), то доопрацювання по підвищенню унікальності саме під сервіс замовника є платним! Зазвичай ми працюємо з ліцензійним Антиплагіаризмом.

При оформленні доопрацювання, що не відповідає зазначеним пунктам – лист може не розглядатися співробітниками організації "DIPLOMKA".

Звертаємо Вашу увагу, що гарантія на виконану роботу діє впродовж всього періоду захисту роботи.

Ваші листи обробляються тільки в робочий час нашої компанії (Пн – Нд: 09.00 – 22.00).

Правила написання та оформлення саме вашої роботи ви можете прочитати у розділі Правила написання робіт. Там також є корисна інформація для студента щодо поняття та наявності плагіату в роботах, щодо коефіцієнта власного тексту та способів його перевірки.

Шановний замовнику! У нашому Агентстві всі проблеми можна вирішити. Пам'ятайте про це, будьте завжди тактовними, ввічливими і коректними. Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але в повній мірі успіх і здача роботи залежить тільки від Вас і суб'єктивності вашого керівника. Ми від щирого серця бажаємо Вам вдалої здачі вашої роботи і подальших успіхів!

Заповнення заявки на доопрацювання наукової роботи Узгодження всіх вимог та термінів доопрацювання Початок доопрацювання наукової роботи

Починаємо 
доопрацювання

Узгодимо 
вимоги

Залиште 
заявку

 ​Заявка на доопрацювання

 додати файли
FileExample.pdf

* затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.
Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.