Головна / Правила доопрацювання робіт

Правила доопрацювання наукових робіт

Ми виконуємо доопрацювання наших робіт відповідно до чинних правил

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA | RU

Агентство "DIPLOMKA" надає найкращі послуги по відношенню Ціна/Якість з написання студентських та наукових робіт на замовлення. Також ми надаємо повну гарантію на виконання та доведення замовлення до захисту.

Тим самим у нас передбачені безкоштовні та платні доопрацювання на таких умовах:

1. Термін доопрацювання залежить від складності роботи та наявності технічної можливості поставити доопрацювання до виконання у графік на певне число. Але ми стараємось виконувати безкоштовне доопрацювання максимально швидко, оскільки воно передбачене публічним договором надання послуг і ми не маємо права в ньому відмовити, якщо замовник дотримується всіх перелічених нижче правил, зокрема пунктів № 3, 4, 7, 9.

Мінімальні терміни доопрацювання робіт:

  • дисертацій – від 7 днів;
  • дипломних робіт – від 3-5 днів;
  • курсових, рефератів, наукових статей та ін. робіт середнього рівня складності – від 3 днів;
  • тез та інших малих робіт – від 1-2 днів.

2. Доопрацювання можливе тільки після повної оплати замовлення, коли замовник отримав та проаналізував повний варіант роботи та висловив свої вимоги до роботи як цілісного логічно завершеного наукового продукту.

3. Безкоштовне доопрацювання виконується тільки в межах наданого плану, в межах всіх існуючих стандартів, законів, нормативних актів та вимог:  ДСТУ, ГОСТ і вимог ВАК та умов, указаних у заявці і методичних рекомендаціях. Якщо інформація в методичних рекомендаціях суперечить даним із заявки на замовлення роботи –  заявка має вищий пріоритет.

В протилежному випадку доопрацювання є платним: якщо замовник змінює вимоги, план роботи, тему, складність і т. ін., якщо замовник чи керівник роботи хоче бачити викладення матеріалу зі своєї суб'єктивної точки зору. Іншими словами під платне доопрацювання підпадає все, що ми не знали перед початком виконання роботи. Зміна структури роботи, яка зачіпає контент роботи – підпадає під платне доопрацювання.

Доопрацювання не виконується взагалі, якщо вимоги замовника чи керівника типу: "вся робота погана, йдіть переробляйте...". Вимоги повинні бути чіткими: "що не так...", "як повинно бути..." і "чому так повинно бути...".

4. Умови доопрацювання і бажаний термін її виконання приймаються тільки в електронному вигляді. В листі обов'язково коротко, лаконічно та зрозуміло опишіть суть доопрацювання. Умови доопрацювання повинні бути викладені чітко по пунктах. Звертаємо Вашу увагу, що текст не повинен містити образливі слова в бік автора і нашої організації. Також вимоги на доопрацювання приймаються у документі замовлення, якщо керівник описав свої побажання в ньому.

5. Після узгодження терміну доопрацювання з виконавцем, дата виконання роботи буде узгоджена із замовником.

6. Так як кожна робота є індивідуальною і викладається із суб'єктивної точки зору автора, яка може не збігатися з думкою замовника, то це не означає, що робота низького рівня чи виконана не правильно. В написанні ми керуємось методичними рекомендаціями від замовника та чинними ДСТУ і вимогами ВАК.

7. Якщо замовник не надає методичні рекомендації при замовленні – ми виконуємо роботу по загальному ДСТУ та вимогах ВАК!

8. Ваші листи обробляються тільки під час режиму роботи нашої компанії (Пн – Нд: 09.00 – 22.00).

9. При оформленні доопрацювання, що не відповідає зазначеним пунктам – лист може не розглядатися співробітниками організації "DIPLOMKA".

10. Звертаємо Вашу увагу, що гарантія на виконану роботу діє впродовж всього періоду захисту роботи.

 

Правила написання та оформлення саме вашої роботи ви можете прочитати у розділі Правила написання робіт. Там також є корисна інформація для студента щодо поняття та наявності плагіату в роботах, щодо коефіцієнта власного тексту та способів його перевірки.

Ми не надаємо пояснень по техніці написання наукових робіт, програм, програмних кодів та ін. матеріалів. Наша задача – виконати роботу у відповідності з вашою заявкою, методичними рекомендаціями ДСТУ та вимогами ВАК. Замовник сам має право готуватись до захисту роботу.

Шановний замовнику! У нашому Агентстві всі проблеми можна вирішити. Пам'ятайте про це, будьте завжди тактовними, ввічливими і коректними. Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але в повній мірі успіх і здача роботи залежить тільки від Вас і суб'єктивності вашого керівника. Ми від щирого серця бажаємо Вам вдалої здачі вашої роботи і подальших успіхів!

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

ТОП

+Автореферат

Включений в пакет

+Презентація

Включена в пакет

+Рецензія, Відгук

Включені в пакет

  30 – 35 000 грн

від 30 днів

Замовити

Дипломна робота

ТОП

+Реферат (анотація)

Включений в пакет

+Презентація

Включена в пакет

+Рецензія, Відгук

Включені в пакет

  6 – 9 000 грн

від 3 – 5 днів

Замовити

Дипломна робота

ТОП

+Звіт із практики

Включений в пакет

  6 – 9 000 грн

від 3 – 5 днів

Замовити

Курсова робота

ТОП

+Презентація

Включена в пакет

  900 – 1500 грн

від 2 – 3 днів

Замовити

Наукова робота МАН

ТОП

+Презентація, Постер

Включені в пакет

+Рецензія, Відгук

Включені в пакет

  1800 – 2000 грн

від 2 – 3 днів

Замовити

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney
Оплата через Liqpay від ПриватБанку
Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)

Замовити роботу

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Домашня сторінка - ДИПЛОМКА