Детальніше...

Допомога захисникам: зроби с​вій внесок у захист України

RU

UA |

 Головна / Послуги / ​Замовити тези

Замовити тези для конференції

Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, вимог конференції та супровід до публікації

Замовити тези для конференції

Чітке дотримання ДСТУ 8302-2015, вимог конференції та супровід до публікації

Заповнення заявки Узгодження всіх вимог та термінів Початок написання наукової роботи

Обговоримо
ціну/якість

Починаємо 
написання

Залиште 
заявку

~ 400 - 800 грн / 2-3 ст.
       від 1 - 2 днів
       автор: викладач ЗВО

🛒 Замовити тези

 ​Детальніше...

 додати файли
FileExample.pdf

* затисніть ctrl, щоб додати декілька файлів

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.

Найчастіші запитання:

Як замовити написання тез на конференцію?

Для замовлення тез, достатньо заповнити  заявку в он-лайн режимі. У заявці укажіть вимоги щодо оформлення, надані конференцією та ваші побажання, ми їх обов'язково дотримаємось. Безкоштовному доопрацюванню підлягають всі дані заявки, ДСТУ та вимоги по оформленню тез.

Яка ціна тез у 2024 році?

Вартість тез для участі в науковій конференції залежить від обсягу, рівня (студентські/післядипломні) та класу (унікальності) роботи. Типові тези класу Стандарт коштують 200-250 грн за сторінку. Точну ціну саме вашої роботи можна дізнатись, заповнивши заявку.

Чи будуть дотримані всі стандарти по оформленню тез?

Так, ми дотримуємось вимог вашої конференції і ДСТУ 8302-2015 відносно оформлення, цитування та викладення матеріалу. Відповідно до указаного стандарту  (ДСТУ 8302, APA, IEEE, Гарвард, Чикаго і т.д.), автори додають посилання на використані джерела та формують бібліографічний апарат .

Можна зробити термінове замовлення тез за 1 день?

Так, ми можемо підготувати тези для виступу на конференції по ваших вимогах в короткі строки – до 1 дня без втрати якості роботи. Ціна за термінове замовлення буде вищою в 2 рази, а за півтермінове - в 1,5 рази.

Можна купити тези до дипломної роботи чи дисертації?

Так, ми можемо написати тези як окрему наукову роботу чи як супутню роботу на етапі захисту дипломної або кандидатської дисертації. В такому разі вигідніше оформити пакетне замовлення дипломної роботи або дисертації, вкзавши в примітках, що вам потрібні тези чи декілька тез, тоді ми зробимо на них знижку. 

Тези доповіді – це коротко сформульовані основні положення для виступу на конференції. Тези коротко узагальнюють результати проведеного авторського наукового дослідження, розкривають суть проведеної роботи та знайомлять слухачів з концепцією, основними ідеями, науковою позицією дослідника-доповідача.

Приклад тез на замовлення для участі в науковій конференції

Ми пишемо тези з дотриманням вказівок конференції та ДСТУ 8302-2015

Наші автори мають великий досвід наукової та дослідницької діяльності, тому напишуть для вас тези, які відповідатимуть усім необхідним вимогам та будуть затвердженні вашим науковим керівником. Ми працюємо лише з викладачами найпрестижніших ЗВО з різних міст України. Ми надаємо гарантію на всі написані роботи та, за необхідності, безкоштовно вносимо корективи та доопрацьовуємо замовлення. Процес написання регламентований "Правилами написання наукових робіт".

Тези доповіді повинні відповідати ряду вимог:

 • матеріал у тезах повинен бути викладений лаконічно та чітко;
 • невеликий об’єм роботи (2-4 друковані сторінки);
 • структура роботи повинна бути послідовною та логічною;
 • в роботі має використовуватися лише правильна термінологія;
 • тези повинні бути інформативними та максимально розкривати суть аналізованого проблемного напрямку дослідження.

У нас можна замовити авторські тези просто в онлайн-режимі

Не дивлячись на невеликий об’єм тез для конференції, часто можна зіткнутися з труднощами їх написання, оскільки в досить малому об’ємі тексту слід викласти результати своїх досліджень логічно та зрозуміло для всіх, щоб у слухачів конференції сформувалося повне та якісне уявлення про ваше дослідження. Не кожен науковець може донести до слухачів основну думку своєї роботи.

У нас можна купити тези тільки авторського виконання

Кожні тези пишуться індивідуально по вашій темі і вимогах. Всі роботи, написані нашим Агентством, є авторськими і унікальними та, за потреби,  перевіряються на коефіцієнт власного тексту. В результаті ви отримаєте якісно і логічно правильно написані тези доповіді з дотриманням указаних вимог до їх написання та оформлення.

В онлайн режимі можна оформити замовлення тез для конференції з будь-якого куточку України

Ви з однаковою легкістю зможете подати заявку на написання тез до конференції, незалежно від того, в якому регіоні ви мешкаєте. Заявку можна подати в он-лайн режимі в будь-який зручний для вас час. Після цього ми з вами зв’яжемось для уточнення всіх деталей замовлення та прорахуємо вартість замовлення. Якщо вам необхідно написати роботу терміново – це також можливо.

Ми напишемо тези в короткі строки

Якщо часу до конференції залишилося зовсім мало, а ви не встигли підготувати тези до своєї дипломної, дисертації чи іншої роботи, ми допоможемо швидко і якісно вирішити дану проблему. У нас можна замовити написання тез в найкоротші строки – за 1–2 дні. Ціна термінового замовлення буде трішки вищою, але все одно доступною для кожного. Термін виконання необхідно вказати при заповненні заявки.

Ми пишемо тези різних стандартів якості (Стандарт / Півпреміум / Преміум)

Ми пишемо тези для конференції різних стандартів якості для задоволення потреб всіх замовників. Нами розроблено три стандарти якості (Стандарт / Півпреміум / Преміум), щоб кожен міг підібрати для себе саме ту якість роботи, яка йому потрібна, не переплачуючи зайві кошти за не потрібний контент. Наприклад, звичайні студентські тези на онлайн-конференцію та тези кандидата наук в супроводі дисертації матимуть абсолютно різну складність тексту, наукове викладення матеріалу та ціну. Ми любимо, коли замовник отримує тези, які потрібні саме йому!

Тези на конференцію

Преміум-класу

 • Стандарт + власний текст від 80-85%;
 • стильове та графічне оформлення тез – строго за вимогами конференції;
 • викладення матеріалу в тезах – строго ​за вимогами конференції;
 • реальний список  використаних джерел за ДСТУ 8302-2015;
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнта власного тексту;
 • підходить для вибагливих керівників та післядипломних і зарубіжних конференцій.

Тези на конференцію

Півпреміум-класу

 • Стандарт + власний текст від 60%;
 • стильове та графічне оформлення тез – строго ​за вимогами конференції;
 • викладення матеріалу в тезах – строго ​за вимогами конференції;
 • реальний список  використаних джерел за ДСТУ 8302-2015;
 • звітуємо за дотримання указаного коефіцієнта власного тексту;
 • підходить для вибагливих керівників та післядипломних і зарубіжних конференцій.

Тези на конференцію

Стандарт-класу

 • середній показник відношення Ціна/Якість;
 • стильове та графічне оформлення тез – строго ​за вимогами конференції;
 • викладення матеріалу в тезах – ​строго за вимогами конференції;
 • реальний список використаних джерел за ДСТУ 8302-2015;
 • коефіцієнт власного тексту за ДСТУ 8302 не нормований;
 • підходить для більшості конференцій. Більшість конференцій не вказують відсоток власного тексту.

Гарантії чесної та якісної підготовки тез для конференції

Компанія "ДИПЛОМКА" – офіційно зареєстрована організація, яка працює на ринку надання послуг у сфері освіти з 2003 року. Ми несемо юридичну відповідальність під час написання тез для конференції та інших видів робіт. Ми приймаємо оплату на офіційний банківський рахунок або в електронному кабінеті Банку. У нас укладений договір з ПриватБанком щодо проведення фінансових операцій та отримання коштів від замовника в процесі написання тез та інших видів робіт.

Ми цінуємо кожного нашого замовника і завжди підбираємо індивідуальний підхід. Виконуючи замовлення, ми враховуємо ваші побажання, щоб ви почували себе спокійно та впевнено на конференції. Наше Агентство гарантує дотримання " Політики конфіденційності" та повну анонімність даних замовника!

Спасибо! Ваше сообщение отправлено.
Отправка не удалась. Пожалуйста, исправьте ошибки и попробуйте еще раз.
Стандарт 🌟

Стандарт – типовий середній показник відношення Ціна/Якість. В роботі Стандарт-класу будуть враховані всі ДСТУ, вимоги для даного типу робіт і вимоги ВАК. Наукова робота буде написана по реальній літературі, посилання будуть проставлені по всій роботі, список використаних джерел у науковій роботі буде реальний. Жоден ДСТУ та ГОСТ в нашій державі та світі не передбачає норм кількості власного тексту. Відповідно, даний клас написання не нормує ніяких коефіцієнтів. Основною вимогою є дотримання ДСТУ 8302-2015. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Автори намагаються використовувати в процесі виконання максимальну кількість фактичних джерел. Якщо ваш керівник НЕ акцентував увагу на дотриманні в роботі якогось певного відсотка власного тексту і НЕ указував сервіс для перевірки даного показника, то даний тип роботи підійде саме для вас. Такий тип робіт підходить для найбільшої кількості ЗВО України.

Півпреміум 🌟🌟

Півпреміум – це Стандарт + власний текст 60%. Даний клас якості є "золотою серединою" між Стандартом та Преміумом. Оскільки Преміум на великих обсягах тексту матиме високу ціну, а Стандарт може бути занадто "простим" для вашого керівника, тому нами розроблений клас Півпреміум, за яким ми напишемо вам 60% власного тексту у вашій роботі і відзвітуємо перед вами за його дотримання. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву сервісу, яким буде перевірятись наукова робота. Або, якщо ви хочете мати роботу кращу за ДСТУ, але без суттєвої переплати.

Преміум 🌟🌟🌟

Преміум – це Стандарт + власний текст 80-85%. Даний клас якості передбачає підвищення коефіцієнта власного тексту шляхом написання власного тексту, перефразування тексту, використання максимальної кількості джерел інформації. Це вимагає високої кваліфікації автора та великої кількості часу. Переважний відсоток ціни за таку роботу нараховується за величину власного тексту та "серйозність" сервісу, яким буде відбуватись перевірка даного показника. Стильове та графічне оформлення – строго по ДСТУ. Такий тип робіт підходить для ЗВО України, СНГ та цивілізованого світу, які вказують мінімальний прохідний відсоток власного тексту та назву програмного забезпечення, яким буде перевірятись наукова робота. Також, Преміум-якість актуальна для наукових статей, дипломних робіт, дисертацій та робіт МАН, якщо цього вимагає викладач (хоча і не зовсім законно, оскільки ДСТУ та жоден нормативний документ не нормує ніякий відсоток власного тексту). По закінченню виконання роботи у Преміум-якості ми завжди надаємо звіт системи Антиплагіаризм чи іншої, чим доводимо замовникові наявність власного тексту в науковій роботі.