Головна / Як замовити наукову роботу?

Як замовити наукову роботу ?

Не знаєте, як оформити замовлення на сайті! Ми вам допоможемо

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Сall-Center (Гаряча лінія)

Ми працюємо по Україні та СНГ!

Call-center: Пн-Нд:  09.00-22.00

UA / RU

Компанія "DIPLOMKA" (офіційний сайт diplomka.in.ua) надає послуги всім категоріям населення в сфері освіти. На нашому сервісі ви можете замовити всі види студентських, учнівських та інших видів наукових робіт. Ми працюємо виключно в он-лайн режимі та приймаємо заявки 24/7/365. Опрацювання заявки та узгодження з вами всіх нюансів можливе тільки в робочий час нашої компанії: (Пн – Нд: 09.00 – 22.00).

У нас ви зможете замовити наступні види робіт:

Під час заповнення форми замовлення потрібно указати необхідну якість роботи (Економ / Стандарт / Преміум).

Нашою компанією розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна / Якість. Кожну наукову роботу, хоч це реферат, хоч дисертація можна написати по-різному: можна врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і виконати роботу швидше і дешевше, також можна написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту, вийшовши за межі існуючих Стандартів України (ДСТУ, ГОСТ і ВАК). Нами спеціально розроблено три класи по відношенню Ціна / Якість, щоб кожен замовник зміг підібрати для себе саме те, що йому потрібно, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну роботу. Більш детальніше класи написання будь-яких наукових робіт та стандарти оформлення описано у розділі Правила написання робіт.

Більш популярні та вигідні пакетні кейси замовлень можна подивитись нижче.

Процес замовлення роботи досить простий та мінімально бюрократичний :)

Для замовлення оригінальної авторської роботи вам достатньо заповнити форму замовлення нової роботи. Також у нас на сайті можна безкоштовно оцінити роботу. На сайті компанії "DIPLOMKA" (diplomka.in.ua) часто діють різні акції та знижки на роботи.

Процес оформлення замовлення має наступну послідовність:

  Ви заповнюєте форму замовлення нової роботи на сайті.

  Наш менеджер вам зателефонує та узгодить з вами вартість, можливість, строки та інші умови виконання роботи.

  Ви вносите аванс в розмірі 50 -100% на наш банківський рахунок або будь-яким іншим електронним переказом (Web-Money, оплата картками в онлайн-чаті, Приват-24, POS-термінали...).

  Робота стає у чергу до  виконавця, і буде виконана до числа, вказаного у формі замовлення, але не пізніше 20-22.00 цього числа.

  Після виконання роботи ми вас повідомимо по СМС та надішлемо ознайомчий варіант роботи на  електронну адресу, указану у формі замовлення.

  Ви проводите повну оплату роботи і ми надсилаємо вам на пошту повний варіант замовлення та інформуємо по СМС.

  Для всіх замовників доступні виправлення, як безкоштовні, так і платні. Доопрацювання роботи доступні для вас на загальних умовах на протязі всього захисту роботи (не обмежені у часі). Гарантія постійно діє на наш авторський матеріал.

Загальні правила написання наукових робіт

Внести передоплату або оплатити роботу повністю Вам буде зручно через банк (реквізити для оплати можете завантажити на сайті в розділі Способи оплати замовлення). Оплачувати виконану роботу потрібно своєчасно.

Готова робота надається в електронному вигляді після 100% оплати. Сума договору не змінюється, якщо протягом терміну виконання замовлення замовник не вносив коректив, які змінюють структуру, строки і складність виконання замовлення.

У виняткових випадках ми можемо розглянути повернення грошових коштів клієнту в разі невиконання зазначених вимог на умовах Договору надання послуг. У цьому випадку ви повідомляєте нас, і  ми розглядаємо можливість повернення будь-якої суми грошей. Повернення також може бути відхилене з поясненням причини відмови. Повернення буде здійснено таким же способом, яким була проведена оплата за замовлення. За системою оплати Web-Money та за допомогою пластикових карток Visa і MasterCard також передбачений функціонал повернення грошових коштів замовнику.

Увага! Всі претензії по роботі приймаються протягом усього терміну здачі роботи. У цей період здійснюється безкоштовне доопрацювання вашого замовлення в межах вимог, указаних у формі замовлення. Якщо Ви не надаєте методичні вказівки при замовленні, то ми виконуємо роботу по загальному ДСТУ та вимогах ВАК!

Виконану роботу ми доводимо до захисту і при бажанні замовника виконуємо необхідні доопрацювання. Доопрацювання роботи можуть бути платними і безплатними. Детальніше про це описано у розділі Правила доопрацювання робіт. Ми також маємо повне право відмовити замовнику у платному доопрацюванні з обґрунтуванням причини відмови.

 

В усіх наших роботах ми  перевіряємо коефіцієнт власного тексту.

Він є показником, що показує, скільки в роботі використано власного тексту, тобто не взятого із джерел, а перефразованого, унікального. Але, знову ж таки, від студента ніхто не в праві вимагати якихось певних відсотків, тому що даний показник не нормується жодним нормативним актом України. Коефіцієнт оригінальності є тільки орієнтовним показником, по якому можна побачити, чи працював студент із текстом, чи просто скопіював матеріал з чужої роботи.

 

Актуальні ціни на роботи ви можете подивитись тут.

Оцінити роботу по ваших вимогах можна тут.

Найпопулярніші пакетні замовлення зі знижкою

Дисертація

+Автореферат

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  15-25 000 грн.

від 30 днів

Замовити

Дипломна робота

+Реферат (анотація)

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  4 000-7 000 грн.

від 3-5 днів

Замовити

Дипломна робота

+Звіт із практики

Безкоштовно

  4 000-7 000 грн.

від 3-5 днів

Замовити

Курсова робота

+Презентація

Безкоштовно

  900-1500 грн.

від 2-3 дні

Замовити

Наукова робота МАН

+Презентація

Безкоштовно

  900-1500 грн.

від 2-3 дні

Замовити

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень відбувається без перерви та вихідних!

Захищене SSL з'єднання Оплата картками Visa Оплата картками MasterCard Оплата через систему Приват24 Переказ на гаманець WebMoney Оплата через Liqpay від ПриватБанку Оплата банківським переказом по Україні

Агентство DIPLOMKA – написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Оплатити

Сall-Center (Гаряча лінія)