Головна / Послуги / Замовити дипломну роботу зі знижкою

Замовити дипломну роботу чи проект зі знижкою

презентація, реферат, рецензія, відгук, доповідь безкоштовно

Чітке дотримання ДСТУ, вимог ВАК та супровід до захисту

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA | RU

Заповнення заявки

Залиште заявку

Ми повідомимо вам точну ціну

Обговоримо ціну/якість

Внесення авансу

Починаємо написання

Дипломний проект – це кваліфікаційна авторська науково-дослідна робота, яка виконується студентом-випускником на завершальному етапі навчання. Дипломний проект виконується під керівництвом наукового керівника та захищається відкрито при атестаційній комісії. Вона є підсумком всього навчання студента.

Ми допоможемо вам з розробкою якісного дипломного проекту за доступною ціною на умовах Акції пакетного замовлення диплому "під ключ" 

Скільки коштує дипломна робота "під ключ" з повним пакетом?

Середня ціна замовлення дипломної роботи по Акції (із презентацією, рефератом, зовнішньою рецензією, відгуком керівника та доповіддю до презентації) класу Стандарт на 90–100 сторінок коливається в межах 6000–9000 грн, на 50–60 сторінок – відповідно 5000–6000 грн. Вартість написання саме вашого дипломного проекту "під ключ" залежить від складності теми, терміну його виконання, плану до роботи та показника Ціна/Якість.

Також, чим раніше ви зробите пакетне замовлення дипломної роботи, тим меншою буде її вартість. Пакетне замовлення диплому завжди матиме нижчу ціну, аніж окремі замовлення всіх складових проекту.

Точну ціну саме вашої дипломної роботи можна дізнатись, заповнивши заявку. Ми зателефонуємо вам та узгодимо необхідну складність, якість та вартість вашого проекту.

Дипломна робота

  ~ 5 000 – 9 000 грн

від 3-5 днів

автор: кандидат наук

+Реферат

+Презентація

+Рецензія

У вас можна замовити в Києві недорогу дипломну роботу?

Так, наша Компанія працює для студентів України та СНГ. Ми пишемо дипломні роботи у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі та Харкові. Акційну дипломну роботу вам буде простіше замовити в онлайн-режимі та отримати її на електронну пошту по всій Україні.

У вас можна спершу замовити план (зміст) до дипломної роботи?

Так, перед написанням будь-якої роботи потрібно мати план, затверджений у вашого дипломного керівника. План (зміст) обов'язково потрібен, оскільки гарантії безкоштовного доопрацювання діють в межах наданого плану. Його ви можете скласти зі своїм керівником або ми можемо написати вам точний план по вашій темі, але після узгодження ціни та внесення авансу за виконання замовлення.

Чому дипломна робота чи проект "під ключ" коштує дешевше?

Все дуже просто: так склалось у нашому світі, що оптове замовлення є дешевшим та швидшим, аніж окреме написання дипломної та всіх супутніх робіт. В оптовому замовленні весь пакет рахується, як одна робота, її пише один автор та витрачає на весь проект менше власного часу.

Хто у вас пише дипломні роботи та робить презентації до них?

Всі наші автори по дипломних є викладачами провідних ЗВО України і мають науковий ступінь кандидатів наук.

Чим вигідне замовлення дипломної роботи по Акції?

Акційне (пакетне) замовлення вигідне тим, що ви отримуєте фактично за ті самі кошти не тільки саму дипломну записку, а й графічну презентацію до неї в PowerPoint та доповідь для захисту, рецензію, відгук та реферат (анотацію). В будь-якому випадку всі ці супутні роботи вам будуть потрібні для допущення до захисту. Тому пакетне замовлення диплому є суттєво вигіднішим.

Як я отримаю дипломну роботу?

Ми надішлемо логічно завершений проект вам на електронну адресу, яку ви укажете в заявці. Спершу ми надсилаємо вам «Ознайомчий варіант». У листі буде описано ключові моменти написання роботи. Потім, після повної оплати, ми надсилаємо весь пакет замовлення, який ви указали в заявці.

Як відбувається оплата замовлення?

Не термінові пакетні замовлення оплачуються в обсязі 50–100%. Термінові – 100%. Вартість всього акційного дипломного проекту рахується за весь пакет.

Чи можна контролювати процес виконання замовлення?

Так, звісно, ви в будь-який момент можете дізнатися, на якому етапі знаходиться розробка дипломного проекту.

Ви гарантуєте унікальність текстового контенту дипломної роботи?

Так, кожна дипломна, написана нашими авторами є унікальною та авторською. Її пишуть спеціально для вас, враховуючи вимоги та методичні рекомендації. Роботи Премум-класу перевіряють на унікальність і звітують про дотримання коефіцієнту власного тексту заявленого вами. Плагіату у наших дипломних роботах фізично бути не може, оскільки ми чітко дотримуємось ДСТУ і вимог ВАК щодо написання наукових робіт.

Окрім того, у нас діють повні гарантії якісного написання дипломних проектів та доведення їх до захисту. Наше Агентство офіційно працює з 2003 року у сфері «Допоміжної діяльності у сфері освіти» та керується публічним договором. Весь процес замовлення захищений юридично. У нас можна купити якісну авторську дипломну роботу за доступною ціною!

Приклад оформлення пакетного замовлення дипломної роботи з презентацією

Кожен дипломний проект складається з таких частин:

 • титульний аркуш;
 • завдання до проекту;
 • анотація, реферат (стислі відомості про дослідження: кількість сторінок, додатків, використаних наукових джерел);
 • зміст;
 • перелік умовних позначень (за необхідності);
 • вступ (викладення актуальності обраної теми диплому, її практичного значення, мети, об’єкту та предмету дослідження, відомостей щодо апробації наукового дослідження);
 • основна частина (теоретичний, аналітично-дослідницький та проектно-рекомендаційний розділи);
 • висновки;
 • список використаних джерел;
 • додатки;
 • графічна частина.

Наші автори розробляють дипломні проекти строго по ДСТУ, ВАК та ваших вимогах

Окрім текстової частини ми виконаємо графічну частину до диплому по Акції та всі необхідні супутні роботи:

 • графічну презентацію та доповідь;
 • рецензію і відгук наукового керівника для спрощення вашого захисту;
 • наукові статті для публікації;
 • тези для виступу на конференціях.

Авторське Агентство "ДИПЛОМКА" виконає ваш  дипломний проект "під ключ"

Щоб захистити роботу успішно, не достатньо просто вивчити обрану тему, провести аналіз наукових джерел та виконати авторське дослідження, студент-випускник повинен виконати ряд додаткових робіт до здачі диплому. Щоб ви комфортно почували себе на захисті, наші автори виконають для вас додаткові супутні роботи, що входять до Акційного пакету дипломної роботи. Ми підготуємо для вас диплом, а реферат до нього, презентацію, доповідь та рецензію ви отримаєте у подарунок. Всі роботи буде виконано в одному стилі одним автором на найвищому рівні якості. В заявці необхідно вказати всі додаткові роботи до дипломного проекту по ДСТУ.

Оформивши пакетне замовлення, ви отримаєте реферат до дипломної роботи у подарунок

Реферат або анотація до диплому – це його візитна картка, яка повинна відобразити всю суть проробленої роботи студентом-випускником. Анотація повинна відповідати ряду вимог, щоб вдало презентувати вашу роботу на захисті перед комісією.

Весь пакет дипломного проекту писатиме один автор. Він професійно підготує анотацію до нього, не пропустивши важливих моментів та результатів проведеного дослідження. Диплом і анотація пишуться в єдиному стилі. Анотація розкриватиме основну суть вашого диплому, але при цьому не буде просто уривками з нього.

Наші автори мають багаторічний досвід написання наукових робіт, ми грамотно та якісно оформимо анотацію до вашого диплому. Ми пишемо тільки інформативні та змістовні анотації, без загальних фраз, з конкретними фактами. В анотації важливо чітко дотримуватись логічної послідовності викладення матеріалу з розкриттям актуальності обраної теми дослідження. Анотація пишеться на найвищому рівні якості.

Зробивши пакетне замовлення ви не просто зекономите свої кошти і отримаєте анотацію у подарунок, а й значно заощадите свій час, який би витратили на детальне вивчення диплому та формування його стислого змісту.

В акційний пакет замовлення входить доповідь та графічна презентація, яка доступно відображає суть дипломного проекту

Наші автори допоможуть вам максимально ефективно підготуватися до відкритого публічного захисту. До кожного акційного диплому ми готуємо презентабельну презентацію, яка візуально підкріплює вашу усну доповідь. Презентація включає графічні зображення, таблиці, схеми, діаграми та ін. В результаті, виступ на захисті відбувається яскраво та успішно, що високо цінять члени атестаційної комісії.

Для спрощення рецензування проекту, в пакет замовлення включено рецензію та відгук наукового керівника

Ми виконаємо для вас рецензію у подарунок за умови пакетного замовлення дипломної роботи. Зовнішня рецензія є обов’язковою умовою для допущення дипломної роботи до захисту. Ми економимо час та кошти замовника, додаючи рецензію з відгуком керівника. Вам не потрібно шукати рецензента для рецензування дипломної, він у нас вже є!

Ми розробляємо дипломні проекти навіть для самих вибагливих наукових керівників (Економ / Стандарт / Преміум)

Під час розробки проекту можна:

 • врахувати всі діючі ДСТУ і рекомендації ВАК (Стандарт-клас);
 • написати роботу у спрощеному варіанті (Економ-клас);
 • розробити дипломний проект з високим коефіцієнтом власного тексту (Преміум-клас).

Тому, для задоволення потреб всіх замовників ми виконуємо роботи саме з тим відношенням Ціна/Якість, яке потрібне саме вам. У нас кожен замовник може обрати для себе необхідний рівень якості контенту!

Дипломний проект Економ-класу



 • спрощений варіант класу Стандарт;
 • стильове та графічне оформлення дипломного проекту – строго по ДСТУ та методичних рекомендаціях;
 • менше фактично використаних джерел інформації;
 • підходить для ліцею, училища...

Дипломний проект Стандарт-класу



 • середній показник відношення Ціна/Якість;
 • стильове та графічне оформлення дипломного проекту – строго по ДСТУ та методичці;
 • структура дипломного проекту – строго по ДСТУ та методичці;
 • справжній бібліографічний апарат;
 • відсоток власного тексту по ДСТУ не вимірюється;
 • підходить для більшості ЗВО.

Дипломний проект Преміум-класу



 • Стандарт + власний текст;
 • стильове та графічне оформлення дипломного проекту – строго по ДСТУ та методичних рекомендаціях;
 • структура дипломного проекту – строго по ДСТУ та методичці;
 • справжній бібліографічний апарат;
 • звітуємо за дотримання указаного відсотка власного тексту;
 • підходить для замовників з вимогливими керівниками.

Гарантії чесного та якісного написання недорогої дипломної роботи

Авторське агентство "ДИПЛОМКА" офіційно зареєстроване та веде підприємницьку діяльність у відповідності із чинним Законодавством. Ми гарантуємо дотримання політики конфіденційності та повну анонімність даних замовника та несемо повну юридичну відповідальність перед замовником під час написання дипломних та всіх інших робіт. Це дозволяє нам приймати оплату на банківський рахунок або в електронному кабінеті ПриватБанку.

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney
Оплата через Liqpay від ПриватБанку
Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)

Замовити роботу

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Заповніть заявку Ми повідомимо вам точну ціну Внесення авансу