Головна / Правила оформлення замовлення

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Від правильності створення заявки на сайті залежить точність виконання замовлення

Авторське агентство "ДИПЛОМКА"

Допомога в написанні наукових робіт учням, студентам і викладачам!

Ми працюємо чесно та відкрито, офіційно зареєстровані та маємо договір

Ми працюємо для студентів по всій Україні!

Call-center:   Пн - Нд: 09.00 - 20.00

+38-044-247-02-30 Київ

+38-032-290-30-02 Львів

+38-093-955-10-00 Life:)

+38-067-462-05-40 Київстар

Сall-Center

Компанія авторів "DIPLOMKA" (офіційний сайт diplomka.in.ua) надає послуги всім категоріям населення по написанню студентських та інших наукових робіт на замовлення.

У нас ви зможете замовити наступні види робіт:

Кожну наукову роботу можна виконати з різною якістю ціною (Економ / Стандарт / Преміум). Нашою компанією розроблено три класифікатори щодо відношення Ціна / Якість. Кожну наукову роботу, хоч це реферат, хоч дисертація можна написати по-різному: можна врахувати всі існуючі ДСТУ, можна зекономити час і виконати роботу швидше і дешевше, також можна написати роботу з високим коефіцієнтом власного тексту, вийшовши за межі існуючих Стандартів України (ДСТУ і ВАК). Нами спеціально розроблено три класи по відношенню Ціна / Якість, щоб кожен замовник зміг підібрати для себе саме те, що йому потрібно, не переплачуючи зайві кошти за непотрібну роботу. Більш детальніше класи написання будь-яких наукових робіт та стандарти оформлення описано у розділі Правила написання робіт.

Більш популярні та вигідні пакетні кейси замовлень можна подивитись нижче.

Процес замовлення роботи досить простий та мінімально бюрократичний :)

Для замовлення оригінальної авторської роботи вам достатньо заповнити форму замовлення. Також через цю форму можна безкоштовно оцінити роботу. На сайті компанії "DIPLOMKA" (diplomka.in.ua) часто діють різні акції та знижки на роботи.

Процес замовлення має наступну послідовність:

  Ви заповнюєте форму замовлення на сайті

  Наш менеджер вам зателефонує та узгодить з вами вартість, можливість, строки та інші умови виконання роботи

  Ви вносите аванс в розмірі 50-100% на наш банківський рахунок або будь-яким іншим електронним переказом (Web-Money, оплата картками в онлайн-чаті, Приват-24, POS-термінали...)

  Робота стає у чергу до конкретного виконавця і буде виконана до терміну, вказаного у формі замовлення, але не пізніше цього числа 20.00

  Після виконання роботи ми повідомимо вас по СМС та надішлемо ознайомчий варіант роботи на  електронну адресу, указану у формі замовлення

  Ви проводите повну оплату роботи і ми надсилаємо вам на пошту повний варіант замовлення та інформуємо по СМС.

  Безкоштовні та платні доопрацювання роботи доступні для вас на загальних умовах на протязі всього захисту роботи (не обмежені у часі). Гарантія постійно розповсюджується на наш авторський матеріал.

Загальні правила виконання замовлення

Внести передоплату або оплатити роботу повністю Вам буде зручно через банк (реквізити для оплати можете завантажити на сайті в розділі Способи оплати замовлення). Оплачувати виконану роботу потрібно своєчасно.

Готова робота надається в електронному вигляді після 100% оплати. Сума договору не змінюється, якщо протягом терміну виконання замовлення замовник не вносив коректив, які змінюють структуру, строки і складність виконання замовлення.

У виняткових випадках ми можемо розглянути повернення грошових коштів клієнту в разі невиконання зазначених вимог на умовах Договору надання послуг. У цьому випадку ви повідомляєте нас, і  ми розглядаємо можливість повернення будь-якої суми грошей. Повернення також може бути відхилене з поясненням причини відмови. Повернення буде здійснено таким же способом, яким була проведена оплата за замовлення. За системою оплати Web-Money та за допомогою пластикових карток Visa і MasterCard також передбачений функціонал повернення грошових коштів замовнику.

Увага! Всі претензії по роботі приймаються протягом усього терміну здачі роботи. У цей період здійснюється безкоштовне доопрацювання вашого замовлення в межах вимог, указаних у формі замовлення. Якщо Ви не надаєте методичні вказівки при замовленні, то ми виконуємо роботу по загальному ДСТУ та вимогах ВАК!

Виконану роботу ми доводимо до захисту і при бажанні замовника виконуємо необхідні доопрацювання. Доопрацювання роботи можуть бути платними і безплатними. Детальніше про це описано у розділі Правила доопрацювання робіт. Ми також маємо повне право відмовити замовнику у платному доопрацюванні з обґрунтуванням причини відмови.

Всі написані нами роботи тестуються на наявність плагіату. У виконаній роботі плагіату не може бути навіть фізично, оскільки у виконаних роботах  скрізь використані посилання на використані джерела по ДСТУ. «Плагіат — привласнення авторства на чужий твір або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора» [Великий тлумачний словник сучасної української мови. — К.; Ірпінь; ВТФ «Перун», 2005. — С. 977.]

Причина звинувачення студента у плагіаті дуже проста - викладачам просто ліньки читати всі роботи, оскільки набагато легше протестувати на наявність плагіату, і потім від студента ще щось вимагати. Натомість у виконаних роботах може бути наявність запозиченого тексту – а це різні речі. Наявність «плагіату» - це проблема не наша і не ваша, а викладача, точніше його небажання читати роботи студентів! Всі роботи пишуться по ДСТУ і вимогах ВАК, які передбачають використання тексту із інших джерел у повному або частковому цитуванні. Відповідно для цього в більшості видів робіт й існує розділ «Список використаних джерел». Поміркуйте самі - не логічно виходить створювати ДСТУ із вимогами написання робіт по літературі і не допускати їх до захисту через наявність запозиченого тексту з тієї ж літератури.

Також в роботах ми перевіряємо коефіцієнт оригінальності, або коефіцієнт власного тексту. Він є показником, що показує, скільки в роботі використано власного тексту, тобто не взятого із джерел. Але цей показник знову ж таки від студента не в праві вимагати ніхто, оскільки в Україні і світі не існує жодного ліцензійного програмного забезпечення, яке могло б адекватно і правильно визначити даний показник. Коефіцієнт оригінальності матеріалу є тільки орієнтовним показником, по якому можна побачити, чи працював студент із текстом, чи просто накопіював матеріалу з літературних джерел.

 

Актуальні ціни на роботи ви можете подивитись тут.

Оцінити роботу по ваших вимогах можна тут.

Найпопулярніші кейси замовлень

Дисертація

+Автореферат

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  від 10000 грн.

5-8 днів

Замовити

Дипломна робота

+Реферат (анотація)

Безкоштовно

+Презентація

Безкоштовно

+Рецензія

Безкоштовно

  від 3000 грн.

3-5 днів

Замовити

Дипломна робота

+Звіт із практики

Безкоштовно

  від 3500 грн.

3-5 днів

Замовити

Курсова робота

+Презентація

Безкоштовно

  від 900 грн.

2-3 дні

Замовити

Наукова робота МАН

+Презентація

Безкоштовно

  від 900 грн.

2-3 дні

Замовити

  На головну

  +38-044-247-02-30

  +38-032-290-30-02

:)   +38-093-955-10-00

  +38-067-462-05-40

  Ми завжди на зв'язку 24 / 7

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!

Агентство DIPLOMKA - написання авторських студентських  робіт на замовлення. Copyright GrigoriyK. © 2003

  Прийом замовлень по телефону і через Форму замовлення відбувається без перерви та вихідних!